אני אוהב לשהות בקמפינג שבו החניכים מכבדים זה את זה ואת השטח עצמו. מה איתך? אבל לפעמים, אם אתה לא מכיר את חוקי הקמפינג, או כמה מ”כללי הבלתי כתובים “של קמפינג, אתה עלול למצוא את עצמך במצב רגיש. אז להלן 10 קווים מנחים פשוטים שיסייעו לכם לוודא שהרפתקת הקמפינג הבאה שלכם עוברת בצורה חלקה עבור המשפחה שלכם ושכניכם:

פעל בהתאם לחוקי הקמפינג

תהיה שכן טוב
צפה ברמת הרעש שלך
הימנעו מכניסות מאוחרות ויציאות מוקדמות
עזור לחיית המחמד שלך להיכנס
שמור על הסביבה מסביב לרכב שלך
אל תהיה מסריח!
היו ידידותיים
לימד ילדים על עשה ואל תעשה
דיווח על בעיות בקמפינג
פעל בהתאם לחוקי הקמפינג
הכירו את חוקי הקמפינג.
הכירו את חוקי הקמפינג. חוקי הקמפינג לנוחות של כולם. בחלק מאתרי הנופש וקמפינג קמפינג יש הרבה כללים, לחלק יש רק כמה. למרבה המזל, בסופו של דבר אתה יכול לבחור איזה אתר מתאים לך, לרכב שלך ולמשפחתך, אז חקור לפני שאתה נוסע.

תהיה שכן טוב

אל תהיה זר, הציג את עצמך בפני חניכים אחרים.
התחל בכבד את הגבולות הבלתי נראים שמסמנים כל אתר. זה תמיד מוערך מאוד על ידי השכנים שלך כשאתה לא עובר בקמפינג שלהם. בעת הקמת האתר שלך, עדיף להשאיר את רכב הפנאי שלך (כולל המגלשות המורחבות) ואת כל ציוד הקמפינג שלך בתוך הגבולות הבלתי נראים האלה.

צפה ברמת הרעש שלך

היזהר מרמות הרעש שלך, הן בבוקר והן בערב.
בדרך כלל, פארקי קרוואנים, אתרי נופש ופנאי קמפינג פרסמו שעות שקטות. אם אינך יודע מהן השעות השקטות המדויקות, השתמש בשיקול דעתך הטוב ביותר. השכנים שלך הולכים לישון או בחופשה. זה נכון גם לגבי המנוע, הגנרטורים, עוצמת הטלוויזיה והרדיו. כמו כן, לימדו את הילדים בקבוצה שלכם להיות בשקט בשעת ערב מאוחרת ושעות הבוקר המוקדמות. זכור שחלונות השכנים שלך נמצאים במרחק של מטרים ספורים בלבד, ורעשים חזקים לא יתקבלו בהערכה.
הימנעו מכניסות מאוחרות ויציאות מוקדמות
הימנע מלהגיע מאוחר לאתר הקמפינג שלך, ולצאת מוקדם בבוקר.
אם אתה חייב לעזוב בזמן לא רצוי, היה דיסקרטי ושקט ככל האפשר. אם אתה יוצא מוקדם בבוקר הכין הכל בלילה הקודם (כל עוד לא מאוחר בלילה) כדי שתוכל לצאת בשקט ככל האפשר. אם אתם מגיעים בשעת לילה מאוחרת, פשוט חנו את רכבי הפנאי שלכם וקראו לזה לילה. אתה תמיד יכול להקים מחנה בבוקר.

עזור לחיית המחמד שלך להיכנס

קח את הזמן לאקלם את חיית המחמד שלך לקמפינג.
אם אתה בעל חיות מחמד, יש לך את התפקיד הנוסף לוודא שחיית המחמד שלך לא מעצבנת חניכים אחרים. נביחות, יבבות, טיולי סירים בשעת לילה מאוחרת ושעות הבוקר המוקדמות, עציצים מחוץ לאזורים ייעודיים ושאר חיות המחמד יכולים להטריד מאוד אחרים, אז שימו לב. אורח החיים של קרוואנים יכול להיות התאמה לחיות המחמד שלכם עם כל כך הרבה אנשים חדשים וסביבה משתנה, לכן נסו ללמד את חיית המחמד שלכם כיצד להתנהג ברחבי הקמפינג.

שמור על הסביבה מסביב לרכב שלך

הקפד לשמור על מסודר של אתר הקמפינג שלך.
זה נורמלי להקים כמה רהיטים בחוץ והגריל שלך מוכן ומוכן לשימוש, אבל אף אחד לא רוצה לראות את אוסף החפצים שלך מונח מסביב או לא מאורגן. שכניכם לקמפינג יעריכו אתר קמפינג מסודר ומורכב.

אל תהיה מסריח!

שמור היטב על מערכת הביוב שלך.
נהל חיבורים וטנקים לביוב קרוואנים. ודאי שחיבורי הביוב מחוברים כראוי. אם הקרוואן שלכם הוא השכרת קרוואנים, יתכן ואינכם מקצוענים בחיבורי ביוב, ולכן זהו אזור שכדאי להקפיד עליו. קווים שאינם מאובטחים כראוי עלולים לגרום לסירחון אמיתי אם אתה יודע למה אני מתכוון. שמור את הקווים והשסתומים שלך סגורים עד שאתה מוכן לרוקן את מיכלי הקרוואנים שלך ולאחר מכן לזרוק במקומות המתאימים בלבד

היו ידידותיים

היו ידידותיים, כולם מחננים כדי ליהנות ולנוח, בדיוק כמוכם.
תגיד שלום לכולם ותרגיש חופשי לפתוח שיחות עם השכנים שלך. קרוואנים הם קבוצה ידידותית של אנשים. אם אתה רואה מישהו שזקוק לעזרה, הציע זאת. יכול להיות שאתה הבא שצריך קצת עזרה. אולי אפילו תמצא כמה חברים לכל החיים עם האהבה הדומה שלך ל RVing.

לימד ילדים על עשה ואל תעשה

למד ילדים על חוקי הפארק וכיצד ניתן לקיים אינטראקציה בזמן קמפינג.
ילדים רק רוצים ליהנות, אבל זה לא צריך להיות על חשבון השכנים שבמחנה שלכם. וודא שילדיך יודעים לא לנסוע דרך קמפינג של מישהו אחר אם ברגל או באופניים, וכדי להיות אדיבים ומכבדים את שכניהם. כמו כן, ודא שהם מודעים לכללי התעבורה והעוצר.

דיווח על בעיות בקמפינג

אם נוצר מצב, הודע למנהל החניון לעזרה.
ברוב אתרי הקמפינג וחניוני הקרוואנים יש מארחים ומנהלי קמפינג הזמינים באתר. אם יש לך בעיה עם חניך אחר או איש צוות בקמפינג, עליך לטפל בבעיה עם מארח המחנה או מנהלו ולתת להם לפתור אותה.

שתף חבילות ותהנה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.