בקר בהר ראשמור בקרוואן שלך

בעת הביקור בהר ראשמור, כללנו (6) נקודות ציון בקרבת מקום אשר בוודאי ישפרו את שהותכם בדרום דקוטה.
מעולם לא הייתי בהר ראשמור, אבל זה בהחלט ברשימת הדלי שלי. אולי זה גם ברשימת הדלי שלך, או שאולי יש לך מזל שכבר הלכת לשם. יש לי חבר שהלך לשם בארבעה ביולי. עכשיו זו תהיה חוויה מדהימה. להלן הפניה מהירה לנקודות עניין אחרות באזור הר ראשמור והצעה לשהייתכם בקרוואנים.

הר ראשמור דרום דקוטה

6 נקודות עניין קרוב להר ראשמור, ראפיד סיטי, דרום דקוטה
1. יער לאומי בלאק הילס
מפלי הרעם ביער הלאומי בלאק הילס
צילום: הולי הייז מפליקר (CC BY-NC 2.0)
היער הלאומי בלאק הילס הוא גם חובה לראות למרות שיש כמה מגבלות כך שאולי לא תרצו להישאר שם בקרוואן שלכם, אבל תבקרו אם יש לכם זמן.

בפארק מתגוררים סלעים ענקיים של סלעים וגרניט ועצי אורן מפונרוסה מפוארים. צבאים, איילים, זאב ערבות, כבשים עם קרן גדולה ועזי הרים משוטטים ברחבי. הקפד לפקוח עין על הנשרים הקירחים מעוררי ההערצה שחיים גם שם. היער הלאומי בלאק הילס משתרע לאורך 65 קילומטרים ורוחבו 125 מייל עם 2 מסלולים ציוריים, 11 מאגרים מצוידים היטב לדיג ו -1300 קילומטרים של נחלים. בהצלחה ותפס תפריט גדול לארוחת הערב הביתית שלך בקרוואן שלך!

ביער 30 קמפינגים עם למעלה מ -682 אתרי קמפינג. ברוב אתרי הקמפינג יש מים לשתייה או שירותים קמורים או אסלה. היה מוכן. מקלחות, חשמל, ביוב וחיבורי מים אינם זמינים כאן ולכן לא בחרנו בכך שחייבים לראות זאת כמקום הטוב ביותר לשהות בו עם הקרוואן שלכם.

2. פארק קוסטר סטייט

שביל עפר סביב אגם שרידן בפארק מדינת קסטר
ראית פעם תאו מסתובב בזמן שאתה נוסע בכביש? בפארק קוסטר סטייט, סביר מאוד שתראו אותם יחד עם כלבי ערבה, צבאים, איילים ואחרים. פארק מדינת קסטר שוכן בתוך היער הלאומי בלאק הילס, במרחק של כ -27 קילומטרים מדרום להר ראשמור. זה עוד פארק מלכותי עם לולאה גדולה של חיות בר כדי לקבל תמונות של בעלי חיים איכותיים ונשרים דואגים.

אתרי הקמפינג חבויים באמצע יער האורנים, לאורך נחל, או ליד אגם הרים, לכן היו בררנים לגבי אתר הקרוואנים שלכם אם תבחרו להישאר כאן. ניתן להשיג חיבורים חשמליים ברוב אתרי הקמפינג. באתרי הקמפינג יש כר או חצץ מרוצף עם שולחן פיקניק וסורכת אש. חנויות נוחות זמינות בפארק, בהן ניתן לרכוש עצי הסקה מכיוון שאסור להכניס עצי חוץ מחוץ למדינה לפארק.

לבידור נוסף מיום הזיכרון ועד יום העבודה ישנם אירועי אמפיתאטרון מדי לילה עם רישומים של אירועים על לוחות מודעות בכל קמפינג. כמה ממסלולי האופניים הטובים ביותר נמצאים גם בפארק הזה אז ארזו אתכם את האופניים שלכם ב RV אם אתם יכולים. פארק קוסטר סטייט הוא מקום שחובה לראות בזמן שאתה כאן, וזוהי גם הבחירה השנייה שלנו לאתרים להשכרה לשהייתכם בקרוואנים בביקור בהר ראשמור.

3. הפארק הלאומי באדלנדס

היער הלאומי באדלנדס בדרום דקוטה.
הפארק הלאומי באדלנדס נמצא במרחק של 85 קילומטרים מהר ראשמור עם מראה נוף ירחי עם גוונים עדינים של זהב, ירוק, ורד וחול. יש בו ערוצים עמוקים ורכסים חתוכים ומשוננים ויופי משלו.

4. הפארק הלאומי מערת הרוח

בתוך מערה של הפארק הלאומי Windcave.
צילום: דוד פולמר בפליקר (CC BY 2.0)
מערת הרוח היא מקלט טבעי של 28,000 דונם. מספר כבישים מעבירים אתכם דרך הפארק ויש בו 30 קילומטרים של מסלולי טיול למטיילים ולמטיילים מושבעים כאחד. מתחת לפני השטח של הפארק עוברים יותר מ -84 קילומטרים של מעברים. מערת הרוח היא אחת המערות הארוכות ביותר בעולם. ישנם סיורים מודרכים קבועים (בתשלום) במערה עם תצורות הקלציט, הקופסאות והכפור שלה לאורך כל הדרך.

Leave a Reply

Your email address will not be published.