אנו משנים את שוק השכרת הקרוואנים

חיבור השכרת קרוואנים משנה את שוק השכרת רכבי ה- Peer-to-Peer. אנו האתר הראשון והיחיד מבוסס המנויים לשיווק ופרסום להשכרת קרוואנים. אנו גם אחד ממעט מאוד אתר השכרת הקרוואנים שהוא עסק מוסמך עם לשכת עסקים טובים יותר לשמירה על אמת BBB בתקני הפרסום.

אנו לא מבזבזים את זמננו בתחרות עם אתרי השכרת קרוואנים אחרים לעסקים, מכיוון שלמודל העסקי שלנו אין לנו תחרות. אנו מעדיפים להשקיע את זמננו בהפיכת חווית השכרת הקרוואנים לטובה יותר לבעלי קרוואנים ולמטיילים, מאשר לקחת אחוזים גדולים מהכנסותיהם משכירות קרוואנים. אנחנו פשוט לא עושים את זה.

מה המשמעות של כל זה עבור בעלי קרוואנים ושוכרי קרוואנים?

עבור בעל הקרוואנים, על ידי תשלום שיעור מנוי חודשי קטן של 14.95 $ במקום תשלום עמלה בכל פעם שאתה משכיר את הרכב שלך, אתה שומר אלפי דולרים לעצמך ולמשפחתך. אנו מציעים אחריות להחזר כספי של 100% עבור המנוי שלך. המשמעות היא שתקבל הרבה יותר כסף משלך. אחרי הכל, זה המתקן שלך, האחריות שלך והדאגה שלך. אנו רוצים לעזור לך למקסם את חווית השכרת הקרוואנים הן עבורך והן עבור השוכרים שלך.

אנו מציעים אחריות. אם לאחר 12 חודשים של פרסום יחידת השכרת הקרוואנים שלך ותשלם את דמי המנוי החודשיים שלנו בסך $ 14.95, לא קיבלת שום פנייה לאותה יחידה מסוימת, נחזיר את כל 12 החודשים של דמי המנוי עבור היחידה המפורסמת, בערבות. אותה אחריות חלה אם אתה רוכש את תוכנית המחירים השנתית שלנו ומקבל 12 חודשים במחיר של 10 חודשים לכל יחידה. אנו עושים את ההימור כדי לתת לך את כל כלי השיווק הדרושים לך כדי להפוך את פניותיך להזמנות. אנו מציעים אפילו בית ספר להשכרת קרוואנים בעלות נמוכה ובעלות גבוהה, כדי שתוכל ללמוד כיצד להרוויח מהמומחים.

אף שוק אחר לאתר השכרת קרוואנים לא מציע אחריות להחזר כספי, או מאפשר לך להיות מפעילים עצמאיים.

עם חיבור להשכרת קרוואנים, אם היית מפרסם אצלנו במשך שנה שלמה, זה יעלה 180 $ בלבד אם תשאיר את רכבי הפנאי שלך מפורסמים לקהל הרחב שלנו. אתרי השכרת קרוואנים אחרים גובים בין 15-25% עמלות על כל השכרת קרוואנים שאתה מבצע. במילים אחרות, אם אתה מרוויח 30,000 $ משכירות בשנה אחת, תוכל לשלם בין 4,500 $ ל -7,500 $ (או יותר) בשנה לאתרי השכרת קרוואנים אחרים באינטרנט. אבל זה לא כל מה שהם לוקחים מבעלי רכבים. רבים מאתרי השכרת קרוואנים אחרים גם גובים עמלה על (שמור על אחוז מה) על כל ההכנסה הנוספת שאתה מרוויח על פריטים כמו:

דמי השלכה
חבילות פשתן
חבילות מטבח
דמי משלוח
קילומטראז ‘נוסף
שעות מחולל נוספות
אנחנו לא חושבים שלקחת כל כך הרבה מההכנסה שלך היא הוגנת. אז אנחנו לא עושים את זה. המודל העסקי שלנו של תשלום דמי מנוי חודשיים קטנים בלבד ($ 14.95) עבור השירותים שלנו מאפשר לך לשמור על כל ההכנסה שאתה מרוויח על השכרת קרוואנים. המטרה שלנו היא להעצים לבעלי קרוואנים את הכלים הדרושים להם לניהול עסק מצליח להשכרת קרוואנים כדי לעזור להם לעמוד ביעדים הפיננסיים שלהם. אנו לא מתערבים בעסקאות שלך ואיננו מתערבים בעסק שלך להשכרת קרוואנים. אנו מאמינים שאם נעשה כל שביכולתנו כדי לסייע לבעלי קרוואנים להצליח, אזי הצלחתם פירושה הצלחתנו.

עבור משכיר הקרוואנים, המשמעות היא שאתה גם לא משלם עמלות על השימוש באתר שלנו. באתר שלנו אתה קונה את הקרוואן שאתה רוצה, צור קשר עם הבעלים ושניכם לוקחים אותו משם; שום דבר יותר. זה כזה פשוט.

כולנו עוסקים ביצירת ערך לבעלי הקרוואנים והשוכרים שלנו. הקטע שלנו טיפים לעסקי רכבים מלא במאמרים המאפשרים לבעלי קרוואנים במסע שלהם להתאים את עסקי ההשכרה האישיים שלהם. בלוג ההרפתקאות לקרוואנים שלנו כולל מידע רב ערך לשוכרי קרוואנים ביעדים נהדרים והיכן להישאר ברגע שתגיע לשם.