בין אם אתם אורזים לחופשת סוף שבוע, או לחופשה של השכרת קרוואנים בת חודש, המטרה היא לארוז בצורה קלה ויעילה ככל האפשר. גדוד אריזה מחושב יכול להקל על העומס בקרוואן כדי לחסוך בדלק טוב יותר ולשמור על ארגון כך שתוכל ליהנות מהטיול שלך. אין דבר גרוע יותר ממימוש מאה קילומטרים לטיול שלך, שכחת משהו חיוני.

מים
מצרכים
חֲטִיפִים
ארוחות בשקית
מרינדות ושפשופים של בשר
מים
בעת נסיעה ליעד, מלא את מיכל המים שלך במה שאתה צריך. תוכל להתחבר לחיבורי אתרי הקמפינג ברגע שתגיע.
אחסון מים מוסיף משקל לעומס שלך, אז קח רק מספיק מים כדי לכסות את הטיול ליעד שלך. לאחר שתגיע ליעד, תוכל למלא את המים המתוקים שלך בהשכרת קרוואנים. הקפד לבדוק את היעד לפני שאתה נוסע כדי להיות בטוח שיש להם את היכולת למלא את עתודות המים שלך.

מצרכים

אם יש לכם גישה למרכז קניות בדרך ליעד שלכם, תוכלו תמיד להצטייד שם – לפני היציאה לאתר הקמפינג.
קחו בחשבון גם את התוכנית הזו עבור מצרכים. בדרך כלל אני אוהב לקנות את הדברים שלי בעיר הולדתי שבה המחירים סבירים. אבל אם גם ליעד יש מחירים סבירים, המתן עד שתגיע ליעד. קניות בסופרמרקט המקומי קלות לרכבים גדולים כגון קרוואן או קרוואן. החניונים נועדו להכיל רכבים גדולים ויש להם מספיק מקום להיכנס ולצאת. לאחר גישה נוחה להשכרת קרוואנים, תוכלו לעצור לתפוס את מה שאתם צריכים ולחזור לדרך תוך זמן קצר.

אם אתה יוצא לאתר קמפינג ואינך בטוח מה לרכוש בחנות או להביא לפני ההגעה, עיין באתר הקמפינג למידע על המיקום. אתרי קמפינג רבים מפרטים מידע על הפארק המהווה משאב נהדר להחלטה מה להביא לאתר הקמפינג.

חֲטִיפִים

אתה יכול בקלות לצמצם את שטח החלל של קופסאות האריזה, על ידי זריקת קופסת הקרטון שהחטיפים נכנסים. השתמש במקום בשקיות, או אפילו בכלי טנק.
חטיפים נוטים להגיע באריזות קרטון שלפעמים יכולות להיות מגושמות ומגושמות לאריזה. על ידי השלכת החבילה מראש והנחת החטיפים בכלי פלסטיק או אפילו בשקיות Ziploc, תוכל לחסוך מקום בהשכרת קרוואנים ולשמור על החטיפים מאובטחים בזמן הנסיעה.

ארוחות בשקית

הכנת ארוחות היא דרך מצוינת לאחד ולחסוך מקום, במיוחד אם אין לך מקרר בגודל מלא לעבודה.
אם אתה אוהב לארוז מזון לטיול, ישנן דרכים לצמצם את שטח האחסון וכלי הבישול. אתה יכול ליצור ארוחות בשקית או בסיר חרס לפני היציאה מהבית. ארוחות בשקית חוסכות מקום במקרר ובמקפיא, ובנוסף זה הופך את הבישול לנוח וקל, במיוחד ללילה הראשון שלכם בטיול השכרת קרוואנים. שלא לדבר על ארוחות בסיר יחיד לצמצם את כמות הסירים והמחבתות שתצטרכו להביא, מה שמקטין את הכביסה. ההכנות מראש גם מפחיתות את צריכת המים (שטיפת כלים) ואשפה.

מרינדות ושפשופים של בשר

תכנון המילונים שלך ושימוש במרינדות ושפשופים, יעזור לצמצם את כמות התבלינים שתצטרך להביא איתך בחופשת החופשה שלך.
אישית, אני אוהב מנגל. לאפשר Tri-Tip, צלעות, עוף וחזיר לשבת בתוך שיפשוף או מרינדה תוצרת בית שיצרתי במשך כמה ימים היא חובה. הכנת הבשר בשקית זיפלוק תעזור לחסוך מקום מכיוון שאינך צריך להילחם עם קצף הקצב כדי לאחסן את הבשר במקפיא או במקרר. השקיות מתאימות לבשר והופכות את האריזה לפשוטה יותר. יתרון נוסף נוסף הוא צמצום עבודת ההכנה שעליך לבצע לפני בישול הארוחות שלך בקמפינג, אין צורך להביא כל תבלין ורוטב שבבעלותך מהבית, רק להביא את היסודות ולזרוק את הבשר על הגריל.

אריזה נכונה היא הכרחית להבטחת חופשה חלקה של השכרת קרוואנים. כאשר אתה חוקר אזורים חדשים או עורך נסיעות חוזרות לאותו יעד, תפתח תבנית על מה חיוני ומה לא. מכיוון שרשימות צ’ק משתנות מאדם לאדם, הייתי מציע לרשום הערות ולתעד את הטיול שלך, להשתמש במידע כדי לסייע ביצירת רשימת בדיקות אישית משלך.

בדוק מה אתה צריך ספציפי לטיול שלך. הביאו את הרלוונטי והשאירו את השאר.
לאחר רשימת הצ’ק האישית המותאמת לפי סוג הטיול, תדעו אילו אספקה ​​צריך לדאוג לפני היציאה לחופשה, מה צריך להביא אתכם והכמויות. מידע זה זמין יפיק את המרב מהטיול שלך וגם יגרום לך להרגיש בטוח שלא שכחת להביא משהו.

רשימת אריזות

הקדישו מספר דקות לאפיית הטיול שלכם. קח כוס קפה והתחל לרשום מה תצטרך לחופשה שלך.
פרופן
ציוד מנגל: פחם (או מיכלי בישול פרופאן קטנים לקמפינג), נוזלים וכלי בישול
אוכל שלא ניתן לרכוש באופן מקומי
מספיק מים כדי לענות על צרכי הנסיעה ליעד
שמיכות, כריות, פשתן ומגבות
שמשות

Leave a Reply

Your email address will not be published.