מהי עמלת שירות להשכרת קרוואנים או עמלת עיבוד השכרת קרוואנים?

התמונה מציגה שני מסכי מחשב זה מול זה. המחשב משמאל מוסר כרטיס אשראי כדי לשלם לאתר השכרת קרוואנים אחר דמי שירות עבור השכרת קרוואנים
באתרים רבים לשיתוף קרוואנים (שבהם בעלי קרוואנים בודדים וסוחרי קרוואנים עם ציי חולקים את רכבי הפנאי שלהם), יש לשלם דמי שירות או דמי עיבוד מהשוכר מעבר למה שהמשכיר צפוי לשלם עבור שכר דירה לילי של קרוואנים ודמי שירות אחרים.

אל תלך שולל מאתר שיתוף קרוואנים שאומר שאין “דמי הזמנה”. זה רק אומר שתשלם “דמי עיבוד”, או “דמי שירות”, בעת הצ’ק אאוט כדי לבצע את העסקה להשכרת קרוואנים.

זה לא משנה איך אתה קורא לזה. דמי הזמנה בכל שם אחר הם עדיין דמי הזמנה. מדובר בתשלום נוסף ששוכר משלם לאתר עבור השכרת רכבי אופנוע בחירה.

כמה עמלות שירות השכרת קרוואנים או דמי עיבוד השכרת קרוואנים באתרים אחרים?

התמונה מציגה לוח גיר המציג עד 20 אחוז עמלות נוספות בעת רכישת השכרת קרוואנים באתרים אחרים
כמטייל הקונה באתרי השכרת קרוואנים שונים, אתה יכול לשלם סכומים שונים של דמי שירות באתרים השונים, החל ממינימום של 10 $ ליום עד 20% מסך העלות של השכרתך, תלוי מה יותר (לא כולל מס מכירה). זה יכול להוסיף הרבה כסף (מהכיס) ישירות לכיס של אתר השכרת קרוואנים שגובה אותו.

האם כל אתרי השכרת קרוואנים גובים שירות השכרת קרוואנים או דמי עיבוד להשכרה?

התמונה מראה זוג בטיול קמפינג מבלים יחד
לא. חיבור השכרת קרוואנים, אתר “השכרת קרוואנים על ידי הבעלים”, עטור הפרסים, אתר השכרת קרוואנים אף פעם לא גובה עמלות משכירים פוטנציאליים. זה לא אומר ששוכר לא משלם שכר דירה לבעלי הקרוואנים. זה אומר שלא תשלם עמלה לחיבור השכרת קרוואנים כדי לקנות השכרת קרוואנים או להזמין את הקרוואן שאתה אוהב.

בנוסף, חיבור השכרת קרוואנים לעולם לא גובה מבעליהם עמלה מהכנסות השכרת קרוואנים מכיוון שהם אינם שולטים בעסקאות. יתר על כן, חיבור השכרת קרוואנים גובה רק (בכתיבת שורות אלה) $ 14.95 בלבד לחודש, ליחידה עבור בעל קרוואנים לפרסם קרוואנים לקהל ברחבי העולם.

קראת את זה נכון. זו לא שגיאת כתיב: 14.95 $ לחודש, ליחידה כל מה שהבעלים משלם לפרסם את רכבי הפנאי שלהם להשכרה בחיבור השכרת קרוואנים. ושוכרי קרוואנים לא משלמים דמי שירות או עיבוד כדי לשכור רכב.

כיצד מרוויח השכרת קרוואנים?

התמונה מציגה שוכר קרוואנים שמח בטלפון ונותן ל- RV Rental Connection סקירה של 5 כוכבים למחירים מדהימים ושירות לקוחות מעולה
חיבור השכרת קרוואנים התחיל בקטן וגדל בהפניות מפה לאוזן מבעלי רכבים מרוצים (וחניכים מאושרים) שאוהבים את השירותים שלנו ומפיצים את הבשורה על החברה שלנו. בעלי קרוואנים אוהבים כיצד אנו עושים כל שביכולתנו בכדי להעצים אותם לממש את ההצלחה שלהם. הצלחת הבעלים שלנו מבטיחה את הצלחתנו. שוכרי קרוואנים אוהבים שהם לא צריכים לשלם עמלות נוספות.

אין לנו משקיעים גדולים שמוציאים לנו את הצוואר כדי לייצר רווחים גדולים לבעלי המניות, כמו שעושים אתרי השכרת קרוואנים אחרים. אנחנו עצמאיים לחלוטין ואנחנו אוהבים את זה ככה.

מדוע חיבור RV להשכרה לא גובה דמי שירות או עיבוד?

התמונה מראה משפחה מאושרת של שוכרי קרוואנים שעושה זיכרונות נהדרים
הכל קשור לזיכרונות. כיצד תוכל ליהנות מחוויית הטיול שלך אם הוצאת את כל כספך על השכרת קרוואנים? זו בדיוק הסיבה שאנו לא גובים עמלות מהשוכרים שלנו ורק עמלה קטנה לבעלינו לפרסם.

אנו יודעים שמטיילים משלמים מספיק עבור העלות של נסיעה בכבישים להשכרת קרוואנים כמו דלק, דמי קמפינג, דמי מזבלה, דמי קילומטרים נוספים, דמי שעות נוספות של גנרטור, דמי הכנה (כאשר הדבר רלוונטי) מבלי להידחק עד כדי ניקל על ידי אתר אינטרנט לפני שאתה יושב במושב הנהג של הקרוואנה ששכרת. אז אנחנו פשוט לא גובים עמלות נוספות.

חיבור השכרת קרוואנים מאמין ביצירת ערך לאחרים, תוך העשרת חייהם של בעלי קרוואנים ושל רוכבי קרוואנים בכל האמצעים הקיימים. הישגי החברה והמניעים נמדדים אך ורק בחיוכים, בסיפוק ובזיכרונות המתמשכים שהם עוזרים לאחרים ליצור, ולא בשורה התחתונה. ב- RV Rental Connection שם החברה עוסק במה שהם עושים: חיבור אחרים בצורה חיובית באמצעות השכרות קרוואנים.

השכרת קרוואנים אינה זולה, אך היא לא אמורה להיות החופשה היחידה שתוכל להרשות לעצמך כל השנה. לכן, חיבור להשכרת קרוואנים לעולם אינו מפריע ליכולתו של השוכר לשכור רכב בתקציב שלו. ללא דמי הזמנה, ללא דמי עיבוד וללא דמי שירות לשוכרים, לעולם!

אז עכשיו כדי להגיד לך את הדרך הטובה ביותר להימנע מתשלום דמי שירות, דמי עיבוד או דמי הזמנה בעת השכרת קרוואנים: צור קשר עם השכרת קרוואנים. אנו נעשה כמיטב יכולתנו להשיג לך את הקרוואן שאתה רוצה לשכור, ולא תצטרך לשלם שוב דמי שירות.

Leave a Reply

Your email address will not be published.