דף הבית של חיבור השכרת קרוואנים עם חיצים המציגים את סרגל החיפוש.
הצעד הראשון להשכרת קרוואנים מסוחר מקומי או מבעלים פרטי הוא ביקור בדף הבית של חיבור השכרת קרוואנים. חיבור השכרת קרוואנים הוא אתר שוק להשכרת קרוואנים עם השכרת Peer-to-Peer וסוחרים מקומיים עם ציי השכרה קטנים לחלוק עם נופשים כמוכם.

הזן את העיר והמדינה שממנה ברצונך להתחיל או בקר בשורת החיפוש

הגדיל את התמונה של סרגל החיפוש בדף הבית של חיבור RV.
לאחר שתגיע לדף הבית של חיבור להשכרת קרוואנים, הזן את שם העיר וציין היכן ברצונך לאסוף את רכבי הפנאי או עיר היעד שבה ברצונך לחנות. לאחר שתעשה זאת, חיבור RV השכרת רכב יראה לך רשימת תוצאות הקרובות ביותר למיקום בו ברצונך לשכור.

לאחר שתזין את שם העיר והמדינה שבה ברצונך לאסוף את הקרוואן שלך, פשוט לחץ על הלחצן האדום “חפש עכשיו” האדום והאתר שלנו ייתן לך רשימה ארוכה של תוצאות הקרובות לעיר ולמדינת החיפוש שלך.

קבל תוצאות להשכרת קרוואנים

תמונה של תוצאות החיפוש להשכרת קרוואנים
לאחר שתראה את רשימת תוצאות השכרת הקרוואנים עם התמונות הקרובות ביותר לעיר והמדינה שחיפשת בשורת החיפוש, לחץ על הכותרת של הקרוואן כדי שתוכל לצפות בתיאור רישום הקרוואנים ולקבל גישה ל”שאל על קרוואן זה, ”טופס המאפשר לך להתחיל תקשורת פרטית עם בעל הקרוואנים.

מכיוון שאנו אתר חדש יותר להשכרת קרוואנים ועדיין בונים את קהילת החברים שלנו, אם אינך מוצא את הקרוואן שאתה אוהב היכן שאתה רוצה לאסוף, נסה להכניס את שמות הערים והמדינות לאורך המסלול שלך שעשויות להביא אפשרויות טובות למיקום איסוף “תוכנית ב ‘”. אם זה לא עובד, בדוק שוב כיוון שאנו מוסיפים חברים לעיתים קרובות וסביר להניח שיהיה חבר באזור שלך בקרוב מאוד עם הקרוואן המושלם.

בחר יותר מקרוואן אחד

קולאז ‘של רכבי שטח בסגנון שונה.
תמיד כדאי ליצור קשר עם יותר מבעל קרוואנים בנוגע להשכרת קרוואנים באזור שלך. כך תוכל לקבל את המחיר הטוב ביותר האפשרי. מחירי קרוואנים מתומחרים באופן שונה ויש להם עמלות שונות, אז בדוק הרבה השכרות קרוואנים.

אני ממליץ לשלוח פניות על לפחות 3 רכבי שטח שונים. לפעמים הקרוואן שאתה רוצה כבר הוזמן, או שאולי הבעלים לא יגיב ברגע שתרצה, אז הקפד לברר על כמה רכבים.

שלח שאלה לבעלי הקרוואנים באמצעות הטופס “שאל על קרוואן זה”

דף פרופיל רשימת רכבים עם טופס בירור מודגש.
לאחר שתמצא את רכבי הפנאי שאתה אוהב, השתמש בטופס “שאל על רכבל זה”, שאתה רואה בצד ימין של הדף בתיאור השכרת קרוואנים. טופס זה עובר ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני של בעל הקרוואנים ומודיע לבעל הקרוואנים כי ברצונך לשכור את הקרוואן שלו. כמה מבעלי השכרת קרוואנים בחרו לקבל התראת טקסט לטלפונים הסלולריים שלהם, כך שתוכל לקבל תשובה לפנייתך במהירות רבה.

ערוך הסכם שכירות עם בעל הקרוואנים

הכוונה שלי היא “לעשות עסקת שכירות עם בעל הקרוואנים”, היא ליצור קשר עם הבעלים, לקבל את פרטי ההשכרה ואם אתה אוהב את מה שאתה שומע, אז הסכים לשכור את הקרוואן. ברגע שתבצע את הסכם השכירות, יהיו מסמכים לחתימה, תשלומים לביצוע וטיול נפלא להתכונן אליו.

תאסוף את השכרת הקרוואנים שלך

קרון נסיעות כסוף שחנה באזור סלעי.
זה החלק המהנה! איסוף הקרוואנים הוא כמעט כיף כמו להתחיל בהרפתקה שלכם. לרוב בעלי הקרוואנים יש תהליך התמצאות מפורט שהם רוצים שתעבור (שיכול לכלול נסיעת מבחן) לפני שאתה נוסע עם הקרוואן שלהם, לכן הקפד לתכנן לפחות שעה (אולי יותר) לתהליך איסוף המכונית שלך. השכרת קרוואנים מקומיים.

שיהיה לך טיול מדהים
חוף שמש עם אנשים ושמשיות חוף.
חלק מטיול מדהים הוא לזכור לארוז את הדברים שאתה צריך וגם כדי להיות בטוח שאתה לא עושה כמה טעויות שאחרים עשו בכל הנוגע לנסיעות לקרוואנים. השכרת קרוואנים היא כמו נסיעה באמצעי תחבורה אחרים. יש דברים שאתה יכול לעשות כדי להיות בטוח שיש לך את החופשה הטובה ביותר האפשרית. עיין ברשימות הבדיקה לאריזה או בבלוג ההרפתקאות שלך לקבלת רעיונות יעד נהדרים וטיפים לחופשה.

שתף את הזיכרונות שלך

אדם שמצלם באמצעות מצלמת הטלפון שלו.
זה נתון. הקפד לתייג חיבור להשכרת קרוואנים בסלפי המגניבים שלך ובתמונות היפות שאתה מפרסם לרשתות החברתיות שלך כדי שנוכל לראות איזו חופשה מדהימה יש לך. או יותר טוב, שלח לנו כמה ישירות. זה יהיה “להפוך את היום שלנו”, לראות את כל הכיף שאתה נהנה בהשכרת הקרוואנים המדהימה שלך

ספר לחברים שלך על חיבור השכרת קרוואנים

אנשים עם הידיים באזור המגיעים לכיוון סמלים של מדיה חברתית.
העסק שלנו צומח בצורה הטובה ביותר כאשר מבקרי האתר שלנו מספרים לחברם על חיבור השכרת קרוואנים ומשתפים או כותבים בלוגים ומאמרים ופוסטים חברתיים. אנו מעריכים אותך מאוד בכל פעם שאתה מספר לחבר עלינו, משתף את הקישור לאתר שלנו ומירשם לניוזלטר המטייל שלנו או בכל פעם שאתה מתחבר אלינו בערוצי המדיה החברתית שלנו כגון:

פייסבוק
אינסטגרם
פינטרסט
לינקדאין
טוויטר
אנחנו רוצים

Leave a Reply

Your email address will not be published.