האם אתה מספיק אמיץ לתכנן טיול לרכב פנאי לניו אורלינס, לואיזיאנה למרדי גרא, (צרפתית ליום שלישי השמן)? פסטיבל זה מתרחש רק פעם בשנה והוא תמיד מתחיל ביום שלישי שלפני יום רביעי האפר (הזדמנות אחרונה לאכול מזונות עשירים ועשירים לפני עונת החג) לכן בדוק את לוח השנה השנתי שלך כדי לקבל את תאריך ההתחלה של החגיגה ותתן לתכנון טיול הקרוואנים שלך להתחיל !

לא רק ברחובות יש את כל האקשן, החיים במרפסות בניו אורלינס תמיד פעילים.
אנו ממליצים שתזמן את טיול הקרוואנים שלך כך שתוכל לבקר בסוף השבוע המורחב ממש לפני מרדי גרא. זה בדרך כלל בין ה -24 לפברואר עד ה -27 (לפעמים מוקדם יותר תלוי איזה יום שלישי הוא מרדי גרא).

אם בכל זאת תבחר להגיע בסוף השבוע שלפניך, תוכל ליהנות מכמה מהמצעדים הפופולריים יותר, כגון Bacchus, Rex, Zulu, והמפואר מבין שמונת מצעדי Mardi Gras המפורסמים, מצעד Krewe of Endymion. יש הרבה חגיגות חגיגיות שמתרחשות ברחבי העיר בפרק זמן זה, כך שתוכל לבחור או ליהנות מכולם. זכור שהתאריכים משתנים מדי שנה, לכן הקפד לבדוק ביומן.

בין אם אתם מתכננים לטוס ללואיזיאנה ולשכור שם את הקרוואן שלכם, או שאתם הולכים לשכור את הקרוואן מהבית כדי ליהנות מנוף לאורך כל הדרך; להלן כמה אפשרויות מצוינות שיש לשקול עבור פארק הקרוואנים שלכם יחד עם כמה רעיונות לכיף קג’ון!

מידע על מסעדות בניו אורלינס לחופשת הקרוואנים שלך במרדי גרא

תיהנו מאוכל טעים מהבאיו בזמן שאתם בניו אורלינס.
במהלך מרדי גרא חלק עצום מהחוויה בניו אורלינס הוא האוכל. עקבנו אחר כמה מדריכי מסעדות שיעזרו לך לקבל את החלטות האוכל החשובות האלה (כלומר, אם אינך מתכנן לבשל בבית בקרוואן שלך למשך לילה או שניים):

כנס ניו אורלינס ומדריך המסעדות של לשכת המבקרים

מדריך המסעדות של פרומר בניו אורלינס
מדריך המסעדות של פודור בניו אורלינס
מדריך המסעדות של זגת ניו אורלינס
אם אתה רוצה לקבל את דעת המקומיים נסה להשתמש בעיתון המקומי או שאתה יכול לנסות www.yelp.com גם לדעות של אנשים אחרים. תזדקק לכל המידע שתוכל לקבל כדי שתדע מהו הטוב ביותר למאכלים כמו סרטן, גמבו, פו-בויז, ג’מבאלאיה. תוכלו למצוא גם מידע על המקומות הטובים ביותר ליהנות ממוזיקה חיה מקומית!

אם לא הבאת איתך את המכונית שלך, תוכל תמיד להגיע לאובר ברחבי העיר. אם מעולם לא השתמשת ב- Uber, אתה תאהב את זה. כל כך נוח.

אטרקציות אחרות לטיול הבית שלך במרדי גרא

מטע הסמטה אלון בניו אורלינס הוא מיקום היסטורי בלואיזיאנה.
בטיול שלי למרדי גרא, רציתי לראות כמה תהלוכות בוודאות, אבל אולי כדאי לנסות טיול צד לאחד המוזיאונים המקומיים. חברתי סינתיה אהבה את סיור המטעים עם בתה, בעוד בעלה נהנה ממוזיאון מלחמת העולם השנייה עם חתן. לא תבלה הרבה זמן בקרוואן שלך במהלך הטיול הזה. הדרך הטובה ביותר לקבוע רעיונות לתכנן את טיול הקרוואנים שלך מראש היא באמצעות אתר אינטרנט כמו החלק של ניו אורלינס ב- 10Best.com או נסה https://www.mardigrasneworleans.com/.

להלן שני פארקי הקרוואנים המדורגים ביותר לשהותך:

1. פארק נופש RV Quarter French Quarter
פארק הנופש RV Quarter RV דורג 4.8 כוכבים מתוך 5 עם מבקרי גוגל. לא נשמע שאתה יכול לטעות בהשכרת אתר באתר נופש קרוואנים זה. להלן כמה מהנוחיות בפארק.

ניהול ואבטחה באתר 24 שעות
בית מועדון עם מרכז כושר
חדרי כביסה
4 אמבטיות פרטיות עם מקלחות
מכונת כספומט
חדר בילוי עם 2 מחשבים
בריכת שחיה
אמבטיה חמה
לאתר הנופש RV Quarter RV אין גישה לאינטרנט באתרי הקרוואנים, אך הוא נגיש במועדון ובחצר. כל החיבורים הדרושים כולל טלוויזיה בכבלים. יש גם ביתן עם בר ומכונת קרח לשימושכם. הדבר האהוב עלי ביותר בפארק הזה הוא שהוא ממוקם במרחק הליכה מהרובע הצרפתי, ממש ממקום I-10, כך שאין להתבלבל ברחובות הרובע הצרפתי בכיוון אחד.

2. פארק טיולי קרוואנים של Riverboat
פארק הטיולים Riverboat הוא אופציה נוספת או שהייתכם בקרוואנים. הוא דורג ב -4.1 כוכבים על ידי מבקרי גוגל. יש לו את השירותים הבאים:

בריכת שחיה
חנות נוחות
מתקני כביסה
שער אבטחה עם כרטיס גישה
שירותים
מקלחות
כבלים
אינטרנט אלחוטי (חינם)
חיבורים חשמליים נמצאים בכל אתר קרוואנים. המשרד פתוח בשעות הפעילות ויכול למכור כרטיסי טיול. פארק זה ממוקם בלולאת הסיורים באוטובוסים בעיר, מה שהופך את הגישה לקלה כך שתוכל לעזוב את רכבי הפנאי ולצאת ליהנות מכל הבידור הזמין באוטובוס.

Leave a Reply

Your email address will not be published.