האם אתה חדש בתחום רכבי השטח ובוחן לשכור כזה לחופשה הקרובה? חשוב מכך, האם אתה מנסה להבחין עם איזה סוג שלדה אתה רוצה ללכת? בחירת הקרוואן המושלם היא שאלה שרבים נתקלים בה.

במאמר זה נחקור את המאפיינים הפיזיים של רכב פנאי מסוג A ו- C מסוג C (RV). אם ברצונך ללמוד על שיעורי הקרוואנים השונים הקיימים, אנא הקדש רגע וקרא את המאמר שלנו שכותרתו: איזו מחלקת קרוואנים מתאימה לך, מחלקה A, B או C?

למה לשכור קרוואנים כשאני יכול לנהוג או לעוף?

האם אני יכול לנהוג ברכב בביטחון?
האם תכונת הבטיחות של הרכבים מתאימה לכמות האנשים שנוסעים ו/או הציוד שנגרר?
איזו קרוואנה גדולה מספיק בכדי להכיל את כולם בקבוצה שלי?
האם הקרוואן עונה על הציפיות שלי?
נהיגה ברכב מסוג C מסוג C מוכרת וניתנת לנהיגה בטנדר או במשאית.
קרוואנים מסוג C בנויים על טנדר או משאית. סגנון בנייה זה משמש בדרך כלל לאוטובוסי הסעות ואמבולנסים. אורכים נעים בין 22 ‘ – 39’. אין צורך ברישיון מיוחד.

רכבי רכב מסוג A יכולים להיות קצת יותר מפחידים, שכן מאפייני הנהיגה דומים לאוטובוס.
קרוואנים מסוג א ‘בנויים על מסגרת מותאמת אישית ודומים למראה כמו אוטובוס. האורך נע בין 25 ‘ – 45’. בדיוק כמו קרוואנה מסוג C, אין צורך ברישיון מיוחד.

למה לשכור קרוואנים כשאני יכול לנהוג או לעוף?

יותר ויותר, אתה מוצא נופשים השוכרים קרוואנים ו/או נגררים עם סיבה טובה: חיסכון בעלויות. סך ההשקעה הכרוכה בהשכרת קרוואנים יכולה להיות פחות פחות משיטות נסיעה רגילות. עם בית על גלגלים, המשפחה או החברים שלכם יכולים לחסוך במחירי כרטיס טיסה, השכרת רכבים ולינה. אפילו כשקילומטראז ‘הגז של קרוואן הוא בין 8-10 קילומטרים לליטר, השכרת קרוואנים יכולה להיות פתרון חסכוני בגלל שיש לך את כל מה שאתה צריך, כבר איתך.

עם כל כך הרבה אפשרויות לרכב קרוואנים, השאלה הנפוצה היא “באיזו מהן אני בוחר?” התשובה היא, הקרוואן המתאים לאורח החיים הרצוי, למיקום הטיול ולתקציב. בעת סקירת מבחר התכונות והמתקנים עם השכרת קרוואנים, שקול את הנושאים הבאים.

האם אני יכול לנהוג ברכב בביטחון?

במכונית מסוג C מסוג C, אתה יכול לצפות שמאפייני הנהיגה יהיו זהים למשאית או לטנדר. מאחר ונהיגה ברכב נוסעים היא טבע שני עבור רבים מאיתנו, נהיגה ברכב פנאי מסוג C תרגיש מוכרת יותר מאשר הרצון מסוג A. בשל קלות הנהיגה ברכב מסוג C, נהגים רבים מעדיפים ללכת עם מחלקה זו.

לאחר שתשב במושב הנהג, תבחין בפריסת המקף והאלקטרוניקה זהים כפי שהיית רואה בכל רכב נוסעים רגיל. לאחר שבנו את רכבי הבילוי מסוג C על גבי טנדר או שלדת משאית מנותקת מאפשר לנהג להרגיש טוב יותר לגבי כישורי הניווט שלו מכיוון שחלונות וגובה הנסיעה זהים לטנדר או טנדר טיפוסי.

באשר לאופנוע Class-A, אתה תקבל תחושה אחרת כשיושבים במושב הנהג. תא הנוסעים יושב גבוה יותר והנראות עשויה להדאיג. מערבבים את זה עם תנוחת הישיבה החדשה (מעל הציר הקדמי), נהיגה עלולה להרגיש זרה ולא נוחה. עם זאת, הקפות תרגול בחניון פתוח ונטוש יעזרו לך ללמוד לתמרן את הקרוואן, ולנבא כיצד הוא יגיב בעת ההיגוי.

תא הפנים של קרוואן Thor Class C 2015

זהו תא הטייס של רכב מסוג Thor Class C משנת 2015. שימו לב למקף ולפריסת המונית, זהה לזה שהייתם רואים ממשאית או טנדר.

תא הפנים של קרוואן אייס מסוג Thor Class A 2015
לפניכם תא הטייס של רכב מסוג Thor Ace Class A לשנת 2015. שימו לב המקף והפריסה הפנימית שונים מתא הנוסעים מסוג C. מראה n דומה מאוד, אבל כאשר יושבים מאחורי ההגה, תנוחת הנהג שונה.

האם תכונת הבטיחות של הרכבים מתאימה לכמות האנשים שנוסעים ו/או הציוד שנגרר?

אחד מיתרונות הבטיחות ברכב מסוג C הם כריות האוויר הכפולות. היותך בנוי ממגרש מפעל, אתה שומר על אותן תכונות בטיחות שכן תא הטייס הוא רכב נוסעים. עם זאת, ברכבים מסוג A, רכבי ה RV אינם מצוידים בכריות אוויר. אני מניח שזה צריך להתמודד עם זווית ההגה שטוחה יותר ותתפרס במקום לכיוון הנהג. יש גם את עניין המרחק בין הנהג לשמשה הקדמית, בתוספת הבנייה המוצקה של אופן בניית רכבים מסוג A. חגורת בטיחות תגן על הנהג והנוסע, ותספק את הבטיחות הדרושה.

הערה: קבוצת צרכני קרוואנים רואה בדרך כלל קרוואן מסוג C כרכב בטוח יותר בשל בניית תא הטייס.

איזה קרוואן גדול מספיק בכדי להכיל את כולם בקבוצה שלי?

עבור זוגות, זה לא מה שדאג, אבל אם יש לכם משפחה גדולה או מתכננים להביא חברים להצטרף אליכם להרפתקה שלכם, תרצו לראות מה הם סידורי השינה. שני רכבי הפנאי מסוג A ו- C יכולים להכיל בדרך כלל 4-6 אנשים, אך אם אתה מתרחב מעבר למספר זה, ייתכן שתמצא אפשרויות שינה נוספות זמינות עם Cl

Leave a Reply

Your email address will not be published.