בכל הנוגע לקרוואנים, ישנם 3 כיתות גודל. לכל כיתה יש עליות ומורדות. להלן סקירה מהירה על ההבדלים בין שיעורי הקרוואנים.

מחלקה א
מחלקה ב ‘
מחלקה ג
השכרת קרוואנים יכולה להיות החלטה קשה, אם אין לך מדריך שיעזור לך.
כשהייתי חדש בתחום RV, כל הזמן תהיתי מה ההבדלים בין רכבי A-Class, B-Class ו- C-C. אם אתה חדש באורח החיים של קרוואנים, אתה חייב לעצמך לקבל השכלה על שלושת השיעורים הקיימים לפני שאתה משכיר את הרכב הראשון שלך או מבצע רכישת קרוואנים גדולה. להלן פירוט בסיסי של מחלקות A, B ו- C והיתרונות והחסרונות של כל סגנון גוף.

להלן מידע בסיסי שיעזור לך לקבל החלטה איזה קרוואן יתאים לך ולמשפחתך.

מחלקה א

רכב מסוג RV A עמד במדבר.
אם זה נראה כמו אוטובוס נוסעים שיורד בכביש, אז סביר להניח שהוא רכב מסוג מסוג A. עם חלונות פנורמיים מעבר לחזית אתה מקבל נוף מרהיב של הכביש הפתוח תוך כדי החוף לאורך.

בנייה על שלדת משאיות מסחריות, שלדה שתוכננה במיוחד, או שלדת אוטובוסים מסחריים, מוטהום מסוג A היא אם לכל רכבי הפנאי. הוספת שקופיות בסוף שנות השמונים שינתה משמעותית את התעשייה מכיוון שהיא יצרה חדר רחב יותר ממה שיתאים לכביש.

קרוואנים אלה נמצאים בצמרת הכיתה מבחינת שטח הפנים, הנוחות והנוחות. יש להם גם תגי מחיר שיכולים לנוע בין כמה אלפי דולרים ליותר ממיליון דולר.

החסרונות העיקריים הם העלות, שטח האחסון המצומצם, צריכת הדלק ותמרון רכב עצום. אם יכולתי לקבל אחת מ- A היום, הייתי עושה זאת.

מחלקה ב ‘

מה שחסר בגודלו, רכב מסוג זה מסוג Camper Van ממציא זיכרונות נעימים של בילוי משפחתי.
בתים לרכב מסוג B, נקראים לעתים “המרות טנדרים” כיוון שהם מתחילים כטנדר בגודל מלא ולאחר מכן מותקנים חיצוני לחומרי קרוואנים וחומרה בתוך גוף המלאי. הדבר האהוב עליי ברכבי הפנאי מסוג B הוא שהם כל כך קלים לחנות ולנהוג. ניתן גם לטפל בהם בסוכנות רכב רגילה, להשיג קילומטראז ‘טוב יותר בגז, והם קטנים מספיק כדי לנסוע כשאתה צריך לברוח סידורים מהאתר.

החיסרון הוא שהם קצת יקרים בגלל הגודל הקטן. שטח הפנים והאחסון מוגבלים על ידי גודל גוף הטנדר. חלק מהדגמים כוללים צמרות פיברגלס מורחבות היוצרות יותר מרחב פנימי ומרווח גובה, בעוד שאחרות מציעות עליון מתקפל המוסיף מרווח ראש כאשר הוא חונה במחנה.

יתרונות נוספים של רכב מסוג Class B הם שהם היקרים ביותר מבין השלושה להחזיק ולהפעיל אותם, אזור המגורים נגיש בזמן הנהיגה, והוא בדרך כלל מתאים לחניה רגילה או למוסך כאשר הם אינם בשימוש.

מחלקה ג

כמה משיאי הטיול הם ראיית היעדים בדרך.
קרוואן מסוג C מתחיל עם מונית ויחידת שלדה ויש לו גוף קרוואנים נוסף לשלדה. לרוב מחלקות C יש מונית מעל חלק הגוף המשמש למיטה גדולה או לארונות בית ולאחסון טלוויזיה. רוב דגמי מחלקה C הם בערך בגודל של משאית הובלות.

מונית Class C מציעה הנדסת יצרני משאיות והעיצוב מוכר ונוח לנהגים רבים. מכיוון שתאי הנהיגה והחיים מחוברים אין צורך לצאת בזמן עצירות. אזור המגורים נגיש גם במהלך נהיגה וזה נוח.

מחלקה C מושלמת גם אם אתה רוצה לגרור סירה או רכב מאחור לטיולים משפחתיים.

כמה מבעלי מחלקה C אומרים שחסרון אחד מרכזי בדגם זה הוא מיקום המנוע. מיקומו מקשה ויקר בעבודות תיקון או תחזוקה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.