אם אתה אוהב בירה, אין כמו להטיל בירה קרה כקרח בערב קיץ חם. אפילו יותר טוב, הוסף אוכל, בירות מלאכה, כיף עם חברים ומוזיקה ויש לך פסטיבל לחלוט. תעשיית בירות המלאכה ההולכת וגדלה הופכת את פסטיבלי הבירה לאחת מתקופות הקיץ האהובות ביותר בארצנו. ועוד יותר טוב, אתה יכול להשתתף עם הקרוואן שלך.

מבשלות מיקרו ומבשלות גדולות כאחד, ממהרות להשתתף בחגיגות בירה מכיוון שהן דרך מצוינת לקדם את המבשלות החדשות (והקיימות) שלהן. תוכלו לטעום את החדש והישן ולצפות מבירה מרובה לבחירה.

מבט מקרוב ואישי על ברזי הבירה של צפון קליפורניה.
בחרנו כמה מהמשחקי Brew שנערכו באזור צפון קליפורניה במהלך החודשים החמים של מאי ויוני. אתה יכול לקחת את הקרוואן שלך מפסטיבל לפסטיבל ולהפנות זמן לטיולי צד בין לבין. בחרנו כמה פארקי קרוואנים שעובדים טוב עם 6 פסטיבלי הבירה. השהייה בסמיכות ל- Brewfests מקלה על מונית, הליכה או אובר חזרה לפארק הקרוואנים לאחר המסיבה.

רוב חגיגות הבירה מציעות כרטיסי נהג ייעודיים בהנחה, אך גם אם אינך שותה אלכוהול עליך להיות בן 21 בכדי להיכנס לאחד מפסטיבלי הבירה האלה במדינת קליפורניה.

Brewfest של מרכז העמק
פסטיבל הבירה של עמק ליברמור ואלי
פסטיבל הבירה הבינלאומי של סן פרנסיסקו
Rleyy Field Brewfest
פסטיבל בירה מלאכה לודי
מגדל פעמונים Brewfest
מאי לבשל פסטיבלים
Brewfest של מרכז העמק
Central Valley Brewfest בטורלוק, קליפורניה כולל מעל 125 מבשלות. זוהי אחת ממבחר הבירה הגדול ביותר בצפון קליפורניה. יש הרבה זנים להטביע, לבלוע, לבלוע ולגרוף (ולנסות לא לגרוף, היי זה מתחרז). The Brewfest Central Valley מציע כרטיסי נהג ייעודיים בהנחה (DD). כרטיסים ב- DD קונים פעילויות ללא אלכוהול, ללא הגבלה של קרח, הו כל כך טוב ביום חם, תה קרח מאריזונה ובקבוק מים. החגיגה מתקיימת בירידי מחוז סטניסלוס.

מתחמי הירידים של מחוז סטניסלאוס: אתה יכול להחנות את רכבי הפנאי שלך ממש ב- Brewfest on the Fairgrounds (ביטול הצורך בכרטיס DD). מתחם הקרוואנים של יריד הירידים הוא שהייה הגונה וללא סלסולים. יש להם חיבורי חשמל, מים, ביוב וגישה לאסדות גדולות. כל עוד אנחנו כאן בשביל האוכל, הכיף והבירה, אז שהייה של קרוואנים רגילים של ג’יין מטעמי נוחות עובדת היטב בחגיגת הבירה המרכזית של סנטרל ואלי.

פסטיבל הבירה של עמק ליברמור ואלי

Livermore Valley Craft Beer Fest מתקיים במרכז אירועי המקדש בליברמור, קליפורניה. מבשלות בירה מקומיות של ליברמור יוצאות בוואו עם בירות הגורמה האחרונות שלהן. הוסף אוכל גורמה טעים ומוסיקה חיה וזה הופך את היום המושלם עבור חובב הבירה.

ליברמור חידשה את אזור מרכז העיר שלה עם אווירה נוחה של יאפים ובחירות מצוינות לאוכל וקניות. יש גם שפע של כרמים מתקרבים באזור לחובב היין בקבוצה.

פארק הבית הנייד Del Delle עשוי להיות ההימור הטוב ביותר שלך לשהיית קרוואנים שלך בליברמור. פארק קרוואנים זה מציע אתרי משיכה-זוהי התכונה האהובה עלי כשאני נוסעת עם הקרוואן שלי ל- R-Pod. זה עושה את זה כל כך קל למשוך פנימה דרך עם קמפינגים ונגררים גדולים (ולא כל כך גדולים) במקום לנסות לסגת פנימה והחוצה. לדל ואלה יש גם אתרי אסדה גדולים וחיבורים מלאים (מים, ביוב וחשמל). התפאורה נמצאת ממש על אגם דל ואלה, כך שתוכלו לנסות ספורט ימי מהנה ולהאריך את שהותכם כאן אם אתם חובבי מים.

פארק הבית הנייד דל ואלה נמצא ממש בליברמור ורק כ -5 קילומטרים מהאירוע. יש ליברמור שירותי מוניות זמינים.

חבית עץ ובירות על גבי שולחן

פסטיבל הבירה הבינלאומי של סן פרנסיסקו
פסטיבל הבירה הבינלאומי של סן פרנסיסקו קיים כבר למעלה מ -30 שנה. פסטיבל זה הוא בסגנון סן פרנסיסקו, גדול ומלא בפעילות, מגוון מבשלות מכל רחבי העולם וכל מיני אוכל נהדר שילווה כל מתבשל. האוכל משנה לשנה האוכל משתנה אבל אני מקווה לשניצל ויינר של לאופולד-הוא מת עד טעים עם קר-יאמי, יאם. כמו תמיד, העיר סן פרנסיסקו היא תענוג לביקור בכל עת של השנה ואני מציע לבלות כמה ימים ליהנות מכל מה שסן פרנסיסקו, אך אל תשכח את הז’קט שלך. הם אומרים, “החורף הקר ביותר שביליתי אי פעם היה הקיץ בסן פרנסיסקו.” אתה אף פעם לא יודע מתי הערפל יתגלגל.

אל תטרח לנהוג ברכב שלך לאירוע זה, אם אתה צריך נסיעה לפסטיבל אתה יכול להשתמש באובר. הפסטיבל משתף פעולה עם אובר ומציע נסיעה ראשונה בחינם בשווי של עד $ 20. Uber היא אפליקציית שירות לרכב לפי דרישה המביאה אליכם נהג בלחיצת כפתור. הם מקבלים כרטיסי אשראי כך שאין צורך במזומן. השתמש ב- Uber אם אתה שוהה ימים נוספים בעיר ולא גררת רכב עם רכב הפנאי שלך; קשה להשיג חניה בעיר.

אתר הנופש RV בסן פרנסיסקו הוא המקום המושלם לשהותכם בקרוואנים. הוא קיבל דירוג גבוה על ידי סוקרי Google מסיבה טובה. הוא יושב על בלוף עם נוף מלכותי של האוקיינוס ​​השקט הכחול הגדול – ברצינות לבד זה שווה את השהות כאן. אתר הנופש קרוואנים מכיל בתים לאורך עד 45 ‘עם כל הנוחיות של אתר הנופש לקרוואנים שאנחנו אוהבים לראות: cl

Leave a Reply

Your email address will not be published.