השכרת גנרטורים וציוד לייצור חשמל לעיר ולחוף
החזקת ציוד יקר היא לא תמיד פרקטית, כך שגם אנחנו שוכרים אותו. סוכנות השכרת הציוד שלנו מציעה פתרונות. אנו עוזרים ללקוחות להשיג את מה שהם צריכים כדי שהעבודה שלהם תסתיים בצורה מהימנה. ההטבות שאתה מקבל משירותי ההשכרה שלנו כוללות:

ציוד לפי דרישה, זול ואמין.
צוות צוות מועיל ואינפורמטיבי זמין לסייע ולענות על שאלותיכם.
מערכות יחסים ארוכות טווח כדי להבטיח שהפרויקטים שלך היום ומחר יקבלו את אותה איכות מקצועית ויחס אישי.
אנחנו לא רק מוכרים או משכירים ציוד, אנחנו גם מתקנים את זה. אנו מספקים שירות ותחזוקה לכל המנועים והגנרטורים שאנו מוכרים או משכירים. אנו גאים להציע שירות זה לקהילה ולחברי העסקים שלנו באזור יוסטון, טקסס ומחוצה לה.

אם אתה זקוק לעזרה ברכישה, השכרה או שירות של הציוד שלך, צור איתנו קשר עוד היום. יש דבר אחד שאנחנו יודעים – אתה צריך ציוד אמין כדי לבצע את העבודה, ומוצרי כוח ברחבי העולם כאן בשבילך.

כוח באמצעות אסונות טבע עם WPP
במשך שישה חודשים בשנה, עסקים בחוף המפרץ פגיעים להוריקנים הרסניים שיכולים לדפוק את החשמל במשך ימים ואפילו שבועות. סערות ארקטיות ואפילו רוחות עזות עלולות לגרום להפסקות חשמל נרחבות. אל תישארו בחשכה; אם רכישה אינה האפשרות הנכונה, התקשר ל- WPP לקבלת השכרת גנרטורים לטווח קצר או ארוך, שתשאיר אותך מופעל עד שהסערה תשכך.

צפה בפתרונות ההכנה שלנו לחומרי בישול
כל הציוד שאתה צריך, כשאתה צריך אותו
השכרת WPP השכרת WPP
יש לנו צי גדול של מחוללי דיזל וגז טבעי במתקן שלנו. כמה מהשיאים במה שאנו מציעים כוללים:

השכרות לכל פעילות התעשייה, הבנייה, הנפט והגז, המסחר והעירייה.
השכרות לכל הדירוגים והמטרות של הגנרטורים – כוח חירום, המתנה, רציף ועוצמתי.
האוסף הגדול ביותר של גנרטורים שנבדקו, נבדקו וייוצרו מחדש, כולל גנרטורים ימיים לאסדה או לספינה, שהם חדשים, עודפים או משומשים.
מותגים הכוללים את קטרפילר, קאמינס, היפאוור, מולטיקוויפ ומותגים מרכזיים נוספים.
גנרטורים הנעים בין מערכת קטנה של 20 קילוואט למערכות גדולות של 2000 קילוואט, ולכן המתקן שלנו מכיל גנרטור המספק את הכוח הנכון שאתה או החברה שלך דורשים.
תמיכה 24/7/365
משלוח השכרה מובטח תוך ארבע שעות בלבד, על פי דרישה וזמינות!