העיר לודי יושבת במקום אידיאלי בקליפורניה. עם פחות משעה נסיעה לסקרמנטו ו -1.5 שעות נסיעה לסן פרנסיסקו, תהיו קרובים לשתי הערים הגדולות בחוף המערבי.

רוכבים בכיוון ההפוך, אתם גם פחות משעתיים מהפארק הלאומי יוסמיטי, היער הלאומי סטניסלאוס והיער הלאומי אלדורדו.

בין אם אתם מתחילים בלודי ורוכבי אופניים במקומות אחרים ובין אם אתם מבלים את כל הטיול שלכם בעיר ההיסטורית לודי עצמה, יהיו לכם אפשרויות רבות לחופשת השכרת קרוואנים בלודי.

2017 ‘Thor Freedom Elite w/מיטת קווין החלקת השכרת קרוואנים 95240
ת’ור שאטו לשנת 2017 עם השכרת קמפינג פינתית עם מיטת קווין 95240
2009 31 ‘Fleetwood Tioga w/Sofa & Dinette Slideout RV 95240
2017 ‘Thor Freedom Elite w/מיטת קווין החלקת השכרת קרוואנים 95240
4 השכרות הקרוואנים הטובות ביותר בלודי קליפורניה
כשאתה מתכנן את טיול הכביש הקרוב שלך עם החברים הכי טובים שלך, בדוק את השכרת 2017 Thor ‘Freedom Elite 2017. עם יכולות שינה של 6 אנשים ומרחב נוסף עקב החלקות ופריסה מרווחת, חבריכם ישבחו אתכם על שבחרתם להשכרת קרוואנים נהדרת בלודי, קליפורניה.

עיצוב הפנים המודרני והבלתי מושלם של השכרת רכב זה יגרום לך להרגיש כל כך בנוח שלא תרצה לעזוב. תכונות אלה הופכות את היום הארוך שלך בנהיגה בהשכרת קרוואנים לפחות מלחיץ ומהנה יותר.

דאגות האחסון שלך יירגעו עם השכרת החניכים הזו. עם מספר מיקומים לאחסון תקורה, מזנונים וארונות מלאים, ואחסון חיצוני, זה עשוי להיות אתגר למלא את כל שטח האחסון שיש להשכרת הקרוואנים שלך עבורך ועבור הקבוצה שלך.

גולת הכותרת של השכרת קרוואנים זו צריכה להיות החלקה של מיטת קווין החוצה. עם המהדורה המרגשת הזו אתה יכול להסתובב ברוב המיטה ולנצל אחסון נוסף. ישנם אפילו מדפים קטנים המשמשים כשולחנות צד בהם ניתן להניח כוס מים, משקפי קריאה או טלפון. זה מאפשר לך להתמקם ולגרום לחלל להרגיש יותר כמו בבית.

Thor Freedom Elite 27 ’2017 הוא אופציה מצוינת בבחירת איזו השכרת קרוואנים מלודי, קליפורניה המתאימה ביותר לנסיעת הכביש שלך. אתה תאהב את זה, החברים שלך יאהבו את זה, וזה יעזור לך ליצור זיכרונות נהדרים.

ת’ור שאטו לשנת 2017 עם השכרת קמפינג פינתית עם מיטת קווין 95240

4 השכרות הקרוואנים הטובות ביותר בלודי קליפורניה

אתה עשוי לגלות כי השכרת קרוואנים קטנה יותר מתאימה לך ולצרכי החופשה שלך. אולי אתה והמשמעותי שלך יוצאים לחופשת סופשבוע רומנטית או שאתה יוצא לדאוג זוגי לכמה ימים עם הזוג האהוב עליך. יכול להיות שגם לך נוח יותר לנהוג במתקן 24 ‘במקום במתקן 27’ או 32 ‘. אם אתה נכלל באחת מהקטגוריות האלה, עליך לבדוק את השכרת רכבי הפנאי Thor ‘שאו 24’ לשנת 2017.

אפילו עם גודלו הקומפקטי יותר, ת’ור שאטו בן 24 ‘כולל מטבח מלא שבו תוכלו להכין את ארוחת הערב האהובה עליכם לחלוק עם אהבתכם וחבריכם.

להשכרת קרוואנים זו יש גם סוכך חשמלי שהוא כל כך קל לשימוש עד שתרצו אותו מורחב ומוכן לשימוש בכל פעם שאתם יושבים בחוץ. אתה יכול להימלט מאור השמש הישיר כשאתה עומד בתור בחוץ על ידי ברווז מתחת לסוכך. האם אתה מישהו שאוהב את הגשם, אבל לא מתחשק לך לעמוד בחוץ ולהיספג? גלגל את הסוכך והשתמש בו למקלט בזמן שאתה יושב בחוץ ונהנה מהקולות והריחות של הגשם היורד.

הטבה גדולה שהשכרת קרוואנים מספקת היא דינטה הניתנת להמרה במטבח. בעוד שכמעט בכל השכרת קרוואנים יש דינטה שהופכת לאזור שינה, מושבי הסועדים בהשכרה הספציפית הזו יושבים מעל מגירות גדולות.

בדרך כלל, לאורחים שאינם ישנים בחדר הפרטי אין מקום אחסון גדול בסביבתם הקרובה. בדרך זו, כל אחסון אישי שהביא בני הזוג באמצעות אזור השינה וההגשה להמרה יכול להפוך את חפציו לקרובים בכל עת. זה יוצר גישה נוחה לפריטים שלהם.

השכרת ת’ור שאטו 24 ‘לשנת 2017 היא החלטה חכמה כאשר אתם רוצים השכרת קרוואנים קטנה יותר שתוכלו ללמוד בקלות לנהוג בה. ערוך רשימה של כל המקומות שבהם אתה רוצה לבקר ותצא לדרך עם השכרת קרוואנים מדהימה זו.

2009 31 ‘Fleetwood Tioga w/Sofa & Dinette Slideout RV 95240

4 השכרות הקרוואנים הטובות ביותר בלודי קליפורניה

הגיע הזמן לחופשה המשפחתית השנתית שלכם ואתם בשלבי תכנון מוקדמים שבהם תבקרו במהלך הקיץ. לאחר שבחרת את מיקום הטיולים שלך, תרצה לבחור כיצד אתה נוסע ואיפה אתה מתארח. אל תראה עוד. השכרת הקרוואנים 31 ‘Fleetwood Tioga לשנת 2009 היא בחירה מצוינת לסוג הטיול שאתה מתכנן.

השכרת קרוואנים Tioga היא 31 רגל ויש לה ספה ומחלקת דיאטה המעניקה לכם עוד יותר מקום בהשכרת קרוואנים גדולה זו כבר. בין מיטת cabover, ספת מיטה ומיטת קווין פרטית ליד החלק האחורי של ההשכרה, יש מספיק מקום לישון 5-6 אנשים. יש למעשה חגורות ל -8, כך שאם תבחר להביא זוג אנשים נוספים, הם מוזמנים לרכב יחד אך יצטרכו לתכנן יחידות שינה נפרדות.

תוספת נהדרת

Leave a Reply

Your email address will not be published.