בעלי ואני שוקלים להשקיע בקרוואן למשפחה, אך מכיוון שאנו יודעים שבעצם היינו משתמשים בו רק שלושה, או לכל היותר ארבעה שבועות בשנה, זוהי הוצאה גדולה. הופתעתי לגלות שבארה”ב משתמשים בכ -9 מתוך 10 רכבים אישיים אישיים פחות מ -30 יום בשנה. כשבוחנים את תשלום ההלוואה, אחסון ורישוי דמי הרישוי שלנו, רכישת קרוואנים היא הרבה כסף לשלם כדי לתת לה לשבת בטלה בשאר השנה.

התחלתי לתהות האם כדאי לשכור את רכבי הפנאי שלנו לפחות לזמן סרק שלו; אז עשיתי קצת חפירה, והמחקר שעשיתי לקח אותי למסע פרוע מכפי שיכולתי לדמיין – הרפתקה שבהחלט תתחרה בטיולי הכביש המשפחתיים שלנו! גיליתי 3 שאלות חשובות לענות בעצמך כדי לקבוע אם הצטרפות לאלפי אמריקאים שמשכירים את הקרוואנים שלהם, ונגררים לקרוואנים אחרים מתאימים לך. גיליתי גם בית ספר מקוון נהדר להשכרת רכבים להצטרף וללמוד הכל על עסק השכרת קרוואנים ממומחים בתעשייה.

האם זה בטוח להשכיר את הקרוואן שלי וכיצד אני מטפל בכיסוי ביטוחי השכרת קרוואנים?

כמה עבודות השכרת קרוואנים אני רואה בעיני עצמי?
האם יש הטבות מס מיוחדות וניכויי מס להשכרת הקרוואן שלי? אם כן, מה הם, והאם זה שווה את זה?
האם זה בטוח להשכיר את הקרוואן שלי וכיצד אני מטפל בכיסוי ביטוחי השכרת קרוואנים?
מסירת המפתחות לרכבל שלך קשה בהתחלה, עד שאתה רואה ברכב מקור לעסקים.
ביטוח והשכרת קרוואנים הוא נושא גדול. נניח שאחד השוכרים שלך נרדם על ההגה, ולא רק מתרסק ונשרף, אלא (במקרה הגרוע ביותר) מישהו מת כתוצאה מכך? אם יש לך פוליסה אישית בלבד, אתה נמצא בסיכון גבוה. אם אתה רוצה לשכור את הקרוואנים שלך לאחרים, עדיף שתקבל פוליסת ביטוח מסחרית משלך, לא פוליסה שהובטחה על ידי אתר שרוצה את רישום הקרוואנים שלך.

חלק מהאתרים טוענים שהם מציעים כיסוי מלא גם לשוכרים וגם לבעלים, אך כשזה מגיע לכיסוי תביעה, הם אינם עומדים בהרבה ממה שהבטיחו. לכל פוליסות הביטוח יש אי הכללות. גלה מה הם לפני שאתה בוטח בכל אתר שאומר שהם מכסים אותך.

כל אתר שאומר שאתה מכוסה צריך להיות מוכן לתת לך עותק מלא בכתב של פוליסת ביטוח השכרת קרוואנים שיש לרשום ולפנות למומחה לביטוח משלך לפרשנות. אז תדע את כל ההחרגות. האינטרנט מלא ביקורות רעות של בעלי קרוואנים שנשרפו על ידי אתרים שטוענים כי הם מכסים את הבעלים והשוכרים.

רוכב ביטוח מחברת הביטוח של השוכר הוא אופציה לא טובה במיוחד. זה יכול להשאיר את בעל הקרוואנים בסיכון גדול והטוב ביותר לבעל הקרוואנים לשאת תמיד בביטוח משלהם להשכרת רכבים. חברות כמו Triad Management Insurance ו- MBA מציעות מדיניות להשכרת קרוואנים לאנשים עם גוף עסקי שקל להשיג.

אם אתה שוכר את הקרוואנים שלך, אתה כפוף לחוקי המדינה שבה אתה מתגורר ורוב המדינות מכסות את השכרת קרוואנים תחת אותם חוקים כמו השכרת רכב, המחייבים כל בעלים לבצע ביטוח השכרת רכבי מסחרי וחלקם דורשים איזושהי מין של רישיון עסק.

כפי שגיליתי לאחר ימים של מחקר, היה קשה למצוא חברת ביטוח לכתוב כיסוי מסחרי לאדם שמשכיר רכב קרוואן-הם רוצים שיהיה לך עסק מלא, אפילו שם בדוי, ותגיש לוח C – כל תשעת החצרות (אנחנו לא רוצים להקים חברה כאן – אנחנו רק רוצים להשכיר את הקרוואן האישי שלנו). עם זאת, זה לא משהו שחברת המימון שלך או חברת הביטוח שלך יסכימו איתו, לכן LLC נראית לנו אופציה טובה יותר עבור תאגיד או בעלות יחיד. יש לנו יותר הגנה על נכסים ב- LLC מאשר הבעלות הבלעדית.

עם הפופולאריות האחרונה של השכרת קוטג’ים מסוג peer-to-peer, הבנקים מתגברים על מכירת רכבים חדשים לבעלים ורבים מוסיפים שפה במסמכי ההלוואה שלהם האוסרת בהחלט את השכרת הקרוואנים. לכן הקפד לבדוק את מסמכי ההלוואה שלך או בדוק עם סוחר הקרוואנים שלך לפני שאתה מתכנן לרכוש קרוואנים להשכרה, אך ניתן לעשות זאת בפרוטוקול הנכון.

ישנן שתי דרכים לנווט בנושא המימון. האחת היא ליצור ישות עסקית כגון תאגיד, LLC או בעלות יחידה או לרכוש את הקרוואן או הקרוואן שלך על הסף ולהשאיר אותו (רשום) בשם העסק שלך בעת רכישתו.

האפשרות השנייה היא ליצור גוף עסקי ולחפש מימון מסחרי ולא מימון אישי. מלווים מסחריים עשויים להלוות לגוף עסקי. אם הישות העסקית שלך חדשה ולא יצרה אשראי, ייתכן שתידרש לחתום על ערבות אישית על ההלוואה לפני שתוכל לקבל הלוואה לעסקים קטנים או הלוואה מסוג אחר לרכישת קרוואנה שלך.

עם זאת, התמזל מזלי להתקל בטריאד ביטוח וביטוח MBA. שניהם מוכנים להוציא ביטוח מסחרי להשכרת קרוואנים לגוף מסחרי.

קרוואנים מסחריים מסוג MBA ב

Leave a Reply

Your email address will not be published.