יום הסבים והסבים הלאומי מתרחש ביום ראשון הראשון אחרי יום העבודה בכל שנה והוא נחגג בארצות הברית מאז 1978. זהו יום נפלא לכבד את שתי קבוצות הסבים אם יש לך אותם ואם אין לך, אז תוכל למצוא “חבר גדול” וחגוג איתם. ג’ימי קרטר היה הנשיא שחתם על הכרזה ליצירת יום הסבא והסבתא הלאומי.

מכיוון שמזג האוויר עדיין בדרך כלל פנטסטי בחוץ בספטמבר, הנה 5 דברים שאתה יכול לעשות כדי לחגוג עם Pops and Grams. למידע נוסף על יום הסבים והסבתות הלאומיים לחץ כאן.

צא לטיול טבע ביחד

השתתף בצפרות בטיול השכרת קרוואנים
לשתול גינה
בנה מזין ציפורים
מחנה ליד שביל ציפורים בהשכרת רכביכם
צא לטיול טבע ביחד
המשפחה יוצאת לטיול מהיר בטבע, ונהנית מהנופים הנופים.
מלבד כיף לבלות איתך בהשכרת קרוואנים שלך, סבא וסבתא עשויים ליהנות מיום הסבים על ידי התנסות בפארק או בשמורה ביער כדי לחקור ולגלות מה הופך את האזור הטבעי שלך לייחודי ומרגש. אתה יכול להביא בקבוק מים וכמה חטיפים לפיקניק קטן. אתה יכול גם להביא כמה כלים לשיפור החוויה, כולל צנצנת זכוכית עם חורים שתוחבים במכסה לשימוש למלכודת חרקים, מדריך פרחי בר או ספר ציפורים, או מדריך שדה, זכוכית מגדלת לבדיקת צמחים ובעלי חיים. . הקפד להביא משקפת לצפות ביצורים רחוק יותר.

השתתף בצפרות בטיול השכרת קרוואנים

ציפור יושבת על ענף, משרה את השמש.
כשגדלתי, אחי הגדול עסק בציפורים. סבי וסבתי העניקו למשפחתנו ספר מדהים לציפורי אמריקה של חברת אודובון, כך שנהגנו למצוא את מיני הציפורים שראינו בחצר האחורית שלנו ומחוצה לה. נהנינו לצפות בצפרים יחד. צפרות עוסקת בהתבוננות בציפורים ובהתנהגויותיהן ובהאזנה לשיריהם. אני עדיין יכול לזהות את השיר של Meadow Lark או להצביע על נץ זנב אדום, בזכות הזמן הזה בחיי. משפחות רבות משתתפות בצפייה בציפורים עם סבא וסבתא ונכדים לעתים קרובות כשהן מוצאות עניין משותף כשהן צופות יחד.

לשתול גינה

גינון עם סבא וסבתא יכול להיות מהנה ובלתי נשכח.
כאשר אתה לוקח את השכרת הקרוואנים לבית סבתא, אולי תרצה לעזור לה לשתול גינה קטנה של פרחים או עשבי תיבול בעציץ או בחצר שלה. גינון יכול להיראות כמו קסם לילדים ולמבוגרים. שתילה, עשבים והשקיה הם הזדמנות נפלאה לבלות יחד. אני לא ממש אוהב את החלק של העשבייה של זה, אבל אמא שלי נהגה לעשב את החצר שלנו בגלל מה שהיא אמרה “טיפול”. יש לי שישה אחים ואחיות גדולים יותר, כך שתוכלו לדמיין שהיא נזקקה לזמן עשב רב. חה חה. גינון ביחד פירושו זוגיות והזדמנות לדבר על אירועי היום, על חברים, ערכים ותוכניות עתידיות.

בנה מזין ציפורים

ציפור קטנה מונחת על מזין ציפורים תוצרת בית.
יצירת מזין ציפורים משלכם מפריטים בסיסיים יומיומיים שיש לכם ברחבי הבית או השכרת קרונות יכולים להעלות חיוך לכל ילד או סבא וסבתא. משיכת ציפורים לאתר הקמפינג שלך יכולה להביא שעות של גילוי ובידור ישירות לחלון שלך. תזדקק לקנקן חלב נקי ויבש, חוט או חבל דק, שני מוטות אורך 10 אינץ ‘, עט, מספריים, סרגל וזרע ציפורים. לחץ על ההנחיות למטה למידע נוסף על בניית מזין ציפורים.

מחנה ליד שביל ציפורים בהשכרת רכביכם

טיילו בשביל, תהנו ממה שיש לעולם להציע.
זה לוקח את הצפרות לשלב הבא. איגוד הציפורים האמריקאי מציע מדריכים למדינות עם מסלולי הציפורים הטובים ביותר ותוכלו למצוא מפות רבות לשבילים לציפורים. מיקומים רבים של שבילי ציפורים כוללים הערות לגבי נגישות לבעלי מוגבלויות ניידות. והחדשות הטובות הן שקמפינג בהשכרת הקרוואנים או השכרת הקרוואנים בדרך כלל קל באזורי שבילים לציפורים. מדינות רבות כמו פלורידה, טקסס ואריזונה צופות ב”נקודות חמות “ומארחות מערכות שבילי צפרות שטיילות היטב.

Leave a Reply

Your email address will not be published.