חלק 1 של Mission Possible-טיול קרוואנים של 6 משימות קליפורניה מדהימות, מספר על 3 משימות קליפורניה מדהימות, אבל האם ידעת שיש 21 משימות בקליפורניה המתפרשות מסן פרנסיסקו עד סן דייגו? מאחזים דתיים אלה תוכננו על ידי כהנים קתולים של המסדר הפרנציסקני להרחיב את הנצרות בקרב האינדיאנים. הנחיית המיסיונרים הייתה ליישב את האינדיאנים ולהציג ירקות, פירות, סוסים, בקר, טכנולוגיה וחוות – הרחבת האימפריה הספרדית.

אם אינכם מקליפורניה, אולי אינכם מכירים את ההיסטוריה של המשימות וכי האב ג’וניפרו סרה החל לבנות את המשימות הללו בשנת 1769, כאשר האחרונה מבין 21 המשימות נבנתה בשנת 1833. מיקום ותכנון המשימות בזהירות הקפידו לוודא הכוהנים היו במרחק נסיעה של יום ברכיבה על סוסים ביניהם.

בסדרה זו בת שני חלקים, אנו מכסים קרוב ל -500 קילומטרים של נסיעה מסן דייגו לכרמל, כשמשימות נמצאות בקרבה זו לזו. כולל, חניוני קרוואנים שתוכלו להישאר ולבקר בהם לאורך כל הדרך.

אם פספסת את חלק 1 של מאמר זה, לחץ על הלחצן למטה כדי להתחיל מההתחלה.

4. שליחות סנטה אינז

מבט הכניסה של Mission Santa Ynez.
Mission Santa Ynez או (Ines) נמצאת במרחק של 45 קילומטרים צפונית לסנטה ברברה, כך שתוכלו להמשיך את שהותכם בפארק הקרוואנים של סנטה ברברה ולקחת את אמטרק למשימה זו מחניון הקרוואנים, זה נוח וניתן לעשות טיול יום מהנה, או שתוכלו בחר חניון קרוואנים קרוב יותר למשימה.

קולקציית הלבוש המוצגת במשימה סנטה ינז, מעלה חזיונות של מייסד המשימה האב אסטבן טפיס מוביל מסה גבוהה בלטינית, מעוטר בבגדי קטיפה צבעונית עשירה ובד ספרדי אחר בתוך מקדש מואר בנר עם רמז לקטורת באוויר. פעמוני המשימה המקוריים שמוצגים כעת הציגו פעם את המסר שלהם, בעוד שהאינדיאנים והתושבים המקומיים דקלמו תפילות מהטילים המקוריים וספרי המזמור; הכל מתחת למאה ה -18 צולב עץ מגולף וציורים שמורים היטב של מריה הבתולה. אתה יכול לראות את כל האוצרות המקוריים האלה, ועוד פסלים וחפצים אחרים עד היום.

Mission Santa Ynez ממוקם גבוה כדי לספק כמה מהנופים הטובים ביותר של עמק נהר סנטה אינז ורכסי ההרים. הכנסייה עדיין פעילה להמונים, טבילות, אישורים, חתונות והלוויות. אם אתה כאן ביום ראשון היזהר שחניה של קרוואנים במהלך המיסה עשויה להיות קשה. ישנם פסטיבלים, חגיגות ואירועים מגוונים לאורך כל השנה. סיור אודיו מוקלט זמין בחנות המתנות כדי להדריך מבקרים בחדרי המוזיאון, הכנסייה והגן

פארק קרוואנים ליד סנטה ינז:</h2
מראה למרפסת של אזור הטרקלין Flying Flags בבואלטון קליפורניה.
ליד סנטה ינז נמצא פארק הנופש והמפלט המפואר Flying Flags RV שבבולטון, קליפורניה. אתר נופש מהשורה הראשונה הזה מציע שפע של שירותים, כולל (כמה מהאהובים עלי כמו):

מועדון
Wifi בסיסי חינם (Wifi פרימיום זמין)
פארק כלבים
טרקלין פטיו מול האש
ספריית השקת DVD בחינם
תחנת מזבלה
על האש
וכל כך הרבה יותר
וגם פארק נופש ופליינג פלגס מציעים השכרת קרוואנים לינה באתר, כמו:

קוטג’ים
זרמי אוויר
אוהלים
אבל החשוב מכל, הם נמצאים במרחק של 10 דקות בלבד ממשימת סנטה ינז.

ממוקם דקות ספורות מנהר סנטה אינז, האורחים יכולים ליהנות מדיג, שחייה או אפילו פיקניק. עם זאת, אם אתה נשאר בפארק, אני לא יכול להאשים אותך. עם כל השירותים הכלולים בתוך חבילת הקמפינג שלך, האורחים יכולים להירגע באתר ללא צורך לצאת מהשטח. דירוג 4 כוכבים מתוך חמישה עם Google ביקורות, זה בהחלט מקום לשהות בו במהלך ביקור בעמק סנטה אינז.

5. שליחות לה פוריסימה

חיצוני משימת לה פוריסימה
“Jsweida” מאת Wikimedia Commons / CC BY-SA 4.0
כיום, Mission La Purisima היא חלק ממערכת פארק קליפורניה והיא המשוחזרת בהרחבה והיפה ביותר מבין כל המשימות, ולכן היא נכללת בסיור קרוואנים זה. ההיסטוריה מתעוררת לחיים בלה פוריסימה, שם הפארק משחזר לעתים קרובות סצנות משנות ה -20 של המאה ה -20 עם תצוגות של יצירת נרות, עבודות עור, זריקת כלי חרס, אריגה וייצור בעלי חיים. קח איתך נר תוצרת בית בחזרה לשימוש במכונית הקרוואנים למזכרת מהסיור שלך כאן.

קח את נעלי הטיול שלך. אם חיי הקרוואנים לא סיפקו לך מספיק התעמלות, הקפד להשתמש בשטח המשימה ובמרחק של 25 קילומטרים של שבילי הליכה. מיסיון לה פוריסימה היא משימת החזקה הגדולה ביותר בקליפורניה (2,000 דונם). ישנם הרבה אתרים יפים לאורך השבילים לבחירה.

הייתי ממליץ לטייל עד הצלב הגדול על הגבעה ליד המשימה. זה לא טיול קשה והכניסה נשארת ממש ממרכז המבקרים. ברגע שאתה עוזב את שטחי המשימה המוצלים לטיול, אתה יכול להיכנס לשמש וחול חמים בשבילי החוף, מה שכן מוסיף מידה של אתגר לטיול הקצר. אם אתה הולך בבוקר יש לך סיכוי טוב לראות כמה חיות בר – צבאים, ארנבות וציפורים, ואולי כמה לטאות קרניים במקומות החוליים. וכאשר אתה מטייל תוכל להבחין בבעלי החיים שעדיין רועים את הסובבים

Leave a Reply

Your email address will not be published.