האם רצית לבקר במיקומים היפים האלה שאתה רואה במגזין, או באינטרנט, רחוק מהכבישים המהירים ומחנאות? האם אתה אוהב למחנות הרחק מההמונים? אני בטוח שכן.

לאלו מאיתנו שאוהבים “לבלום” את הרשת, תכנון והכנה הם פונקציה מרכזית ליצירת חופשה נהדרת להשכרת קרוואנים. למרות שיש מגוון של נושאים הקשורים לערימת עונדים, בחרתי בכמה נושאים שיעזרו לעודד הקרוב לפני שעזבתי לטבע הגדול.

חקר וחקור את סביבתך
חומרים ושימור משאבים
תַבְרוּאָה
ערכת חירום
חקר וחקור את סביבתך
לפני עזיבה, או “קמפינג יבש” באזור שלא נחקר, בצעו עבודות סיור כדי להבטיח שתדעו מה סביבכם.
לפני שאתה נוסע בדרך העפר הזו, גלה מהמקומיים אם השביל ידידותי לקרוואנים או לקראוונים ואם יש מקומות לקמפינג יבש.

אם אתה מתכנן לבקר בפארק לאומי, אינך רוצה להכניס את עצמך לקמצוץ על ידי ניווט למיקום שיש לו שטח קשה ושבילים צרים המקשים על הסתובבות או יציאה.

אם אתה מקבל את המידע שלך מ”מקומי “, ההצעות שלהם יכולות לעזור להוביל אותך למקום מושלם תוך הימנעות מסיוט מתמרן. אבל מה אם המקומיים אינם זמינים? בצעו עבודות סיור ובדקו בעצמכם את האזור. אתה רוצה להבטיח שאתה ושכירת הקרוואנים שלך בטוחים בזמן שאתה יכול לתמרן את האתר ומחוצה לו.

לפני הקמת המחנה, וודא שהיעד מאפשר קמפינג יבש. מכיוון שהגנים הלאומיים ואתרי התיירות העיקריים מפרסמים תקנות, למעטים יש מקומות עצימות פתוחים ובאופן כללי רוצים שנהגים ישתמשו באזור קמפינג ייעודי. אתה יכול למצוא מידע על קמפינג יבש באמצעות שירות היערות של ארצות הברית (USFS), פארק המדינה או דגים ומשחק. הם יוכלו לעזור ולכוון אותך בכיוון הנכון.

חומרים ושימור משאבים

מים הם המשאב היקר ביותר שלך, השתמש בהם במשורה כשאתה עוצר במדבר.
בידיעה שאתה רחוק מהציבור הרחב, משאבים הם דבר חיוני לחיי הטיול, במיוחד מים. רעיון טוב הוא ליצור כלל כללי המגביל את צריכת המים בכל הנוגע למקלחות ולהשתמש בשיטות ניקוי חלופיות כמו סבון לחיטוי ידיים או מגבונים לחים לידיים מלוכלכות ומאכלים חד פעמיים (צלחות נייר, מזלגות פלסטיק) לארוחות מבושלות.

בכל הנוגע למכולת עבור טיול השכרת רכבכם, חשבו מה אתם מתכננים לאכול כל יום. זה יעזור לקבוע בשביל מה אתה צריך לקנות, יחד עם ציוד הבישול הדרוש שיהיה לך בהישג יד. גיליתי שהכנת תפריט בסיסי עוזרת לי לדעת מה להביא והכמות. עבור חומרים מתכלים, השתמש ברשימת צ’קים וודא שיש לך את הדברים החשובים בהישג יד.

אם יש לך “צעצועים” ואתה מביא איתך את השכרת הובלות הצעצועים שלך, אתה רוצה לוודא שיש לך מספיק דלק כדי לשאת אותך במהלך הטיול שלך. לא יהיו תחנות דלק מסביבך, כך שאם יש לך סירה, טרקטורונים, טרקטורונים, מסילת חול או צעצועים אחרים המונעים על גז, תרצה לוודא שיש לך אספקת דלק זמינה. זה כולל דלק לגנרטור ודלק כדי לחזור לעיר.

תַבְרוּאָה

סחט את האשפה שלך ככל שתוכל, ככל שתקח פחות מהמחנה – כך ייטב.
זה בלתי נמנע; יהיה לך אשפה בטיול שלך. אבל, עם תכנון מוקדם אתה יכול להפחית את כמות האשפה שפירושה שקיות פחות מסריחות להחזיר איתך. לדוגמה, הכנסת בשר לשקיות Ziploc תמנע מקצף מחלקת הקצב מהחנות. לאחר שנחשפו כמה ימים, חתיכות הקצף האלה מתחילות להריח רע. החזקת הבשר בשקית זיפלוק מאפשרת לכם לאטום את השקית כשתסיימו עם זה, לתפוס מעט מאוד מקום בפח ולהפחית ריחות בהשכרת קרוואנים.

יש לרסק את כל הפחיות; תתפלא כמה אתה יכול לחסוך. אתה יכול לחסוך עוד יותר מקום אם תוציא את החטיפים מהאריזה הגדולה שלהם ותאחסן אותם בשקית מקפיא גדולה או בכלי פלסטיק רב פעמי. ככל שתוכל להתפרק יותר בבית, כך יהיה לך פחות לזרוק על הכביש. ככל שתצטרכו לזרוק על הכביש פחות, כך עליכם להחזיר אתכם בחזרה חזרה.

הסיבה שמיקום הרצוי שלך מושלם היא בשל יופיו. היעד צריך להישאר כך שאחרים יתפעלו ויהנו. לפני היציאה מהאתר, וודא שהכל נראה אותו הדבר כפי שהראה כשהגעת. בדוק את השטח סביב השכרת הקרוואנים שלך לפני היציאה הסופית וודא שיש לך את כל החפצים שלך איתך ושום דבר לא נשאר מאחור.

ערכת חירום

גם אם אתם מחננים באתר נופש, תמיד עדיף שיהיה לכם ציוד חירום בהישג יד. ראשית, התחל עם ערכת עזרה ראשונה הנושאת מגוון תחבושות, תרופות לנשיכה, משכך כאבים ומשחות. אני זוכר שהייתי בהר חול, מחוץ לפאלון NV ואשתי לקחו נזילה על מרובע. למרבה המזל, היו לנו חבילות הקרח, המשחות, האיבופרופן לטפל בה. היה לנו

Leave a Reply

Your email address will not be published.