השכרת קרוואנים למפוני Wildfire | דיור זמני לקרבנות נפגעי אסון האם אתה מחפש למצוא קרוואן לקורבן מאש או למפלט שריפות?

הנה מה שאתה צריך לדעת כדי לחבר אותך לבעלי קרוואנים שאולי יש להם רכבי קרוואנים זמינים למפונים עקורים להשכרה לטווח קצר או ארוך. קרוואנים יוצרים דיור זמני מעולה והנה כך תוכלו למצוא אחד.
למאמר זה מטרה כפולה. זה עוזר לבעלי קרוואנים להביא את רכביהם למפונים אם תרצה אם יש לך קרוואן זמין להשכרה או לתרום לקורבנות או מפגעי אסון. בנוסף, מידע זה טוב לכל סיוע באסונות טבע בכל מקום בארצות הברית ובקנדה כגון הוריקנים, סופות טורנדו ורעידות אדמה, כמו גם סיוע בשריפות.

כאשר השריפה “המחנה” פגעה בעיירה השכנה שלנו פרדייז, קליפורניה בבוקר יום חמישי, 8 בנובמבר 2018 (על שם כיוון שהשריפה התחילה באזור כביש קמפ קריק שבקניון נהר הנוצה), איש לא היה מוכן לגודל של שריפה זו שהפכה תוך 24 שעות לשריפת האש ההרסנית ביותר בהיסטוריה של מדינת קליפורניה.

משרדנו ב- RV Rental Connection החל לקבל מספר רב של שיחות למפונים המחפשים לשכור קרוואן לדיור זמני. למרות שהרכבים באתר שלנו הושכרו במהירות כמו רוב הבתים והמלונות בטווח של 100 קילומטרים מכאן, עדיין יש כלי רכב זמינים באזורים מרוחקים ויש בעלים שמוכנים לפגוש אותך בחצי הדרך או אפילו לספק את הקרוואן או הקרוואן. למיקום הרצוי.

כיצד למצוא קרוואנים למפונה מחיות בר

פירוט קרוואנים להשכרה או תרומה לנפגעי מדורה
כך תוכל לרשום את רכב הפנאי שלך להשכרה למפוני Wildfire או לדיור זמני
כיצד למצוא קרוואנים למפנה מחיות בר:
כיצד למצוא קרוואנים למפונה מחיות בר
נווט לדף הבית של חיבור השכרת קרוואנים.
בסרגל החיפוש הקלד את שם העיר והמדינה שבה ברצונך למצוא קרוואנים.
לחץ על הלחצן האדום ‘חפש עכשיו’ כדי לשלוח את המחקר שלך.
תוצאות החיפוש יופיעו. לחץ על הקרוואן הקרוב אליך או על זה שאתה הכי אוהב.
השתמש בטופס יצירת הקשר מימין לתיאור הקרוואנים ליצירת קשר עם הבעלים. הקפד למלא את כל שדות הטופס ולחץ על כפתור השליחה.
הבעלים יצור איתך קשר ברגע שתוכל. לחלק מהבעלים יש עבודות שהם עובדים במהלך היום ואולי לא יוכלו ליצור איתך קשר באופן מיידי, אך הם יצרו איתך קשר ברגע שיוכלו.
תוכל גם להתקשר לחיבור השכרת קרוואנים בשעות הפעילות בטלפון 844-796-6545 ואנו יכולים לעזור לך למצוא רכבי שטח מקומיים או ליצור איתך קשר עם בעלי רכבי קרוואנים שאולי אינם מפרסמים כרגע באתר שלנו, אך יש להם רכבי קרוואן זמינים עבור מפונים. תוכל גם ליצור עמנו קשר באמצעות צ’אט חי או בטופס יצירת הקשר הישיר שלנו.
תוכל גם ליצור עמנו קשר באמצעות צ’אט חי או בטופס יצירת הקשר הישיר שלנו
פירוט קרוואנים להשכרה או תרומה לנפגעי מדורה
פירוט קרוואנים להשכרה או תרומה לנפגעי מדורה
קיבלנו טלפונים במשרד שלנו מרחוק מסן דייגו (אנחנו בצ’יקו, קליפורניה, צפון קליפורניה) מאנשים שיש להם רכבי רכב זמינים ורוצים להשכיר אותם או לתרום אותם למפוני קליפות האש בקליפורניה. עד כה הצלחנו למקם את רכבי הפנאי עם אנשים במצוקה. רישום הקרוואן או הקרוואן להשכרה בחיבור השכרת קרוואנים מקל על הקהל הרחב לגשת למידע על השכרתכם ולפנות אליכם ישירות בכדי להתקין.

אם יש לך קרוואנים להשכרה או לתרום עבור קורבנות שריפה, RV Rental Connection תוותר על כל דמי החבר לפרסום רכבי הרכב עד שיגיע למפונה הרצוי.

כך תוכל לרשום את רכב הפנאי שלך להשכרה למפוני Wildfire או לדיור זמני:
נווט לדף “הצטרף” בחיבור השכרת קרוואנים.
גלול למטה בעמוד לכפתור הכחול “צור רישום”.
הזן את כתובת הדוא”ל שלך.
אמת את כתובת הדוא”ל שלך.
מלא את פרטי רישום RV שלך.
התקשר למשרדנו כדי ליידע אותך שאתה רשום למטרות סיוע באסון בלבד.
לא רק שמשרדנו מקבל קריאות לדיור מפונים זמני, כעת, כאשר כספי FEMA בדרך, צוותי ניקיון קוראים למגורים זמניים לצוותי עובדים.
אם יש לך או למי שאתה מכיר קרוואנים או קרוואן להשכרה, ספר להם על חיבור להשכרת קרוואנים ונקבל אותך מחובר למפונים שיכולים באמת להיעזר בעזרה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.