מיקומים לחתונות ידידותיות לקרוואנים

כלת הרמת חתן בדרך עפר
בשלבים המוקדמים של תכנון החתונה שלכם, תגלו שמציאת מקום היא אחת מפעילויות החתונה הדורשות זמן רב ביותר שתתקלו בהן. זו גם אחת מהחלטות החתונה הבודדות שישפיעו כמעט על כל סיעה אחרת של תכנון החתונה שלכם.

הפתרון הטוב ביותר הוא לבחור מיקום שמשמעותו עבורך משהו כך שכל השאר ייפול למקומו. למרבה המזל, ישנם כמה פתרונות פשוטים להרפתקני חוצות וחובבי טבע המחפשים את המקום המושלם לומר “אני כן”.

מה הפתרון הראשון, אתם שואלים? התשובה לשאלה זו היא פארק קרוואנים. אני די יכול להבטיח שזה לא המקום הראשון שחשבת עליו או אפילו היה לך ברשימת מקומות החתונה שלך, אבל תשאיר אותי בזה. ישנם מספר חניוני קרוואנים המשחזרים את השטח והמתקנים שלהם כך שיתאימו למסיבות חתונה. הביתנים משופצים והבמות נבנות כולן לצורך אירוח חתונה.

זה בכלל לא קשה למצוא חניון קרוואנים השוכן בתוך מטעי עצים, ליד נהר נוצץ או על חוף רומנטי. סביבה מסוג זה נותנת את ידה לחתונה אינטימית עם כמה חברים או בישולים גדולים עם כל מי שפגשתם. כך או כך, ברגע שתבקר במקומות כאלה, תתאהב במהירות.

הפתרון השני לחיפוש המקום שלך הוא חתונה ביעד בחוץ. אמנם פתרון זה אינו חדש וחדשני כמו הראשון, אך הוא הופך להיות אפשרי יותר בשל תעשיית השכרת הקרוואנים הפורחת. עובדת חיבור להשכרת קרוואנים עשתה לאחרונה חתונה ביער של מדינת אריזונה וכל מה שהיא צריכה לעשות זה לקבל אישור שימוש לשימוש באחו לחתונה ובכל הקרוואנים והקמפינג אחרי האירוע הגדול.

כלה מחזיקה פרחים והסיטה את מבטה

בחירת מיקום מרוחק לאירוע שלך עשויה להיות כי אין מקומות לינה בקרבת מקום. לפעמים זה אפילו יכול להיות שזה שעה או שעתיים למלון או לאתר הנופש הקרוב ביותר. עם זאת, אתה עשוי לגלות כי ישנם בקרבת מקום אתרי קמפינג RV או אזורי קפיצה שבהם אתה ואהוביך יכולים ליצור כפר קרוואנים משלך, כמו שחברנו עשה ביער.

כל המשפחה והחברים שלך בסמיכות זה לזה יהפוך את חגיגת החתונה שלך לבלתי נשכחת. הזמן הזה בחייך הוא כבר אחת מאבני הדרך המיוחדות ביותר בחייך, והריאת הפרט האהוב עליך שמסביב תעשה באמת היא הרפתקה מיוחדת במינה.

השכרת קרוואנים כמגורים נוספים

הזמנות לחתונות קרוואנים
אחד הדברים הראשונים שהאורחים שלכם יעשו כשהם מתחילים לתכנן את המסע לחתונה שלכם, הוא לחפש מקומות לינה. סביר להניח שהאורחים שלכם יתחילו לחפש מלונות באזור או אולי אפילו יחפשו חדרים פרטיים או בית להשכרה לכמה ימים. דרך מהנה להפוך את החתונה החיצונית שלך לייחודית במיוחד היא לכלול מידע על השכרת קרוואנים כדי לשמש כמגורים.

שמור כרטיס חמוד בצורת קרוואן עם אפשרויות להשכרת קרוואנים, מתוך חיבור השכרת קרוואנים, במעטפת ההזמנה שלך או הוסף את הקישור לדף “לינה” באתר החתונה שלך. אין ספק שזה ימשוך את עינו של אורח החתונה הפוטנציאלי שלך כשהוא יעיין בחומר ההזמנה הקלאסי. זה עשוי גם לגרום לחתונה שלכם לבלוט במוחם קצת יותר מ 8 החתונות האחרות בהן הן משתתפות לאורך כל השנה.

על ידי הצגת השכרת קרוואנים כאופציה לאירוח לחתונה, בין אם זה בפנים או בחוץ, אתה נותן להם יותר הזדמנויות לבלות יחד, לקחת הפסקה מחיי היומיום ולהירגע ולחקור בחיק הטבע.

אני יודע כי כלות וחתנים נוהגים לתזמן “בלוק חדרים” בבתי מלון סמוכים לאורחים שלהם, אך בלוקים לחדרים נוטים להחזיק את כולם בפנים כל היום, כשהם הולכים מחדר אחד למשנהו, מה שיכול לפעמים להיות טרק במלון. שהייה בפארק קרוואנים סמוך להשכרת קרוואנים פירושה שאתה והאורחים שלך תבלו עם הטבע, תצפו בשקיעות מסביב למדורה שלכם והפכו את החתונה שלכם למיוחדת במיוחד.

קיום כפר להשכרת קרוואנים במקום או ליד החתונה שלכם משאיר גם את האפשרות לאנשים נוספים להישאר במקום אחד. בממוצע, חדרי מלון בדרך כלל ישנים 4-6 אורחים בעוד שחלק מהשכרות קרוואנים מגיעות למעלה מ -10 אורחים. בנוסף, השכרות גדולות אלה, לפעמים, עולות בערך אותו מחיר כמו חדר במלון קטן והן מגיעות עם המטבח.

מתכוננים לחתונה בהשכרת קרוואנים

פנים השכרת קרוואנים לחתונה
האם התכוננת פעם לריקוד בתיכון עם החברים הטובים שלך? אם עשית זאת, אתה יודע שזה היה אחד החלקים הטובים ביותר בלילה. כולם נהנים להשתגע מדי פעם ותמיד נהדר להפוך את זה למסיבה קטנה משלה.

כדי להבטיח שאתה מבריק לחלוטין ומוכן לדוגמניות לתמונות שלך, אתה צריך את המקום המתכונן הטוב ביותר ותוכל להפוך את המיקום הזה לפנים של קרוואן.

ישנן דרכים רבות של יצירת אווירה ידידותית לחתונות בסוגים שונים של השכרת קרוואנים

Leave a Reply

Your email address will not be published.