המבוכים המרגשים האלה משתרעים על פני דונם, מתפתלים ופונים לכיוונים שונים, ויוצרים הרפתקה מאתגרת שתשאיר אתכם בחיוך גדול. בהיותנו במרחק נסיעה, סיפקנו גם אפשרויות דירוג גבוה לפארק טיולים לטיול נהדר להשכרת קרוואנים. זכור להביא את הפנס שלך אם אתה אוהב את הלילות המאוחרים האלה או את הרפתקאות מבוך התירס הרדופות מכיוון שחלק מהמבוכים נשארים פתוחים מאוחר.

מבוך התירס של סבר בשאקופי, מינסוטה
מבוך התירס של חוות טריינן בלודי, וויסקונסין
מבוך התירס של חוות גייזלר בבונדוראנט, איווה
מבוך התירס של משק ריצ’רדסון בספרינג גרוב, אילינוי
חוות משפחות בגס ומבוך התירס, בלודג’ט, מיזורי
מבוך התירס של סבר בשאקופי, מינסוטה:
למרות שיש סימנים בכל מבוך התירס, זה עדיין יכול להיות אתגר לעבור אותו.
המבוך של סבר פתוח מאמצע ספטמבר עד החלק האחרון של אוקטובר. ממוקם ממש מחוץ לערים התאומות של מינסוטה (מיניאפוליס-סנט פול), מבוך התירס הזה מקבל צורות חדשות בכל שנה. בעבר היה הלוגו של מינסוטה ויקינגס, מפה עולמית, מבוך נושא בחירות, ספארי אפריקאי, פיניקס המצרית ואחרים. ליוצריו יתכן שאפילו המקצוענים יגרדו בראש כיצד להגיע לסוף. אולי מתישהו הם יעשו לנו חובבי קרוואנים הרפתקה של פארק קרוואנים. אתה יכול בקלות להוסיף עוד אתר אינטרנט להרפתקה במבוך התירס הזה בזמן שאתה באזור.

אם אתם מחפשים קמפינג להשכרת אופנוע שלכם, ישנם כמה מקומות עם דירוג גבוה למחנאות עם רכביכם על פי ביקורות של גוגל, כגון פארק קאמפינג טאון אנד קאנטרי עם 4.4 כוכבים מתוך 5. עיר ופארק קרוואנים פארק וקמפינג ממוקם בעיירה סאבאג ‘במרחק עשרה קילומטרים בלבד משאקופי ומציע את השירותים הבאים:

בריכת שחייה מחוממת
אמבטיה חמה
שריפות קהילתיות בסופי שבוע
אתרי חיבור מלאים זמינים
טלוויזיה בכבלים זמינה
20/30/50 אתרי אמפר
ווי – פיי בחינם
שירותים ומקלחות
שולחנות פיקניק בכל אתר
מתקני כביסה
חנות קמפינג
תחנת מזבלה סניטרית
טמרין טופרן הסקרנית יושבת על ענף.
ליד פארק הקרוואנים תוכלו לבקר בגן החיות של מינסוטה, מסלול המרוצים של קנטרברי פארק וקניון אמריקה. בזמן שאתה בגן החיות, הקפד להגיד שלום לטמרין טופ כותנה. אני חושב שזה אחד היצורים החמודים ביותר אי פעם. יש גם מגוון גדול של מסעדות באזור לאותם לילות רחוקים מבישול השכרת קרוואנים. אם אתה מאריך את השהות שלך, אתה יכול אפילו לבקר במוזיאונים, אגמים עם מסלולי אופניים והליכה ובתיאטראות לזמנים מהנים יותר.

מבוך התירס של חוות טריינן בלודי, וויסקונסין

רק אחד מהשבילים הרבים בתוך מבוך התירס.
זה נשמע כמו מבוך סופר כיפי. מבוך התירס של חוות טריינן הוא מה שאני מכנה “מבוך של איש חושב בוודאות. זה כל כך גדול שאתה צריך מפה כדי להשלים את זה, אבל הטריק הוא הדרך היחידה להשלים את המבוך הוא קודם כל למצוא כמה תיבות דואר, המכילות את שאר המפה, קצת כמו חיפוש אחר אוצרות.

לאחר שתשלים את המפה, נסה למצוא את עשרת המיקומים הסודיים – רק כ -2 אחוזים שנכנסים להשלים אתגר המבוך הזה! יש דוכן מזון לסתיו וכתם דלעת לסיום היום ברגע שאתה יוצא מהמבוך.

נסה את אתר הנופש Crystal Lake RV מכיוון שהוא ממוקם בנוחות בלודי, ויסקונסין, ומחיר טוב עם Good Sam Camping כך שזה עשוי להיות המקום להשכרת קרוואנים שלך עם:

עגלת גולף והשכרת סירות
פרק גלגיליות
מסלול גולף מיניאטורי
בריכת שחיה
מגרש משחקים
מסעדה בשירות מלא
נסיעה ברכבת Crystal Lake Express
מתקן טרקלין למבוגרים
חנות כללית עם נקודה חמה של אינטרנט אלחוטי חינם
דיג ורישיונות גדולים נמכרים בחנות הכללית
תחנת מזבלה
אם יש לך השכרת קרוואנים ואינך רוכב ותיק, כדאי שתתקשר מראש לפני שתבקר באתר זה. לא ברור לגבי הכוח באתרי הקמפינג RV אז התקשר אליהם לברר. אתר הנופש קריסטל לייק נמצא במרחק של כ -25 דקות מאזור ויסקונסין דלס, שם תוכלו לבקר בפארקי שעשועים ופארקי מים או לקחת הפסקה מארוחות קרוואנים וליהנות ממסעדה או שתיים נחמדות. תוכלו ליהנות גם מקניות בוטיק.

מבוך התירס של חוות גייזלר בבונדוראנט, איווה

מבוך התירס של משפחת גייסלר.
יעד נהדר אחר בסתיו בהשכרת קרוואנים שלכם הוא מבוך התירס של חוות גייזלר, מבוך התירס בן 10 דונם כולל ציד עמודים לגדר לאסוף בולים מיוחדים. אם אתה משתתף בציד עמוד הגדר, כאשר אתה מאתר את עמודי הגדר, לכל עמוד מחובר אליו אגרוף חור מיוחד. המשתתפים חותמים את המקום המתאים במפה שלהם וכאשר אתה יוצא עם כל הקופסאות עם חותמת נכונה, אתה מקבל קופון לחתיכת פיצה בחינם.

משך המבוך לוקח 20 דקות עד שעה. הכרטיס שלך גם נותן לך גישה לאזור הכיף לפעילויות כמו נדנדת צמיגי טרקטור, קארטי דוושות, גליל אוגר, משחק זריקת תירס, נדנדות ועוד. יש להם את הסככה האדומה לוויתורים, שולחנות וכיסאות, נרות סויה מתוצרת איווה, דבש, פריכי תפוחים ואמה קרומבי קפואה ואופים פשטידות לקינוח הקרוואנים שלכם!

במרחק של כ -6 קילומטרים משם נמצא אתר קמפינג הרפתקאות ההרפתקאות באלטונה, איווה לשהייתכם בקרוואנים. זהו אתר קמפינג בשירות מלא

Leave a Reply

Your email address will not be published.