הכירו את כללי ומגבלות מסיבת הדלת האחורית לפני שאתם מתכננים

שופט מצביע שמאלה
כמעט כל האצטדיונים קבעו כללי מסיבת דלת אחורית שפורסמו באתר שלהם או זמינים אם אתה מתקשר למשרד העסקים באצטדיון. הקפד להכיר את הכללים לפני שתתחיל בתכנון מסיבת הדלת האחורית שלך. אם אתה צריך לשכור קרוואנים, פשוט היכנס לדף הבית של חיבור להשכרת קרוואנים או שאתה יכול לחפש השכרת קרוואנים בקרבת מקום.

בכמה אצטדיונים יש אזורים ייעודיים לחנות למסיבת הדלת האחורית שלך. חלקם ייעדו חניונים שלמים, במיוחד אם אתה מביא קרוואן למסיבה שלך.

הגבלות אחרות למסיבת דלת אחורית באצטדיון עשויות לכלול:
מגבלות השימוש בגנרטור
חיות מחמד (מותר או אסור, והיכן לשמור אותן)
מקומות חניה שהוקצו לדלת האחורית
מקום מוקצב לרשותכם
זמני הגעה ויציאה
רַעַשׁ
עלויות

יש להגיע מוקדם ככל האפשר לחניה הטובה ביותר של הדלת האחורית

הכביש המהיר בלילה חולף
חלק מהאצטדיונים מאפשרים למעשה ל RVers להגיע לאצטדיון בלילה שלפני המשחק. שמעתם נכון. אז וודא שאתה יודע מתי תוכל להגיע. היכולת להגיע בלילה שלפניך עוזרת לך ליהנות מיום המשחק.

אם לא ניתנת לך מקום חניה מוקצה, תמיד כדאי להגיע מוקדם, כך שאם אינך מוגבל היכן תוכל לחנות. על ידי הגעה מוקדמת, תוכל למצוא את המקום הטוב ביותר עבור חניית הדלת האחורית שלך. בעלי המקצוענים למסיבת דלת האחורית מייעצים לכם למצוא מקום רחוק מהשבילים המוכים (אתם יודעים, השבילים המוכנים המובילים לנמל א-יציאה). מצא מקום ליד אזור דשא (אם זה אפשרי), כך שיהיה לך מקום קטן לפרוס את משחק חור התירס ולהקים את המנגל והצל.

הכינו אוכל, שתייה וארוז מראש אם אפשר

ירקות שנחתכים
כל העניין בלזרוק מסיבת דלת אחורית הוא לחגוג עם חברים לפני המשחק ואחריו. אם זו מסיבת הדלת האחורית שלך, אינך רוצה לעבוד כל הזמן, אז היעזר במשפחה וחברים כדי לתכנן, לארוז ולהכין ולעזור במהלך מסיבת הדלת האחורית שלך. הכנת האוכל מבעוד מועד ואריזהו הוא כנראה החלק הגוזל ביותר בתכנון מסיבת הדלת האחורית שלכם

אם אתה מתכוון להשתמש במנגל, אז כמובן שאתה לא יכול לבשל מראש, אבל אתה יכול להכין הרבה מהתבלינים לפני שאתה הולך. עוד על טיפים לגריל לפני הטיול בהמשך.

אריזה למסיבת הדלת האחורית שלך

בקבוקי מים התקבצו בצורה אחידה
ישנם דפי מאמרים רק על אביזרים ומאכלים מאולתרים לדלת האחורית שתוכלו להשתמש בהם למסיבת הדלת האחורית שלכם, אז אני אתן למקצועני העל הזנב לכתוב את המאמרים האלה, אבל הדברים הבסיסיים שיהפכו את מסיבת הדלת האחורית שלכם למהנה הם דרכים להישאר. נוח ותמך בצוות שלך.

הקפד להביא:
הרבה מי שתייה טריים
כיסאות מתקפלים
שולחנות מתקפלים
סוככים ניידים
פריסבי, כדורגל, חור תירס, חפיסת קלפים (או פשוט צפה בטלוויזיה החיצונית בקרוואן שלך לבידור בזמן שאתה מחכה שהמשחק יתחיל)
צלחות נייר (הכל חד פעמי אם אפשר)
מגבות נייר
מגבונים לתינוקות (לשטיפת ידיים קלה)
פסל מתקפל (השתמש כפח אשפה. זה יוצר פח זבל נהדר וקל לארוז)
קרם הגנה וכובעי צוות
צבעי צוות וכמה אביזרי רוח צוות שאפשר לגייס
מלאו את מיכלי המים המתוקים שלכם ומכלי המים השחורים והאפורים ריקים
חיבורים לרכבי קרוואנים למיכלי מים
אם מסיבת הדלת האחורית שלך כוללת RV או השכרת קרוואן, מנהג טוב הוא להגיע לאזור החניה של הדלת האחורית כאשר מיכלי המים המתוקים שלך מלאים ומיכלי המים השחורים והאפורים ריקים.

כאשר אתה זנב, אתה בעצם עיקול או קמפינג יבש ללא חיבורי מים. אורחי המסיבה שלכם ישתמשו בחדר הרחצה שלכם, ישטפו ידיים וכו ‘, ותזדקקו לכל המים שתוכלו להשיג.

כשמדובר במיכלי המים השחורים והאפורים של הקרוואן שלך, ודא שהם ריקים לפני שמסיבת הדלת האחורית שלך מתחילה מכיוון שאתה והאורחים שלך בטוחים לעזור למלא אותם.

כמו כן, אני לא יכול להדגיש מספיק כדי שיהיו הרבה הרבה שתייה טרייה עבור האורחים שלך בדרך של בקבוקי מים או קנקני מים למילוי כוסות הסולו האדומות שלהם.

טיפים להכנת גריל מסיבת הדלת האחורית שלך ולניקיון

גחלים מרתיחות
אני אתן לגורואים לצלייה של הדלת האחורית לתת לכם את עצות הבישול לגריל מסיבת הדלת האחורית, אבל מה שאני כן רוצה לתת לכם הם כמה עצות בטיחות.

כשזה מגיע לצלייה במסיבת הדלת האחורית, רדיד אלומיניום הוא החבר שלך. אם תחפו את הגריל שלכם בנייר אלומיניום, הניקוי יהיה קל ובטוח יותר. הגחלים נשארות חמות במשך שעות, כך ששמירה על האפר החם שלך בנייר הכסף מועילה.

זה גם רעיון מצוין להביא תבנית אלומיניום נוספת (… או להשתמש בתבנית חד פעמית משומשת) או דלי אפר מתכת כדי להכניס את האפר הנוסף בעת ניקוי הגריל. גלישת הגחלים המשומשות בנייר העטיפה מהגריל תעזור, אך יתכן שזו לא דרך טובה להעביר אותן.

שים את הגחלים החמות בדלי אפר המתכת שלך או בתבנית האלומיניום החד פעמית שלך להובלה בטוחה. רוב האשפות אינן מאפשרות לזרוק אפר חם מסיבות ברורות, לכן שמירה על האפר שלך עד שיצטנן

Leave a Reply

Your email address will not be published.