האם ידעת שתוכל לבקר בפסל החירות מהרכב שלך? אם לא ראית אותה, אני חושב שביקור בו תראה אותה אישית הוא תוספת טובה לכל רשימת דלי. ליידי ליברטי האיקונית שלנו עושה את ביתה על האי ליברטי בנמל ניו יורק. עונת רכבי הפנאי הזו, עושות את דרככם אל הסמל המדהים של העולם החופשי: פסל החירות שלנו, המדהים, המדהים.

פסל החירות היה מתנה מצרפת לאנשי ארצות הברית. העבודה על הפסל החלה בשנת 1870. בתקופה זו צרפת הייתה מדוכאת בתקופת המלוכה שלה. הפסל של גבירתנו קיבל השראה מהמסירות של ארצנו לחירויות אזרחיות. חיתונת ליידי ליברטי המדהימה בנחושת נחנכה באוקטובר 1886, והוגדרה כאנדרטה לאומית בשנת 1924. מיליוני מבקרים נסעו בסירה, במטוס, ברכבת, במכונית וברכבים כדי להיות מהופנט מנוכחותה מעוררת ההשראה.

תיירים מכל רחבי העולם עושים את דרכם לניו יורק לראות את פסל החירות.
ברגע שאתה מתחיל לתכנן את חופשת הקרוואנים שלך לפסל החירות, כדאי להזמין כרטיסים למעבורת שלך. זכור, לא תיקח את רכב הפנאי שלך במעבורת. זה נועד רק לנוסעים, לא למכוניות. כרטיס המעבורת טוב לנסוע לאי ליברטי (שם נמצא הפסל מעל הדום שלה) או לאי אליס. אנו ממליצים לך לקנות כרטיסי מעבורת ישירות דרך ולא לשלם חיובים נוספים דרך ספקים אחרים.

פגשתי את פסל החירות פעמיים ואני יכול לומר שאחרי 9-11 הדברים השתנו. אתה יכול לקבל כניסה לדום של הגברת עם כרטיס המעבורת שלך ללא תשלום נוסף, אך כעת אתה נדרש לשמור את הגישה הזו לדום יחד עם כרטיס המעבורת שלך. מספר ההזמנות להולכי רגל מוגבל ובכפוף לזמינות.

הלפיד של ליידי ליברטי בוער תמיד.

לראות את הנמל מבפנים הכתר של ליידי ליברטי הוא חוויה של פעם בחיים ואני ממליץ עליו בחום אם תוכלו לטפס על 354 מדרגות מתפתלות להשקיף על אחד, או על כל 25 חלונות הכתר שלה. אם אתה רוצה לסייר בתוך הפסל עד לאזור הכתר שלה, תצטרך להשיג כרטיסים לסיור זה בנפרד והרבה לפני טיול הקרוואנים שלך מכיוון שגם כרטיסי טיול הכתר מוגבלים מאוד.

סיור באי אליס הוא גם גולת הכותרת. כשנכנסים פנימה, אתה יכול לדמיין שאתה יורד מספינת מהגרים, עובר דרך בדיקות, בתקווה שיהיו לך חיים חדשים בארצות הברית. בין 1892 ל -1954 עברו כ -12 מיליון איש דרך נקודת הכניסה של האי אליס. אם אתה כולל את טיול אליס איילנד בחופשת הקרוואנים שלך, הוסף סיור בבתי החולים בצד הדרומי של האי, הזמין כרטיסים אלה מוקדם מדי מכיוון שהם גם כפופים לזמינות.

הוסף את אי אליס למסלול הביקור שלך בפסל החירות.
אחד המפתחות להנאה מלאה של טיול הקרוואנים אליס וליברטי איילנד – הזמינו את הירידים שלכם הרבה זמן מראש.

אתה יכול להזמין את הכרטיסים שלך באינטרנט או להתקשר למספר 1-877-LADY-TIX (1-877-523-9849).

חניון הקרוואנים הטוב ביותר לחופשת פסל החירות שלכם
פארק קרוואנים של ליברטי הארבור בג’רזי סיטי, ניו ג’רזי
פארק ה- RV הטוב ביותר לחופשה זו הוא פארק ה- RV Liberty Harbour בג’רזי סיטי, ניו ג’רזי, הממוקם יפה ליד מרינת ליברטי הארבור עם נוף של האי ליברטי ושל אליס. החיסרון היחיד הוא שזהו בעיקר חניון קרוואנים ללא קרקע ללא הרבה סלסולים. אבל בהתחשב במיקום, זה כנראה שווה את זה.

ל- Liberty Harbour RV Park יש 50 אתרים לבחירה. אורכם של האתרים 45 רגל אז בחרו את הקרוואן המתאים לטיול. בכל אתר יש שירות חשמל וחיבור מים. בפארק יש את המתקנים הבאים:

מתקני כביסה
מסעדה ובר
שירותים
מקלחות חמות
תחנת מזבלה
אבטחה 24 שעות
יש משרד לחניוני קרוואנים המציע משלוח חבילות, פקס ושימוש באינטרנט. המשרד גם מוכר מזכרות וכרטיסי מופע מוזלים בברודווי.

תחבורה ציבורית זמינה מפארק הקרוואנים. יש סיור באוטובוס שניתן לקחת מפארק הקרוואנים, המסייר באזור מנהטן.

בימי חול אתה יכול ללכת לנמל ליברטי, מזח 11, ולעלות במעבורת ניו יורק ווטרוויי לאזור וול סטריט. שירות רכבות זמין גם הוא במרחק של חמישה רחובות בלבד מפארק הקרוואנים ויביא אתכם ישירות לאתר מרכז הסחר העולמי. בכל מסלול שתבחר להיכנס לעיר הקפד להשתמש ברכבת התחתית המדהימה כדי להגיע מנקודה A לנקודה B. לכל תחנה יש מפות שיעזרו לך ולניו יורקים בדרך כלל מועילים לתיירים ולרוכבים כאחד אז אל תהיה מפחד לעמוד ליד אחת ממפות הרכבת התחתית ולהיראות תמה. סביר להניח שניו יורקר טוב יציע לעזור!

מחנה המחלקה הגדול

האם אתה מוכן להימלט מהטרחה היומיומית? השוכן למרגלות מחוז סאסקס הכפרי של ניו ג’רזי, השער הגדול הוא שערכם לשדות, יערות והרים. עם יותר מ -270 אתרי קמפינג יפים, הפרד הגדול הוא מקום הנופש המושלם למשפחות, זוגות וקבוצות.

The Great Divide כולל עשרות שירותים ואטרקציות, החל מבריכה בגודל אולימפי ועד ללוח זמנים מלא של פעילויות ידידותיות למשפחות

Leave a Reply

Your email address will not be published.