אתה זוכר את הטיול הראשון שלך לדיסנילנד®? או שהוא עדיין ברשימת המשאלות שלך? בין אם אתה ילד, נער או אפילו מבוגר, ההערכה שלך לדיסנילנד® ולפאר שלה נשארת זהה. וולטר א. (אליאס) דיסני, המוכר כאחד מפארקי השעשועים המפוארים ביותר שנבנו, סלל את הדרך לבילוי משפחתי על ידי יצירת מקום קסום המכונה דיסנילנד®.

טירת היפהפיה הנרדמת מעוטרת בחגיגת יהלומים.

כיום, 60 שנה לאחר מכן, פארק השעשועים עדיין צומח עם חדשנות והרפתקאות. תוך התמקדות בהנאה לכל הגילאים, דיסנילנד® ממשיכה לבנות הנאה משפחתית ולהגיע ללבם של מיליונים, כולל אני.

מאז הקמת דיסנילנד® ב -17 ביולי 1955, דיסני הוסיפה (6) פארקי שעשועים ואתרי נופש נוספים לסגל שלה. מדהים לראות מה דיסני עושה ברחבי העולם, מביאה את המקום המאושר ביותר על פני כדור הארץ למספר מיקומים, מה שמקל על האורחים בכל רחבי העולם.

דיסנילנד וקליפורניה דיסני – קליפורניה, ארה”ב
עולם וולט דיסני – פלורידה, ארה”ב
אתר הנופש דיסני – שנחאי, סין (פתיחה ביוני 2016)
אתר הנופש דיסנילנד – הונג קונג, סין
אתר הנופש דיסני – טוקיו, יפן
אתר הנופש דיסנילנד – פריז, צרפת
אתר הנופש Aulani – Aulani, הוואי
פסל מחווה לשני שותפים ששינו את העולם, מיקי וולט דיסני.
לרגל יום השנה ה -60 לדיסנילנד®, נוספה חגיגה של שנה אחת לפארקים של דיסנילנד® וגם לקליפורניה של דיסני. החגיגה החלה ב -22 במאי 2015 ומסתיימת ב -5 בספטמבר 2016. כדי לחגוג את האירוע המיוחד, מעצבי ® דיסנילנד כללו (3) תכונות להפיל לסת שישאירו אותך עם חיוך גדול.

תכונה ראשונה

תכונה שנייה
תכונה שלישית
פארקי קרוואנים ליד דיסנילנד®
תכונה ראשונה
אחד היהלומים הרבים ששימשו לקישוט דיסנילנד ופארק דיסני בקליפורניה.
קח את חגיגת היהלומים! בכל מקום שאתה פונה יש יהלומים, המופיעים הן בדיסנילנד® והן בדיסני קליפורניה, הפארקים עמוסים באנרים, עיטורים, דמויות ועוד. טירת היפהפייה הנרדמת מעוצבת לאירוע צמרות גג יהלומים מנצנצות, מה שהופך את ביתו של היפהפייה הנרדמת לבית הטוב ביותר בבלוק.

יש גם עוד בניין מדהים והוא שוכן בדיסני של קליפורניה, מעצבים הלבישו את תיאטרון ההיסטורי של קרתאי מעגל ביהלומים נוצצים, מה שהופך את התיאטרון לאתר אלגנטי לאורחים שעוברים ליד הבניין. נדהמתי כשראיתי מה עשו מעצבי דיסני בשני המקומות. היהלומים שלהם מעולים והפירוט הותיר אותי משוטטת ללא מטרה, מתפעלת מכל השינויים.

מזכרות עודכנו גם לרגל אירוע מיוחד זה, למרות שרכשתי רק כוס קפה נוצצת של יהלומים, המבקרים יכלו לאסוף תכשיטי יהלומים אמיתיים, טירות קריסטל קטנות ושאר מזכרות יקרות העוסקות ביהלומים.

הערה: מוצג בתמונת המנורה למעלה, ניתן לראות צילום תקריב של היהלומים המשמשים מעצבי דיסני לבאנרים התלויים על כל האורות בשני הפארקים.

תכונה שנייה

מצעד הציור בלילה. בדיוק כמו המצעדים המהנים והמטורפים המתרחשים לאורך כל היום, ב- Disneyland® יש מצעד שנערך בלילה המאיר את הפארק. דמויות צועדות למוזיקה דרך הפארק בתצוגה מבריקה של אורות ניאון, רוקדות, שרות ועושות זמן שמח של דיסני. עם יותר ממיליון אורות במצעד, זוהי ההצגה הגדולה והתוססת ביותר של דיסנילנד עד כה.

בדרך כלל, אני לא מבלה הרבה זמן בחיפוש אחר מקומות לצפות במצעדים שממלאים את הרחובות. עם זאת, במקרה הספציפי הזה, מצאתי את עצמי מחפש אסטרטגית אחר מיקומי צפייה. רציתי, לא הייתי חייב לראות את מופע האור העצום. לאחר תכנון מדוקדק, החלטתי לצפות בהופעה מגב הפארק, מול “זהו עולם קטן” שהיה חלק מהתכונה השלישית, לאחר המצעד.

וודי מ”צעצוע של סיפור “מופיע במהלך מצעד” צייר את הלילה “.

תכונה שלישית

לבסוף, דיסני לנצח המהממת. כמו עולם הצבעים המתקיים בדיסני קליפורניה, מופע זה מפואר ונוצר בקנה מידה גדול יותר. ישנם 3 מיקומים בדיסנילנד® בהם המבקרים יכולים לצפות בדיסני לנצח; רחוב הראשי, זהו עולם קטן וארץ גבולות. אינדיקטורים מסומנים בכל רחבי פארק דיסנילנד® ואם אתם רוצים מושבים בשורה הראשונה, היו מוכנים לשבת שעות בפינת הישיבה, לפני תחילת ההופעה.

בחרתי לצפות בהופעה ב It’s a Small World. בעיקר כי רציתי לצאת לסיבוב אחרי שדיסני פורבר ייגמר. אני שמח שבחרתי במיקום הזה, מכיוון שהוא היה פחות צפוף מאשר Frontier Land או Main St. בנוסף, כבונוס, ישבתי ליד דוכן זיכיונות. אז, רכשתי רגל טורקיה ענקית, שייק ועוד כמה חטיפים טעימים בזמן שצפיתי בתוכנית. ממממ, אני אוהב את רגל טורקיה.

כאשר דיסני לנצח מתחיל, הפארק מקרין עם תאורה סינכרונית. א

Leave a Reply

Your email address will not be published.