האם אי פעם רצית “לרדת מהרשת” לזמן מה? Boondocking היא דרך מצוינת לעשות זאת. לחלקם, המונח עיקול תקף לקמפינג באזורים כפריים נידחים, שם אחרים ישתמשו במונח לתיאור קמפינג חינם בחניון. בשני המצבים, אתה קמפינג מחוץ לאזור מנוחת קרוואנים ייעודי במקום שאינו מיועד לקמפינג; לאלץ את החניך להשתמש אך ורק במשאבים שיש בידם.

קרון נסיעות קטן מונח על שפת החוף של חוף הים.

עבור חלק מהמטיילים בקרוואנים, עיקול הוא למעשה שיטת קמפינג מועדפת. אתה יכול להקים מחנה באזור מבודד, הרחק מההמונים וליהנות משקט ושלווה או למחנה לילה במגרש חניה, לנוח, לפני היציאה לכביש הפתוח והמשך הדרך שלך והכל מבלי לשלם עבור קמפינג.

אם אתה מתכנן את העומס שלך באזורים כפריים מרוחקים, סביר להניח שאתה עלול להיות המום משמחה, מכיוון שתוכל לבחור את המקום שלך וללכת על הכביש הפחות נסע, ולצאת לאותם נופים מרוחקים שאתה רואה באינטרנט או במגזינים. אין אתרי נופש או פארקים צפופים להתמודד איתם, אין עמלות יקרות ואין הפרעות מצד אחרים או מחולליהם. רק אתה והרכב שלך (או הקרוואן) חונים במיקום מדהים, מתפעל מהיופי, מהשלווה ובעיקר מהשקט.

השמש שוקעת, אתה מרגיש נשנוש ואתה מכניס את הקרס. ארוחת הערב נמצאת במרחק של רגעים ספורים בלבד.
עם עמידות רבה יותר בפופולריות, רוכבי רכבים מוצאים את עצמם מחפשים מקומות מושלמים להקים מחנה וליהנות מחופשה של בדידות. אם אתה מתכוון לנסות לשקוע, הקפד לארוז ולנסוע עם הלך הרוח כדי להיות מנותק מהציוויליזציה, לחיות ממה שהבאת לטיול. קמפינג באזור מרוחק פירושו שלא יהיו משאבים זמינים לסייע במים, חשמל, ביוב, ואולי כיסוי סלולרי. זוהי מטרת החובה, להיות בר קיימא עצמית בזמן החופשה.

עזיבה וטיול מחוץ לרשת כרוכים אמנם בתכנון קצת יותר, מכיוון שלא תמיד תהיה ליד חנויות או עיר אם תצטרך משהו. אם אתה חדש בתחום הערימה, הייתי מציע להביא את מה שאתה חושב שתוכל להשתמש בו, רק ליתר ביטחון. אחרת, אתה נשאר להסתדר בלי מה שאתה צריך, או לעשות טיול מיוחד לעיר (מה שיכול להפוך את הטיול למהנה פחות).

ברגע שאתה מבין שסגרת ושכחת נייר טואלט.

כדי להימנע מהפעלת רכב מיותר, עדיף להיות זהיר ולארוז יותר מדי מזון, מים ואספקה, אך הקפד לבדוק את משקלך ולהגביל את איזון ה- RV שלך לפני טעינת שטח המגורים האחורי.

ברגע שתתרגלו לכיבוי שדות ויעדים שאתם מבקרים בהם, תבינו מה חיוני להביא אתכם ומה לא. לאחר טיולים זוגיים יהיה לך גדוד מותאם המתאים לצרכי הכבילה שלך.

כדי להתחיל בהרפתקה המעמיקה שלך, בקר ב Boondocking.org לקבלת מאגר חינם של מיקומים ומארחים. לחלופין, תוכל לבקר באתר חיסון מבוסס חברות כמו Boondockers Welcome. ישנם גם אתרים לבקר בהם יש בלוגים שנכתבו על ידי שומרי קרוואנים כמו Escapees.com. יש גם הרבה קרוואנים אחרים שמציעים לכם שבילים ורכוש פרטי רק כי הם אוהבים לעשות את זה ואוהבים להכיר אנשים חדשים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.