ראה את כל ציוד ההשכרה שנוכל לספק לך בישראל לטיול התרמילאים או הקמפינג הבא שלך!

בין אם אתם נוסעים ליוסטון או מיוסטון, או מכל מקום אחר בטקסס, תוכלו להימלט מההמונים וליהנות מהחיק הטבעי כפי שהיה אמור להיות – קמפינג בקמפינג סמוך או תרמילאים לשממה. כשאתה שוכר את התרמילאים או ציוד הקמפינג שלנו, תראה כמה כסף תוכל לחסוך על ידי השכרה במקום רכישה. השכרת ציוד תרמילאים וקמפינג ומכשירי מעקב אחר GPS Messenger SPOT למשלוח ליוסטון היא קלה; פשוט לחץ על הכרטיסייה “השכרה מקוונת” למעלה כדי להתחיל. אתה יכול לשכור אוהלים, תיקי גב, שקי שינה, ציוד לחות, אורות – כל מה שאתה צריך לחוויית חוצות נפלאה – בעלות נמוכה בהרבה מאשר קמעונאים מקומיים אחרים. יש לנו גם ציוד חדש למכירה, כמו גם כל הציוד והאביזרים שתזדקקו להם.

אנו נשלח את ציוד החוץ המושכר שלך ישירות לביתך לפני הטיול שלך, או לכל מקום נוח ביוסטון או בסביבתה ובכל רחבי טקסס. לחלופין, תוכל לאסוף את ציוד ההשכרה בחנות התרמילאים והקמפינג שלנו באזור הפניקס אם הנסיעות שלך בקרבת מקום. לאחר הטיול, תוכלו לאסוף את פריטי השכרת ציוד הקמפינג, להדביק את תווית ההחזרה בתשלום מראש ולהוריד את הציוד ששכרתם בכל נקודת משלוח של UPS.

ישנם יותר מ -70 פריטי ציוד חיצוניים באתר שלנו שתוכל לשכור; הנפוצים ביותר מפורטים להלן:

השכירו תיקי גב לכל טיול במדבר או בחברת תעופה
השכרת אוהלים מגדלים של אדם אחד ועד 6 אנשים עבור תרמילאים או קמפינג לרכב
השכרו שקי שינה וכריות לטווחי טמפרטורות מתחת לאפס עד הקיץ
השכרת התקני GPS ותקשורת לוויין
השכיר ציוד לבישול למחנה (אל תבשל בתוך האוהל!)
השכירו את אני-מופתע-אני-יכול-לשכור-את הפריט-ספציפי הזה-ציוד-קמפינג
קרוואנים להשכרה

אם אתה קצת טירון בקמפינג, אל תדאג – בדוק את כל מאמרי ההדרכה שלנו כדי להפוך למקצוען לפני שאתה יוצא לדרך.

אם אנו שולחים אליכם ציוד להשכרה, הזמינו מספיק זמן מראש על מנת לאפשר מספר ימי מעבר. שים לב כי אינך מחויב בשכר דירה במהלך ימי מעבר אלה. אנו יכולים להביא לכם תרמילאים והשכרת ציוד ביוסטון או בכל מקום אחר בארה”ב תוך 5 ימי עסקים או פחות באמצעות UPS Ground.

אנו יודעים שאולי יש לך אפשרויות לשכור ציוד קמפינג ביוסטון, ומקווים שתיתן לנו הזדמנות. במידת הצורך כאן מידע נוסף על אפשרויות השכרת ציוד החוץ שלך.

למד עוד
למד כיצד LowerGear Outdoors ספינות השכרה ברחבי הארץ
עלינו
צור קשר
תגיות
תיק גב