מהי הגבינה האהובה עליכם? המועדפים עלי הם גורגונזולה העשירה או סטילטון בלו; צ’דר לבן חד, ופרמיגיאנו-רג’יאנו קלאסי. אם מעולם לא הייתם בסיור גבינות ואתם יוצאים לוויסקונסין, לפניכם טיול קרוואנים בלתי נשכח שתוכלו ליהנות ממנו באופן מלא מעושר טעימות הגבינות באזור הדרום-מרכז של ויסקונסין. זהו אזור נופי ויש בו שפע של טעימות גבינות ופעילויות אחרות לחוות בזמן שהייתם רוכבים בעיירה המקסימה וויסקונסין דלס ואזור סאק סיטי. אתה תטעום הרבה גבינה, כך שמרגע שתמצא את המועדפים עליך תוכל לקחת איתך הביתה. אם תבחר אחד שהוא “חקלאי”, “ארומטי” או “חריף”, אל תשכח לשים אותו בכלי אטום כדי שלא תשתף את בני הארחה העשירים של המועדפים שלך.

אזור ויסקונסין דלס

אזור העיר סאוק
אזור ויסקונסין דלס
מלבד גבינה, ויסקונסין ידועה גם בזכות הפארקים הגדולים ביותר בנושא המים במדינה.
ויסקונסין דלס ידועה באהבה בשם “בירת פארק המים בעולם”. נוסעי קרוואנים נוהרים לאזור דלס על נופיו עוצרי הנשימה, גבינות טעימות, כיף בפארק מים, מוזיקה חיה, מופעי קסמים ועוד. אתה יכול לרכוב על שטח ברחבי הכפר או לקחת רכבת. מכיוון שאני חובב רכבות, הייתי נהנה ממוזיאון הרכבות באמצע היבשת. איך היית רוצה שייט בסירה לאורך נהר וויסקונסין כדי לראות את מצוק אבן החול המרהיבה וסלעים? הרבה הזדמנויות צילום טבע בחלק השופע הזה של האומה שלנו. אתה יכול לנסות רכיבה על עגלה; או אפילו מחבת לאבני חן בחברת כריית דלס. אבל במה מפורסמת ויסקונסין? גבינה! אז הנה איך ליהנות מגבינה ומתבשלות.

גלידה ביתית טרייה תמיד מגיעה למקום ובוויסקונסין, לדלס יש הרבה ממנה.
טעימות גבינות בוויסקונסין דלס:
גבינת שוק סקוור היא המקום לטעימות גבינות והיא ממוקמת בנוחות אל פארק הקרוואנים שלכם בוויסקונסין דלס. כיכר השוק ידועה בתערובות הצ’דר הטובות ביותר בארץ. הם מציעים גם פינוקים טעימים אחרים כמו גלידה תוצרת בית, ממתק מייפל, ריבות, ג’לי ודבש.

מבשלות בירה בוויסקונסין דלס:

חברת מבשלת Moosejaw Pizza & Dells Brewing מתגאה בפיצה נהדרת, מבשלות נהדרות, והאהוב על המקומיים הם לחם הבירה הפותח מהפה שלהם. קח איתך כיכר הביתה לקרוואן. הו, כל כך טעים. חברת מבשלות פורט הורון וחדר הברז של מנוע בית (הממוקם בתוך פורט הורון), זהו מקום נהדר ליהנות ממגוון גדול יותר של מבשלות בירה. תעריפי השירות נהדרים כאן. העניין של ראש מבשלת הבירה טאנר בבירה מלאכה התלקח כשהיה בן 21 ומאז הוא הולך חזק.

מממ, פיצה. מוצרלה טרייה ויסקונסין מגוררת, עשבי תיבול משובחים ותוספות טעימות.
אזור העיר סאוק
בוויסקונסין, אתה יכול לקחת שיעור וללמוד את ההיסטוריה של הגבינה, כמו גם להכין בעצמך.
חנות הגבינות ובית הספר לבישול בסאק סיטי זכתה לשבחים ולשבחים כיצרנית הגבינות האומנית הטובה ביותר בארץ. יש כאן זני גבינה של NINETY לטעום, לכן הקפד להביא את כרית הפתקים שלך ותכנן לעצם את תנאי טעימת הגבינה מהנוחות של גבינת ה- RV שלך. צ’דר גרוב נמצאת בעיר הסמוכה מישור. אם אתה RVer מודע לסביבה או מודע לבריאות אז אתה הולך לאהוב את הדמות של הגבינה הזו-הם אורגניים! מה שאומר שהם משתמשים במרכיבים אורגניים וללא תוספים ממקורות בני קיימא. למשל Cedar Grove מטפלת במי השטיפה שלו (שיכולים להיות רעילים לסביבה) בעזרת מכונות הטיפול הביולוגיות שלהם, “מכונת החיים”. מומלץ שתתקשר מחניון הקרוואנים שלך כדי להזמין סיור לפני הביקור שלך כאן, זה נהיה די עמוס אם לא. התקשר ל Cedar Grove בטלפון 608-546-5284 או 800-200-6020. יצרנית הגבינות מספר 1 גם במישור היא יצרנית גבינה “מספר 1” הפתוחה כל השנה וסגורה בימי ראשון. יש להם מועדפים ישנים (שלא אמורים ליצור בעיות ריח לרכב) וגבינות מיוחדות להפליא. לימון טרי, קולבי, מינסטר, דל שומן/דל מלח, חריפות נוספות, 6-8-10 שנה, ועוד. התקשר אליהם למספר 608-546-3202 או טלפון 877-942-4337 ללא תשלום להזמנת הסיור שלך.

אזור טעימות בירה ויין בעיר סאוק:

הגבירו את חווית טעימות הגבינות שלכם עם מעט טעימות יין בזמן הביקור בוויסקונסין, השניים מחמיאים זה לזה יפה.
יקב וולרסהיים נמצא ב Prairie du Sac הסמוכה, אז קח את הקרוואן ולבקר בכרם זה משנת 1840. הוא נבחר על ידי “אבי ייצור היין של קליפורניה”, אגוסטון הראשט’י (מרשים); וולרהיים בוים כיום על ידי פיליפ קוקארד, שגדל במדינת היין של צרפת ועבד בתעשייה מאז. סיורים מציעים טעימות יין חינם ומספקים הנחיות רשמיות של טעימות יין – הכל כיף RVer! בית Woodshed Ale בסוק סיטי מאז 1937 נחשב ליעד מוביל וזוכה לביקורות נלהבות. נסו לעשות לילה שאינו עמוס מדי מכיוון שלפעמים הוא נהיה מעט צפוף ומתת מאויש. האיילים מדהימים – כמו IPA נחמדה או קפה סטאוט המדהים שלהם. הם מגישים פיצה אומן אם אתה צריך להשקיע “קצת יותר זמן” לפני שאתה נוסע ברכב או ב RV.

אתרי הקמפינג הטובים ביותר לאתרי נופש:
Th

Leave a Reply

Your email address will not be published.