אם אתה רוכב RV המעוניין לטעום כמה מהוויסקי והבורבונים הטובים ביותר בארץ. ריכזנו עבורכם כאן ארבעה מהטובים בארץ לביקור והוספנו בחניוני קרוואנים הממוקמים בנוחות.

וויסקי טנסי של ג’ק דניאל, טנסי

ג’ק דניאל הוא מועדף הוויסקי מלב לינצ’בורג, טנסי.
איזה וויסקי ידוע יותר מהוויסקי Black Label מס ‘7 של ג’ק דניאל? ג’ק דניאל קנה את הדומם הראשון שלו כשהיה רק ​​בן 13 והוויסקי הזה של טנסי השתמש באותם מי מעיינות ללא ברזל שג’ק השתמש בהם כל השנים מאז (כ -150 שנה). זוהי אחת המזקקות הוותיקות ביותר בארה”ב. מזקקת ג’ק דניאל שמרה על נוכחותה החזקה בתחום הרוחות מאז שג’ק רישיון אותה בשנת 1866. המזקקה נמצאת בלינצבורג, טנסי ומציעה חמישה וויסקי בסיפון וסיורים חינם מדי יום. בכל חצי שעה מ -9 בבוקר עד 16:30; הסיור נמשך כשעה ולוקח בערך זמן רב ללכת בתשעת הדונמים האלה.

ללגום באחריות, טעימות וויסקי יכולות להצטרף אליך די מהר, במיוחד כשאתה שותה תערובות וויסקי חלקות של ג’ק דניאל.
לאחר ביקור במזקקה של ג’ק דניאל, הישארו ובדקו את חיי העיירה ואת הפעילויות המתקיימות. לרוח ההרפתקנית, נאשוויל נמצאת במרחק של כ -75 קילומטרים בלבד מצפון. נכון, בירת מוזיקת ​​הקאנטרי של האומה, נאשוויל. זה יהפוך ליעד נהדר לבקר בו. אם אתה רוצה להישאר בלילה, פארק רכבים עם דירוג טוב הממוקם קרוב לגראנד אולד אפרי בנשוויל הוא מחנה שני נהרות, אנו מציעים לנסות וליהנות מטיול נהדר לנשוויל בזמן שאתה באזור ולהוסיף איזה שיר למערבולת ולגימות שלך.

פארקי קרוואנים בקרבת לינצ’בורג, טנסי

פארק RV RV לינצ’בורג
פארק הקרוואנים Lynchburg Wilderness היה בעבר מיקום מעולה למטיילים בקרוואנים שרצו להישאר ולסייר במזקקה של ג’ק דניאל. אך למרבה הצער, פארק הקרוואנים נעל את דלתותיו ועכשיו הוא סגור לצמיתות. ללא חניוני קרוואנים אחרים באזור לינצבורג, המבקרים יכולים ללון באחד ממלונות הרבים בקרבת מקום או לחנות בעיר הסמוכה. למי שלא אכפת לו מהמיזם, מנצ’סטר KOA הוא מקום מושלם להקים מחנה.

מנצ’סטר KOA
המנצ’סטר KOA, הממוקם במרחק של 40 קילומטרים משם, זוכה בדירוג גבוה כפארק רכבים ומחנאות לשהות בו. ה- KOA של מנצ’סטר, שקיבל הערות כוכביות, מציע שירותים נדיבים, שירותים מודרניים ופנייה מדהימה לאתר הקמפינג. זה קצת נסיעה, אבל שווה את הקילומטרים על הכביש. אם תחליט לנסות את פארק הקרוואנים הזה, הנה רשימת הפעילויות שתוכל לצפות מה- KOA של מנצ’סטר.

מיני ספריי פארק – איך זה להיות שוב ילד. להתקרר עם מזרקות פארק הספריי.

מסלול באולינג בחוץ – הרם את הסיכות, הגיע הזמן לקבל הודו (3 שביתות ברציפות). תיהנו מבאולינג בחוץ, הפגינו את כישוריכם וצחקו כמה כשאתם מנסים לספוג את המשחק המושלם.
מגרש משחקים לחיות מחמד – חיות מחמד הן משפחתיות. לאן שאנחנו הולכים, הם הולכים. עכשיו, הם לא צריכים לשבת ולראות אותנו נהנים, הם יכולים ליהנות מגרש המשחקים שלהם עם ארבע רגליים.

טיולי רכבת צ’ו-צ’ו-כולם על הסיפון. בין אם אתה ילד או ילד בנשמה, טיולי רכבות הם תמיד זמן מהנה.

סרטי חוצות גדולים – בלילות מסוימים, מצאו את עצמכם יושבים בתיאטרון חיצוני. הביאו כיסאות, שמיכות, חטיפים ופופקורן. צפה בסרט מתחת לכוכבים המוקרנים על מסך 8’x16 ‘. כל הסרטים הידידותיים למשפחות, דרך מצוינת לבלות את הערב אם אתה רק רוצה לשבת ולהירגע.
בריכת דיג ושביל טבע – אף קמפינג לא יהיה שלם ללא חור דיג, הביאו את המוט שלכם כדי לתפוס דגים וליהנות מהבריכה היפה שלהם. ראו ברווזים, צבאים וחיות בר אחרות לאורך שביל הטבע. הביאו את כלביכם מכיוון שהם ייהנו גם מהטיול הנופי.
בריכה וג’קוזי – תוכלו לטבול בבריכה הגדולה שלהם עם מזרקת מים יפהפייה וגם מגלשת סלעים מהנה להתיז למים. תוכלו גם להשרות ולהירגע בג’קוזי המרגיע, מטיולי טבע ארוכים או הרפתקאות מלאות בפעילות.
פוטר שולחן ביליארד ומשחקים אחרים – משחק ייחודי מסוגו. דומה לביליארד אך עם כדורי גולף. מעניין מאוד. אם תרצו, הפארק מציע גם כדורעף, כדור קשירה, פרסות וכדורסל.
אינטרנט וטלוויזיה-בניגוד לפארקים אחרים, תוכלו ליהנות מחיבור טלוויזיות בכבלים בחינם ומ- Wi-Fi.
גלידות סוציאליות – זהו באמת אירוע מיוחד. בדוק את לוח השנה שלהם כדי לראות מתי מתקיימות חברות הגלידה וליהנות מגלידה קרה וטעימה. כל הכסף שגויס דרך החברתי, עוזר לילדים חולי סרטן לצאת למחנה.
תחנת שטיפת חיות מחמד – זה נורמלי לחלוטין שחיית המחמד שלכם תתלכלך. אם חברך בעל ארבע רגליים זקוק לאמבטיה, השתמש בתחנת הכביסה הזמינה לחיות מחמד ופנק את חיית המחמד שלך.
מקפץ גדול – בדיוק כפי שהשם נשמע, בפארק יש בית קופצים לצעירים לקפוץ את ליבם החוצה. אין הרבה פארקים עם בית קפיצה משלהם; הילדים חייבים לאהוב את זה.
טעימות וויסקי במזקקה של ג’ק דניאל, ואחריה מנוחה במסעדה

Leave a Reply

Your email address will not be published.