כשאתה מחפש למצוא את העסקה הטובה ביותר עבור השכרת קרוואנים, תבין שאתה לא צריך לשלם תוספת עבור ביטוח, סיוע בצד הדרך, או אפילו דמי העסקה להשכרת קרוואנים. ישנם עמלות מסוימות שאתה לא צריך לשלם אם אתה עושה שיעורי בית וקונה במספר אתרים.

החל מכאן, למד את העמלות האפשריות וכמה עצות כיצד להימנע מחיובים מיותרים. הקפד לקרוא או לסרוק כל חלק למטה כדי לראות אילו חיובים נוספים אתה עלול להיתקל בהם. קרוואנים לא זולים להשכרה כפי שאתם יכולים לדמיין, אבל אם אתם חמושים בידע בתעשייה לפני שאתם משכירים, תוכלו ליצור חופשה במחירים נוחים.

מחירי השכרת קרוואנים ללילה- שבועיים-חודשיים בשנת 2020 (תשלום חובה)

להשכרת קרוואנים או נגרר תמיד תהיה דמי השכירות הליליים, השבועיים או החודשיים לתשלום בהתאם לדגם, לדגם, לשנה, לתנאים ולגורמים אחרים.

עלות השכרת רכב מסוג א

המכונית מסוג Class A יכולה להיות אחת מהקרוואנים היקרים ביותר להשכרה, אך מסיבה טובה. הם מרווחים במיוחד, יש להם המון שירותים ואחסון וגם יכולים לעלות הרבה כסף לרכוש, ובכך ליצור דמי שכירות גבוהים יותר. כדי לנהוג באחד מהם, עליך ללמוד על מעקב אחר גלגלים וגם על תנופת זנב, אחרת האורך (עד 42 רגל) עלול לגרום לך לבעיות מסוימות.

כדי לשכור מחלקה A עד הלילה, סביר להניח שהיא תרוויח $ 199 עד $ 699 ללילה, בהתאם לדגם, הדגם, המיקום והנוחות. חלק מהבעלים שוכרים לפי שבוע ואחרים ישקלו השכרה לפי החודש. כל שעליך לעשות הוא להתחיל שיחה עם הבעלים כדי לברר מה התנאים. אם אתה עורך קניות בחיבור השכרת קרוואנים, תוכל להתחיל בשיחה באמצעות טופס “צור קשר עם הבעלים” בכל קרוואן שאתה אוהב.

עלות השכרת רכב מסוג ב

עלות השכרת רכב מסוג B יכולה להפתיע אותך. מחלקה B בדרך כלל יקרה יותר מדי לילה מאשר השכרת קרוואנים מסוג C, בעיקר מכיוון שהם עולים יותר לרכישה, ובהתאם לאזור, עשויים להיות פחות זמינים.

סוג B מתחיל בכ- 195 $ ללילה בקצה הנמוך. לא תמצא אחד גבוה בהרבה ללילה מכ -325 דולר.

אל תטעו במחלקה B בזכות החלק הנגדי הקטן יותר בהמרה של קמפרוואן או טנדר. למחלקה B יש אמבט רטוב או חדר אמבטיה. קמפרן בדרך כלל לא.

עלות השכרת קרוואנים מסוג C

קרוואנה מסוג C (המכונית הכוללת את קטע המונית ומונעת בדרך כלל על שלדת משאית) היא אחת הפופולריות והמשתלמות ביותר בהשכרת רכבים ממונעים. הם יכולים לרוץ בכל מקום בין כ -125 דולר ללילה ועד כ -299 דולרים ללילה, תלוי באורך, בדגם, בדגם ובמתקנים.

עלות השכרת קרוואן נסיעות – קרוואן חניך

אם אתה יודע את מי לגבות קרוואן בצורה מיומנת, אולי כדאי לך לבחור השכרת נגררים כדי לחסוך קצת כסף. קרוואן נסיעות הוא חיסכון בעלויות והוא יכול לכלול את כל החדרים והמתקנים של קרוואן ממונע ואז יש לכם את היתרון בניתוק רכב הגרירה שלכם בכדי לנסוע באזור.

בהתאם לגילו, קרון נסיעות יכול להתחיל עד $ 60 ללילה ובהתאם לאורך ולנוחות, יכול להגיע עד $ 295 או $ 300 ללילה.

עלות השכרת נגרר גלגל 5
למרות שנגרר הגלגל החמישי הוא באמת קרון נסיעות, הוא בכיתה משלו בגלל תקרת הקרוואן. התקלה נמצאת במיטת המשאית ולא בפגוש והיא גם הסבא של כל נגררי הנסיעות בגודלם. הם ענקיים, יכולים להיות באורך של עד 42 רגל וגם בדרך כלל יש להם סיפור שני בקטע שנמצא מעל מיטת המשאיות.

גודלה של השכרת נגרר הגלגלים החמישית הופך אותם לכמה מקרני הנסיעות היקרים יותר. בעלים רבים מעדיפים למסור אותם מכיוון שהם יודעים את מי לגרור ולגבות אותם (וגם להרבה אנשים יש תקלה בגלגל החמישי בתוך המיטה של ​​המשאית שלהם). העלות הממוצעת להשכרת נגרר לגלגל חמישי היא $ 125 עד $ 275 ללילה והמשלוח יהיה בתוספת תשלום.

עלות השכרת קרוואן קמפינג קופץ

השכרת קרווחים קופצים הם כנראה חלק מהטריילרים הזולים ביותר להשכרה. הם נעים בין 60 $ ללילה עד כ -95 $ ללילה, בעיקר מכיוון שלרובם אין אמבט רטוב, אבל יש להם שירותים ומקלחת במקלחת בתוך קופסת מכסה למגבהים הגבוהה יותר מהאסלה עצמה. אם לא נוח לך לגבות קרוואן, הטריילרים הקטנים האלה נחמדים מכיוון שאתה יכול לנתק אותם ובמקרים רבים אתה יכול לגלגל אותם לבד או בעזרת.

דמי שירות – דמי עסקה – דמי עיבוד (קל להימנע)

אתר אינטרנט. דמי שירות, דמי עסקה ודמי עיבוד עסקאות הם עלויות נוספות של השכרת קרוואנים שאפשר להימנע מהם בקלות על ידי רכישת השכרת הקרוואנים הבאה שלך בחיבור השכרת קרוואנים. בחיבור השכרת קרוואנים, השוכרים לעולם לא משלמים עמלות כלשהן עבור עסקאות, עיבוד או על הזכות לתקשר עם בעל/החניונים שלנו. אתה יכול לתקשר ישירות עם בעלי קרוואנים ללא הפרעה של האתר ובעיקר, לכל הבעלים שלנו יש פלטפורמות נקודת מכירה מאובטחות משלהן, בהן תוכל להשתמש בכרטיס אשראי גדול מבלי לשלם עמלת עסקה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.