המשך המסורות המשפחתיות מילדותנו מעניק לנו נוחות ותחושת חיבור לאלה שהלכו לפנינו, אך מה לגבי יצירת מסורת משפחתית חדשה? חשבתם פעם לחגוג חג בקרוואן?

כאמא חד הורית, בני ואני עשינו הרבה “הרפתקאות” יחד, לפעמים עם חברים ולפעמים רק שנינו. אחת המסורות האהובות עלי עם בני הצעיר הייתה שהוא ואני נהגנו לבלות שבוע כל אוהל קיץ בקמפינג ושייט באגם מקומי ואהבנו את זה. תמיד בחרנו באותו קמפינג (זו הייתה המסורת שלנו) והרגשנו שאנחנו נמצאים ב”ריביירה השחורה השחורה “או באיזה אתר נופש מפואר על חוף הים מכיוון שהאתר שלנו מבודד ושוכן על שפת האגם.

אחד הזיכרונות האהובים עלינו בכל הזמנים של טיולי הקמפינג שלנו בכל שנה, הוא המסורת שלנו לפנות בוקר מוקדם, בעוד שהאגם ​​שכב דומם כמו פיסת זכוכית כחולה-קריסטלית, היינו קופצים על סיור רץ הגלים שלנו ( הוא נהג כמובן) והיינו פורסים במים כדי למצוא מקום לנתק את המנוע, להיסחף וליהנות מהאגם לעצמנו. היינו מתפעלים מצבעי הזריחה בעננים, מקפצים מהאגם. כמעט היינו לוחשים בכל פעם שדיברנו למרות שלא יכולנו לראות אדם אחד בשום מקום. הזיכרונות עדיין אושר טהור.

טיול לאותו מקום מדי שנה יכול ליצור זיכרונות ארוכי טווח לשנים הבאות.
כשהוא גדל והשנים חלפו, שנינו גילינו שכבר איננו רוצים לצאת לקמפינג אוהלים. התעייפנו מהזמן שלקח להקים ולפרוץ מחנה, אז חשבתי, “בפעם הבאה שנצא לקמפינג, אני רוצה לקחת קרוואנים. אני מוכן לקצת גלמפינג. ” וכך נולדה המסורת החדשה שלנו.

חג ההודיה וחג המולד הם זמנים נפלאים להתכנסות של חברים ובני משפחה. זוהי גם תקופה של מסורות משפחתיות. גם מסורות חג המשפחה לא חייבות להיות כל כך “מסורתיות”. אם אתם מרגישים הרפתקנים, נסו להקים מסורת משפחתית חדשה על ידי השכרת קרוואנים לחופשה או לחופשת הקיץ הבאה שלכם. אתה יכול ללכת לאותו יעד בכל שנה, או שאתה יכול לבחור יעד חדש. אם אתה לא יכול לגרום לזה לקרות השנה, תמיד יש את השנה הבאה. אם אתם מחפשים מסורת ייחודית המפגישה בין אהוביכם ליצירת זיכרונות נפלאים, השכרת קרוואנים לחופשה משפחתית היא אחת להוסיף לרשימה שלכם.

בהרבה אתרי רכבים יש תצוגות חג מולד יפות ופעילויות חגיגיות מהנות.
אתרי נופש לרכבי קרוואן מלאים בפעילויות מהנות ורבות מהן מתמקדות בכל חג כדי למשוך משפחות וחברים בדיוק כמו שלך שרוצים לחגוג את החגים מקרוואן. למשל אתר הנופש Top of the Hill בבוארן, טקסס, כולל את המנה “טורקיה בפח האשפה”. הם צולים מספר תרנגולי הודו לשלמות בזמן שהאורחים מביאים תוספת לחלק. זוהי דרך מצוינת להכיר חברים חדשים כמו גם לחגוג עם חברים ותיקים. אתה לא יכול לשמוע את רוח רוח מיצי ההודו בפח האשפה עכשיו?

לקראת חג המולד, תתפלאו כאשר רוכבי הפנאי בחניוני קרוואנים ובחניונים בכל רחבי המקום פורצים את אורות חג המולד ועצי חג המולד כדי לחגוג את העונה. אתה יכול לחפש אוצרות כדי למצוא מתנות טבע לנתינה, או לאחסן כמה מתנות סודיות באזורי המטען של הקרוואן שלך. אני שומע שגם סנטה מבקר בחניוני הקרוואנים, כך שההזדמנויות לכיף הן אינסופיות.

הרם עץ וכמה קישוטים כדי להפוך את השכרת הקרוואנים שלך למיוחדת עוד יותר למשפחתך.
הדבר הנפלא בחגיגת חג המולד או חג ההודיה בקרוואן הוא שאתה עדיין יכול להביא איתך הרבה מהמסורות המשפחתיות המסורתיות שלך. אם תמיד הלכת לבית סבתא בערב חג המולד, קח איתך את סבתא. אם תמיד יש לך ארוחת חג המולד גדולה, עדיין תוכל לאכול ארוחת חג המולד גדולה בקרוואן שלך.

אם חגיגת החגים בהשכרת קרוואנים היא חדשה ושונה ונראית כמו לחיצה הדוקה, אל דאגה. מי אמר שכולם חייבים לבוא עם הקרוואן שלך? כל משפחה יכולה לשכור קרוואנים משלה מחברת השכרת קרוואנים. אתה יכול אפילו לקבל חברים ומשפחות ששוכרים רכבי שטח ממדינות שונות, מתכנסים למיקום מרכזי, כך שאף אחד לא צריך לעשות את כל הטיולים. כמה שיותר, יותר נעים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.