עוף מטוגן הוא קלאסיקה אמריקאית שמתאימה לכל מנה, כולל וופלים. אם לא ניסית את השילוב בעבר, אני מהמר שאתה תוהה או לפחות מסקרן. כשנוסעים בכביש הפתוח ברכב הפנאי שלכם, לפעמים אנחנו רוצים ארוחה מהירה וקלה מבלי לעצור. תוך 5 דקות בלבד תוכלו ליצור לעצמכם קלאסיקה קולינרית בלב הקרוואן שלכם.

כשאתה בדרך בכביש ה RV שלך, האכילה היא חלק מההרפתקה ואם אתה כמוני, אתה רוצה שהמנות יהיו קלות, אך טעימות. הנה מנה שאספתי לפני שנים, היא קלאסיקה משפחתית “עוף וופלים”. בבית, אני מכין את הוופלים מאפס וממלא עוף משלי ומטגן אותו עמוק. עם זאת, בהיותך בכביש בקרוואן או בקרוואן, תוכל לתפוס דלי מהקולונל, או אפילו להחליף עוף קפוא. אותו דבר לגבי וופלים, סביר להניח שאתה רוצה להשתמש בוופלים הקפואים כדי לשמור על הארוחה מהירה וקלה.

וופלים מהפה הם פינוק, אבל הוסיפו עוף ותקנו לעצמכם ארוחה טעימה.
של רוסקו
שלט כניסה ראשי לרשת הקמעונאות הידועה לשמצה, “וופל העוף של רוסקו”.
באדיבות וופל העוף של רוסקו
כעת, אם אתה מטייל בדרום קליפורניה ברכבי הפנאי שלך ורוצה לטעום את החוויה ממסעדה המפורסמת בעוף וופלים, אני ממליץ לך להוסיף “עוף וופלים של רוסקו” למסלול שלך. רסקו’ס ידועה לשמצה בתפריט העוף והוופל שלהם והייתה דמות אייקונית של לוס אנג’לס מאז שהציגה בשנת 1975. לרוסקו יש לא מעט מבקרים וביקרו מספר מפורסמים שחולקים את הערצתם למנה המדהימה הזו, מפורסמים אוהבים; סנופ דוג, הנשיא אובמה, קרייג רובינסון, דייויד בקהאם, לארי קינג, רד פוקס, נטלי קול ועוד רבים אחרים. ביקרתי במיקום במערב לוס אנג’לס, סביבה ידידותית מאוד ושירות מעולה. אבל אם אתה לא מצליח, הנה איך להכין חווית עוף ופלים קלה משלך מהמטבח של הקרוואן או הקרוואן שלך.

כפי שהשם מרמז, יש צורך רק בשני מרכיבים: עוף מטוגן וופלים. מכיוון שאנו משתמשים בעוף מטוגן קפוא, אני אישית אוהב להשתמש ברצועות עוף. רצועות העוף הן ללא עצמות ודורשות רק כמה דקות במיקרוגל כדי להתחמם. אם אתם אוהבים שהעוף שלכם פריך (מי לא?), אופים אותו בתנור או בטוסטר אובן. באשר למותג, בחר מה שאתה אוהב. לי ולמשפחה אשתמש בטייסון. אתה יכול למצוא רצועות עוף קפואות בכל סופרמרקט גדול, כולל מרכזי על כמו וולמארט או טארגט.

עבור וופלים, יש הרבה אפשרויות זמינות. עם זאת, כל אחד מהמותגים הטוסטרים האהובים עליכם יעבוד; אני אישית אוהב להשתמש בוופלים הומסטייל של Eggo, הם טעימים וטובים זמינים בכל המרכולים. אם משתמשים בתנור טוסטר לבישול איתו, אפשר להוסיף את העוף והוופלים יחדיו מה שהופך תהליך פשוט יותר וגם משפר את הטעם.

לפני שאתה עוזב את החנות, הקפד לתפוס חמאה וסירופ אם אין לך אותם כבר בקרוואן שלך, מכיוון שאף וופל אינו שלם ללא חמאה וסירופ.

הוראות שלב אחר שלב להכנת עוף וופלים תוך כדי הכביש.
הערה: ישנם מגוון מתכוני עוף וופל יחד עם וריאציות שונות של המנה. מדי פעם אחדיר את הוופלים בייקון מבושל (טעים!) או אשתמש ברצועות עוף מטוגנות או אפילו בחזה עוף אפוי.

Leave a Reply

Your email address will not be published.