כמה פעמים קפצת את חיית המחמד שלך לרכב איתך כדי לצאת לביטחון בכביש? רבים מאיתנו טיילו עם חיות המחמד שלנו פעמים רבות ומרגישים שאנחנו מכירים את החבלים. אבל האם אתה באמת יודע את כל אמצעי הזהירות שיש לנקוט כדי לשמור על חיית המחמד שלך כשאתה נוסע? מה אם חיית המחמד שלך אבדה או נפצעה רחוק מהבית? עצות בטיחות אלה לטיול חיות מחמד עשויות להציל את חיי הכלב (או החתולים) שלך.

אתר את הווטרינר המקומי ואת בית החולים לבעלי חיים לאחר שעות העבודה
וודא שחשקשן וחיסונים רגילים הם עדכניים
ודא שטיפולי פרעושים וקרציות הם עדכניים
בדוק את מזג האוויר עבור המסלול והיעד שלך
ארוז את הרצועה, רתמת חגורות הבטיחות ותוספת מזון ומים
שמור על חיית המחמד שלך מאופקת בזמן הנהיגה
אשר את מדיניות חיות המחמד בתחנות שלך
הוכח על חיסונים עדכניים
יש לשבץ את הכלב או החתול ולבדוק שהמידע עדכני
שמור תגי שם ותגי כלבת על צווארוני חיית המחמד שלך
אתר את הווטרינר המקומי ואת בית החולים לבעלי חיים לאחר שעות העבודה
היו מוכנים במקרה חירום של חיות מחמד
מציאת הווטרינר המקומי ובית החולים הווטרינרי לאחר שעות הפעילות באזור או בו אתה מבקר הוא שלב חשוב בשמירה על ביטחון בעלי החיים שלך.

כאשר חיית המחמד שלך ננשכה זה עתה על ידי נחש רעשן או נפגעה ממכונית והזמן הוא העיקר, הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות בזמן שאתה לחוץ לחלוטין מחיית המחמד שלך, הוא לנסות למצוא וטרינר פתוח בסופי שבוע בערבים. וכאשר הזמן הוא מהותי בשעת חירום, כמה דקות נוספות יכולות לעשות הבדל מציל חיים.

וודא שחשקשן וחיסונים רגילים הם עדכניים

שמור על חיות המחמד שלך על ידי שמירה על חיסונים עדכניים
חיסונים נגד נחשים אינם נחוצים, אך בהחלט נחמד שיש להם אזור בו תוכלו לראות נחש נחשים. הרעיון מאחורי החיסון נגד נחשנים הוא לסייע בהפחתת ההשפעות המיידיות של ארס נחש הרעש.

ארס נחש הקשקושים נועד להרוג את טרפו. רובן משבשות את תקינות כלי הדם של הקורבן, וכתוצאה מכך כאבים, פגיעה ברקמות ודימום פנימי. אם הנשיכה היא בגרון או בפנים, הנפיחות כתוצאה מכך עלולה לגרום למוות גם בגלל סגירת דרכי הנשימה. ארס עלול לפגוע במערכת העצבים של חיית המחמד שלכם ולגרום לשיתוק.

מכיוון שבאזורים שונים ברחבי צ’יקו ובאזור צפון קליפורניה שלנו יש נחשנים, אני פועל לפי פרוטוקול נחש הקשקושים. הווטרינר שלי אמר לי שאם הכלב שלי ננשך על ידי נחש, האנטי ארס יכול לעלות למעלה מ -1,000 דולר, אבל אם הכלב שלי עבר חיסונים סדירים, משתמשים באנטי ארס שונה והוא הרבה פחות יקר. בחרתי להשאיר את הכלב שלי מחוסן.

שלושת החיסונים הנוספים כדי לוודא שהכלב שלך זמין הם DHLPP, כלבת ושיעול כלבייה. כאשר אתה נוסע, חיית המחמד שלך נמצאת סביב בעלי חיים אחרים והם יכולים להדביק את המחלה מחיות אחרות.

ודא שטיפולי פרעושים וקרציות הם עדכניים

וודא שהטיפולים של חיית המחמד שלך מעודכנים.
פרעושים וקרציות נמצאים בכל מקום, כך שאם אינכם רוצים להביא הביתה יצורים נוספים הביתה, היו בטוחים שכלביכם וחתוליכם מעודכנים בטיפולי הפשפשים והקרציות שלהם.

בדוק את מזג האוויר עבור המסלול והיעד שלך

שים לב למזג האוויר ולמה שתצטרך חיית המחמד שלך.
מזג אוויר גרוע, במיוחד ברקים וסופות רעמים עזות יכולות לגרום לבעלי חיים לעשות דברים מטורפים כמו לנסות לרוץ ולהסתתר, לטפס על קירות ולזחול למרחבים צפופים מאוד. זה לא טוב אם אתה רחוק מהקמפינג שלך או מחניית המחמד שלך ואינך איתך, ארגז או ברצועה.

אם אתה יודע שמזג האוויר יהיה סוער, הביא ארגז לארגז את בעל החיים שלך ותן להם את תחושת הביטחון. מציאת מאורה היא התגובה האינסטינקטיבית של הכלב לסכנה, אז נסה לספק אחת.

כשזה מגיע לחתולים, תמיד יש רעיון טוב עם מנשא בהישג יד. כאשר עצר בתחנת דלק לדלק, נהג קרוואנים חדש פגע בבולארד ליד המשאבה וכאשר ירד מהרכב כדי להעריך את הנזק, חתולו התברג. למרבה המזל, הוא הצליח לתפוס את החתול באוויר, אחרת אולי היה לו חתול אבוד.

ארוז את הרצועה, רתמת חגורות הבטיחות ותוספת מזון ומים

ארזו את חיות המחמד שלכם ותוספת מזון ומים.
האריזה לחיית המחמד שלכם חשובה ורצוי להכין את רשימת האריזה של חיית המחמד שלכם ולבדוק אותה פעמיים. אבל תמיד הביאו את הרצועה, האוכל, המים, קערת המזון, שקיות הניילון כדי לנקות אחרי חיית המחמד שלכם בעת הצורך ודרך לרסן את חיית המחמד שלכם בזמן הנהיגה.

אריזת מזון נוסף, קערת האוכל והמים חיוניים בעת מחנאות או במקרה חירום. תמיד טוב לקבל קצת תוספת.

דבר אחד שאני אוהב לארוז הוא מגבת חוף נוספת לגילוי רגליים בוציות או פרווה רטובה. זה כל כך שימושי.

שמור על חיית המחמד שלך מאופקת בזמן הנהיגה

שמור את הכלב או החתול שלך בארגז שלהם במהלך הנסיעה.
ככל שאנו אוהבים להחזיק את חיות המחמד שלנו בחיקנו במהלך הנהיגה, הן עלולות לגרום להסחת דעת ובעיות לנהג, מה שעלול לגרום לתאונה וגם, אם הייתה מתרחשת תאונה, סביר להניח שתהיה להן מכה אנושה עקב כך להיזרק סביב הרכב.

יש הרבה רתמות לכלבים, או חגורות בטיחות לכלבים שיכולות לשמור על הכלב שלך קשור

Leave a Reply

Your email address will not be published.