פורטלנד, אורגון, הידועה גם בשם “עיר הוורדים” שגשגה עם השתלות בגלל ההזדמנויות המושכות שלה; תרבות עשירה, קהילות מגוונות, והאהוב עלי ביותר, מסלולי הליכה קילומטרים על קילומטרים המציגים נופים שופעים ומיוערים.

בין אם אתם מתכננים טיול יום בעיר, או טיול תרמילאים וקמפינג באזורים הסובבים, השכרות קרוואנים אלה בפורטלנד, OR יבטלו את דאגת התחבורה.

השכרת קרוואן נסיעות 26 ס”מ קרוז לייט

לצאת לחופשה להשכרת קרוואנים בפורטלנד, אור היא דרך מצוינת לראות אתרים נהדרים
מסוגל לישון 8, למשוך מאחורי קרוואנים להשכרה בפורטלנד, כולל מיטת קווין גדולה, שתי מיטות קומתיים ושולחן וריהוט אחר שהופך למיטות.

זה יהווה השכרת קרוואנים אידיאלית עבורך, לך ולבני משפחתך לביצוע טיול חוף לחוף קנון, או לאזור הטבע של קייפ קיוונדה.

מעט צפונית לקייפ קיוואנדה, תמצאו את חוף מק’פיליפס שהוא חוף מסודר שאפשר לנסוע עליו כדי להמשיך בכיף עם השכרת הקרוואן שלכם.

להשכרת קרוואן נסיעות מסוג סאלם קרוז לייט מפורטלנד אורגון יש טווח של שני מבערים, בטוח יעזור לכם להפוך לאדם האהוב על המסיבה לאחר יום ארוך של שחייה או טיולים ברחבי החוף ויש הרבה מקום לשאריות במקרר בגודל 5 קוב.

הפעלת המסיבה שלכם מתחת לגגון הקרוואן היא דרך מצוינת לספק צל ומיקום טוב לבניית טירת החול שלכם. ואם יש לך מזל לתפוס שקיעה שאינה חסומה לחלוטין בעננים, צלם תמונה ושלח אלינו; נשמח לראות תמונות מהחופשה שלכם להשכרת קרוואנים.

אחרי שהייתם נדהמים מההרפתקה של היום, מצאו חניון קרוואנים באזור להתמקם בו במשך הלילה. השכרת קרוואנים לקרוואנים כוללת טלוויזיה ונגן DVD שתוכלו לבצע איחוי בזמן אכילת שקית פופקורן חמה מחמם המיקרוגל של הטריילר, או פשוט להירגע עם מנגינות מהרדיו בזמן שאתם משחקים קלפים בשיחה ליד שולחן הסעודה.

להשכרת הקרוואנים של סאלם קרוז לייט יש הרבה מקום אחסון מאחורי ארונות מסוגננים לנסיעות ארוכות אלה. הארונות אינם התכונה המסוגננת היחידה שיש לקרוואן הפופולרי הזה להציע. כיור נחמד, משטח עבודה וחדר אמבטיה נוח יוצרים חופשה נעימה של קרוואנים על גלגלים.

אם אתם נוסעים על כביש US-26 מפורטלנד לחוף, המלצה היא לעצור לטיול של 5 שעות בהר האוכף. זה ייתן לך נוף מדהים של 360 מעלות של האוקיינוס, הר הוד, הר סנט הלנס, ופסגות מדהימות אחרות מטווח המפלים. כמובן שההימור הטוב ביותר שלכם לראות את רכסי ההרים יהיה לבקר ביום בהיר. ודא שיש לך את המצלמה שלך.

2018 Thor Four Winds 32, פורטלנד, או השכרת קרוואנים

לצאת לחופשה להשכרת קרוואנים בפורטלנד, אור היא דרך מצוינת לראות אתרים נהדרים
לחופשות השכרת קרוואנים רב משפחתיות שלך שמתחילות בפורטלנד, אורגון, או לטיולים עם הרבה אורחים, השכרת הקרוואנים של Thor Four Winds לשנת 2018 כוללת 6 מיטות נוחות שיכולות להכיל עשרה אנשים.

המכשירים המהודרים, המשטחים והארונות יגרמו לכם לתהות אם בכלל עזבתם את הבית. מכיוון שסביר שתעשה הרבה בישול כדי לחסוך כסף בנסיעה שלך, אתה בטוח תנצל את מגוון 3 המבערים והתנור המרווח במטבח הקרוואנים המרווח שלו.

לצאת לחופשה להשכרת קרוואנים בפורטלנד, אור היא דרך מצוינת לראות אתרים נהדרים
אתר נהדר בשבילך ולנכס שלך לנחות במהלך חופשת השכרת קרוואנים שלך בפורטלנד, אוורור, יהיה סילבר פולס ליד סאלם, אור.

בסילבר פולס, אוור, יש אתר גדול לקרוואנים שבו תוכלו להקים מחנה, ובנוסף מסלולים רבים לחקור.

עבור צופי הציפורים, או סתם אנשים סקרנים במסיבה שלכם, פארק סילבר פולס סטייט מציע “ינשוף ינשוף סילבר פולס” מעניין בו אתם מצטרפים לשומרי פארק לערב של ינשופים.

זמן קצר לאחר השקיעה, סיור הינשופים לוקח אתכם לטיול של חצי קילומטר כדי לקרוא לינשופים. זאת לאחר מצגת פנימית על ינשופים ופעולת פירוק גלולות ינשוף, אז התכוננו ללכלך את הידיים.

בהיותו גדול ככל שהשכרת Thor RV הזו היא גדולה, קל לתמרן באמצעות חניונים בעזרת מצלמת הגיבוי שלה. תוך כדי נסיעה, בין אם הטייס ירצה להודות בכך ובין אם לאו, ה- GPS של הקרוואן בהחלט יעזור למנוע ממך צורך לבקש הוראות הגעה (אני שונא לבקש הוראות הגעה).

2018 26 ‘Forest River Salem Cruise Lite טריילר נסיעות להשכרה אורגון
לצאת לחופשה להשכרת קרוואנים בפורטלנד, אור היא דרך מצוינת לראות אתרים נהדרים
הטריילר הזה הוא אחד המועדפים האישיים שלי. זה מזכיר לי בית עירוני בו גרתי בפאתי פורטלנד.

ברגע שאתה נכנס, הדבר הראשון שתבחין בו הוא הפריסה הבתולית של קרון הטיולים והתכונות ללא רבב של השכרה.

לצאת לחופשה להשכרת קרוואנים בפורטלנד, אור היא דרך מצוינת לראות אתרים נהדרים
יש כל כך הרבה דברים בפורטלנד שהם גדולים, מה שמסביר את זרם ההשתלות.

הקיץ ואווירת הקיץ שאתה נתקל בהם נמצאים בראש הרשימה. לוקח את הילד הרע הזה פורטלנד אורגון השכרת נגררים לסובי

Leave a Reply

Your email address will not be published.