אין תורים, עיכובים, מזוודות אבודות וטיסות RV זולות יותר מטיסה

אנשים שעומדים בתור בשדה התעופה-צריכים לנסוע לרכב
אחד החסרונות הבולטים בטיסה הוא כל ההמתנה הכרוכה בכך. אתה אמור להגיע לשדה התעופה כשעתיים לפני הטיסה שלך, ואז אתה מחכה להיכנס לתור, כדי לבצע צ’ק-אין. לאחר מכן אתה נהנה לעבור בקו האבטחה (אוי, אני בטוח שאתה אוהב את זה).

אם התמזל מזלך להיתקל במזג אוויר בהיר, הטיסה שלך לא תתעכב במשך פרק זמן מתסכל.

אם שוכרת קרוואנים, היית כבר בדרך ליעד שלך כשמישהו אחר סוף סוף יעלה על מטוסו ויבלה את 10 הדקות הבאות בניסיון להכניס את תיק הנשיאה לאחסון תקורה.

כשאתה שוכר קרוואנים, אין סוכני TSA, ואתה יכול להביא את כל משחת השיניים, הנשיאה, הנוזלים והחפצים החדים שאתה רוצה.

RVing עדיף על טיסה כי העלויות נמוכות יותר לאדם. תעריפי השכרת קרוואנים אינם מבוססים על כמות האנשים שרוכבים יחד איתך, בניגוד לטיסות, שגובות זרוע ורגל על ​​כל אדם בטיסה. השכרת קרוואנים אינה זולה לכלוך, אבל אם יותר אנשים נוסעים, זה יכול להיות הרבה יותר זול מאשר לטוס.

מנוחה מפסיקה, לא מקום ביניים, כשאתה נוסע לרכבים

אנשים יושבים באזור מנוחה נחמד
אם אתה לוקח את המשפחה שלך לטיול, טיסה בדרך כלל כרוכה בחופשה, במיוחד אם אתה טס למרחקים ארוכים. Layovers ושינויי מטוסים הם מטרד שבדרך כלל אי ​​אפשר להימנע ממנו. אבל אם אתה משכיר וקרוואנים, חופשות הן אי נוחות שאינך מתמודד איתה.

זה יהיה נחמד אם חופשה תהיה מספיק זמן לצאת ולראות מקום חדש, אבל בדרך כלל הם באורך של כמה שעות בלבד, כך שלא תוכל לצאת החוצה מבלי להסתכן בטיסת הטיסה המקשרת שלך.

לטיולי כביש משפחה למשפחות אין בעיה של עצירה. אתה יכול לקחת הפסקות או לא. אם אתה רוצה לעצור, פשוט עצור בתחנת מנוחה, נקודת תצפית או כל מקום יפה לאורך הכביש.

כשאתה הולך ליעד שלך בהשכרת קרוואנים, אתה חופשי לנסוע לאן ומתי שאתה רוצה, עקיפה או עצירה זה משהו שאתה יכול לעשות כרצונך.

אם אתה לא ממהר ליעד החופשה שלך, אתה יכול לחקור כל כך הרבה מקומות יפים שלא הייתה לך הזדמנות לחוות אם תעוף עליהם.

היכולת לשלוט בקצב החופשה שלך היא רק אחת מהסיבות הרבות מדוע RVing עדיף על טיסה.

אין צורך להזמין מלונות או מכוניות להשכרה בעת שהותכם בקרוואן

גברת במחשב מזמינה מלון והיא מאחלת שהיא שכרה קרוואנים
כשאתה שוכר קרוואנים, אין צורך להזמין מלונות או מכוניות להשכרה מכיוון שהרכב שלך הוא הרכב שלך והמלון שלך התגלגל לאחד.

תהנה מהרפתקה מרגיעה על ידי השכרת רכב עם ביטחון שיש לך את אופן התחבורה שלך ומקום לינה הכל בחבילה אחת.

הרבגוניות של קרוואנים היא סיבה נוספת לכך שרכיבה על אופניים טובה יותר מאשר טיסה. בנוסף, תוכל לחסוך כמות ניכרת של מזומנים על ידי RVing ודלג על הקווים של שעתיים בשדה התעופה הקרוב.

הזמינו את הרכב שלכם לתאריכים בהם אתם רוצים לנסוע
הזמן את השכרת הקרוואנים שלך מוקדם לתאריכים הטובים ביותר
כאשר כרטיסי טיסה מגיעים למחירים בשמיים (סליחה על משחק המילים), ייתכן שתאלצו להזמין את החופשה שלכם מחוץ לעונה כדי שתוכל להרשות לעצמך לנסוע. גם אם אתה מזמין בעונה החופשית, זה לא אומר שזה זול.

דלג על הטרחה ובצע הזמנת קרוואנים המשמרת את שאר התקציב לטיול הכביש שלך. הדבר הגדול בהשכרת קרוואנים הוא שאתה יכול להזמין כמעט בכל זמן שתרצה; כל עוד השכרת קרוואנים זמינה.

חושבים על טיול בעוד 8 חודשים מהיום? מצא את השכרת קרוואנים שלך. לוקחים סוף שבוע לברוח מהעיר בעוד כמה ימים? הזמינו השכרת רכבים. אתה יכול להזמין את הרכב שלך מתי שאתה רוצה, אבל רק הקפד לתת לבעל הקרוואנים כמה ימים לפחות להכין עבורך את ההשכרה.

קרוואנים נוחים יותר ממטוסים

קרוואנים נוחים יותר ממטוסים
אני חושב שכולנו יודעים עד כמה מטוסים צפופים, אז אחסוך מכם את הפרטים ופשוט אעבור עד כמה יכולים להיות רכבים נוחים להפליא.

רכבי אופנוע מודרניים ומתמחים בימינו מתמקדים במיקסום מקום בתוך הקרוואן עם הרבה מקום אחסון מבפנים ומבחוץ.

אם אתה מורכב ברגליים כמוני, מטוסים הם סף הוויית הטיול שלך, אבל זה בסדר כי השכרת קרוואנים תהיה הדומיין החדש שלך. אתה חופשי לשוטט בתא הנוסעים, עכשיו כשיש לך המון מקום לחקור (כל עוד אתה לא על הכביש).

ראה יותר מכל העולם כשאתה שוכר קרוואנים

נהיגה להשכרת קרוואנים בכביש מהיר
כשאתה שוכר קרוואנים, עליך להגיע מנקודה א ‘לנקודה ב’, וזה אומר שאולי תעבור בדרך כמה מקומות או אטרקציות מהנות או מעניינות.

כאשר אתה עף, כל מה שמתחתיך אינו נגיש. זה עשוי למנוע ממך לגלות מקומות מדהימים. חלק מהמדינות ידועות כמדינות מעבר, אבל זה לא אומר שאין להן ערך בעל ערך לחלוק; למעשה, האזורים הנעלמים מהנים ומרתקים לא פחות מאטרקציות ידועות, אבל אתה רק צריך לחפש קצת יותר, כלומר

Leave a Reply

Your email address will not be published.