תפסנו את מרטין באחד מבקרי נובמבר שטופי השמש המזהירים בדרום קליפורניה; מסוג היום שעושה חשק “לשחק וויקי” מהעבודה, לקפוץ מאחורי ההגה של קרוואן, להגביר את הרדיו ולצאת לנסיעת כביש. זה בדיוק מה שאתה יכול לעשות אם אתה מתקשר ל- Expedition Homes Homes ב Calabasas, CA או ל- RV 1st Choice בניופורט ביץ ‘.

אם אתם לא מדרום קליפורניה, אבל רוצים לשכור קרוואנים לחופשה של So-Cal, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לשאול “מקומי” לגבי המקומות הטובים ביותר להגיע אליהם. מרטין שיתף את הסקירה הפנימית על אזורי קלבאסאס וניופורט ביץ ‘, קליפורניה:

מרטין שיתף את הסקירה הפנימית אודות אזורי קלבאסאס וחוף ניופורט, קליפורניה.
מרטין: “אני גר באזור קלבאסאס. אני אוהב את האזור הזה כי יש בו את המוג’ו של העיר הקטנה ועם זאת הוא קרוב לפארקים ממלכתיים ולאומיים כמו גם את כל הבידור והמשאבים בעיר הגדולה.

יש מסעדות וקניות ברמה עולמית במרחק הליכה, חופים מפורסמים במרחק של 30 דקות נסיעה, טיולי הרים וסקי תוך שעתיים, ומדבריות ונהרות מדהימים בתוך 3 שעות, והכול מכוסה תחת השמש של דרום קליפורניה. זה מזג אוויר ים תיכוני אידיאלי. ”

למה שמישהו ישכיר ממך קרוואנים?

חיבור להשכרת קרוואנים: “מדוע שמישהו צריך לשכור רכב מסוג Expedition Motor Homes, Inc.?

מרטין: “כל אחד צריך לשכור מאיתנו אם הוא מחפש חברה לחווית נופש שהם יכולים לסמוך עליה ברווחת הבידור של משפחתו. בכך אני מתכוון שאנו מתייחסים לאורחים שלנו כאל משפחה (או אולי טוב יותר במקרים מסוימים), ובכל זאת עובדים כאנשי מקצוע מוקפדים מאחורי הקלעים כדי לתת לכל אורח את החוויה שהם מייחלים לה.

הבנו שמילוטים וחופשות משפחתיות הם אירועים משמעותיים בהיסטוריה של משפחה, וכי ההפקדה על חלק מאותו אירוע היא אחריות חמורה שאנו מתייחסים אליה ברצינות רבה. אנו מתכבדים שנבחרנו לעשות את חלקנו באירוע זה, ואנו מסורים ומונעים לסייע לאירוע זה יותר מכפי שקיוו לו “.

מה גרם לך להחליט להתחיל לשכור קרוואנים?

חיבור להשכרת קרוואנים: מה גרם לך להחליט להתחיל להשכיר רכבי קרוואנים?

מרטין: “זה עסק של אנשים מהנים. רוב האנשים מאוד שמחים. אנחנו שומעים סיפורים נהדרים. אנו עוזרים לגרום לדברים חשובים לקרות. אנחנו דואגים לאנשים. ואנו פוגשים אנשים נהדרים, אדיבים וידידותיים מכל רחבי העולם. מה יכול להיות טוב יותר?!”

מהו יעד הקמפינג האהוב עליכם לקמפינג?

חיבור להשכרת קרוואנים: מהו יעד הקמפינג האהוב עליכם?

מרטין: “יעד הקמפינג האהוב עלי הוא הפארק הלאומי יוסמיטי. בזמן שגדלתי המשפחה שלי נופשה שם מדי שנה: מתפתחת מחנאות אוהלים, ליחידות משק בית ולבקתות.

יש לנו כל כך הרבה זיכרונות ומסורות נהדרים עבורנו שם: ריגול אחר עשרות דובים האכילים במזבלה של העמק, וצפייה בפה פעור מדי ערב כאשר בוקסי עצים בוערים הושמטו מנקודת הקרחון במחזה בשם יוסמיטי אש. ירידת האש הבוערת הופסקה בשנת 1968, אך עדיין קיימת שם “כבאית” טבעית.

גבעת האש הטבעית בפארק הלאומי יוסמיטי היא תופעה נדירה שיכולה להתרחש באמצע עד סוף פברואר, כאשר השמש פוגעת במפלי זנב הסוס על קירות אל קפיטן. צריך את הכמות הנכונה של אור ומים כדי להפוך את התופעה לגלויה, אבל וואו, זה מדהים! ”

מהו זיכרון הקמפינג האהוב עליך?

חיבור להשכרת קרוואנים: מהו זיכרון הקמפינג האהוב עליכם?

מרטין: “רפטינג נהרות במורד נהר המרסד בעמק יוסמיטי, בעיקר נסיעה נינוחה וחלקה המופרעת על ידי כמה מפשי חבטות חזה.”

מה אתה הכי אוהב בהשכרת קרוואנים?

חיבור להשכרת קרוואנים: מה אתה הכי אוהב בהשכרת קרוואנים?

מרטין: “האנשים. לפעמים הם מאוימים כאשר הם לוקחים את המכונית השכורה שהם לא הבינו שהוא כל כך גדול, ואז הם חוזרים כעבור שבוע עם עשרות סיפורים נפלאים, תמונות וסרטונים של השבוע שהם לא רצו לסיים אי פעם “.

איזו עצה היית נותן למישהו חדש בקמפינג קרוואנים או קרוואנים?

חיבור להשכרת קרוואנים: איזו עצה הייתם נותנים למישהו חדש בקמפינג קרוואנים או קרוואנים?

מרטין: “בחר חברת השכרה שאפשר לסמוך עליה. הם ידריכו אותך וילמדו אותך ויעזרו לך במהלך הטיול שלך. אתה תסמוך עליהם בביטחון משפחתך. אל תבחר אך ורק במחיר הזול ביותר. אל תניח שכל חברות ההשכרה זהות “.

איזו עצה היית נותן למישהו שרק לומד להשכיר את הקרוואן שלו?

חיבור להשכרת קרוואנים: איזו עצה הייתם נותנים למישהו שרק לומד להשכיר את הקרוואנים שלו?

מרטין: “קח ברצינות את האחריות שיש לך בניסיון המשפחה שבוחרת בך.

ככל שהמשפחות יוצרות חופשות ביחד בימים אלה, רוב הסיכויים שהשוכרים שלכם יחוו יותר מ -1 או 2 רגעים משמעותיים, אולי אינטימיים, במהלך הטיול. עזור לגרום לזה לקרות. אל תפוצץ כדי להרוויח כסף קל “.

מה הדבר שאתה הכי אוהב לגבי חיבור השכרת קרוואנים?
קרוואן רן

Leave a Reply

Your email address will not be published.