למרות שיש כ -23 מסלולי מרוצים פנטסטיים ברחבי ארה”ב במסלול מירוצי NASCAR, להלן כמה מסלולי מירוץ ציוניים, מרוצים מפורסמים בעולם שנערכו שם ודרך נוחה לראות אותם.

מסלול Superspeedway Talladega
ספידוויי הבינלאומי של דייטונה
מסלול המרוצים של דרלינגטון
כביש המהיר של שרלוט
כביש המהיר של אינדיאנפוליס
ספידוויי הבינלאומי של מישיגן
כביש המהיר של לאס וגאס
מסלול Superspeedway Talladega
טאלדגה, אל
תמונה של Talladega Superspeedway ו- infield זמינה לקמפינג RV
היבבה מחרישת האוזניים של מנועי מכוניות המרוץ מתנפצת סביבך כשהם חולפים על פני דוכן בידיים במהירות שבירת צוואר תמשוך את תשומת ליבך ותשאיר אותך מהופנט כשאתה צופה במירוץ ב- Talladega Superspeedway.

מכונה אחד ממסלולי המירוצים הגדולים והגרועים ביותר של NASCAR, ה- Talladega Superspeedway, שפעם היה ידוע בשם Speedway International Motorway Alabama, טוען למהירויות המהירות ביותר של NASCAR במסלול סגלגל סגור, זמן המירוץ המהיר וזמן ההקפה המהיר ביותר הפכו לאמות מידה של Talladega Superspeedway .

מסלול המרוצים טאלדגה הוא מסלול המרוצים הסגלגל הארוך ביותר בסדרת NASCAR באורך 2.66 קילומטרים. סיבובי הבנק הגבוה במסלול הם אחד הגורמים שהופכים את המסלול למהיר כל כך. יש לו בנק של 33 מעלות.

המסלול עם הגדה הגבוהה ביותר הבא נמצא בכביש המהיר של דייטונה ב 31 מעלות. ההשפעות החזותיות של הבנק הופכות את יראת הכבוד שהצופים מרגישים ושומעים כשהרוצים זורמים במורד הגדות ואז חוזרים אל אלפי מעריצים המריעים.

הן לדייטונה והן לטאלדגה דרושים לרכבי מרוץ לוחות מגבילים כדי למנוע מהמכוניות לנסוע מהר מדי. זה טוב ורע, כי מגבלות המהירות יכולות למנוע מהנהגים לנסוע מהר, אבל זה גם יכול לשמור על מכוניות חבורות, כך שבמסלולים האלה סביר שתראו כמה תאונות “שעירות” עקב חבילות סגורות של מכוניות מרוץ בגובה מהירויות.

אחד המרוצים הטובים ביותר לראות ב- Talladega Superspeedway הוא גביע NASCAR המכונה גם Geico 500, מרוץ מרגש, שנערך בדרך כלל באוגוסט.

כמו רוב מסלולי המרוצים, ל- Talladega Superspeedway ישנן מספר אפשרויות לקמפינג בתוך שטח הקרוואנים שלכם. אם אתה צריך לשכור קרוואנים למרוצי טאלדגה, יש לך מזל כי חיבור השכרת קרוואנים יש לך אותם.

ספידוויי הבינלאומי של דייטונה

חוף דייטונה, פלורידה
תמונה המציגה NASCARS בפועל
“תצלום של חיל האוויר האמריקני” מאת לארי מקטי / נחלת הכלל
כאשר ניחוח שריפת הגומי עולה בחוסר אונים ומתערבב עם טעם הנקניקייה החרדל והמלאה שלך בקטשופ, אתה יודע היכן אתה נמצא. אתה נמצא בכביש המהיר הבינלאומי של דייטונה.

ביתו של הדייטונה 500, המרוץ היוקרתי ביותר של NASCAR (והמרוץ לראות בדייטונה הבינלאומי ספידוויי), מסלול זה בהחלט הופך את רשימת הדליים לרשימת מסלול המרוצים הראויה.

כאשר סיבובי הבנקים נקבעים על 31 מעלות, השני בטלדגה בגובה סיבובי הבנק, מסלול זה מתברר גם בכמה סטטיסטיקות במהירות גבוהה. סיבוב המכוניות המהיר ביותר בדייטונה נקבע על ידי ביל אליוט בכ -210 קמ”ש.

אם אתם מבקרים בדייטונה כשאין מירוצים, הקפידו בכל זאת לעצור ליד המסלול. אתה עדיין יכול לחנות שם ולמתקן יש כמה סיורים מדהימים להציע למבקרים. ואם אתה אכן יכול לראות שם מרוץ, אתה לא יכול לקבל מושב גרוע מכיוון שניתן לראות 90% ממסלול המרוצים כולו מכל מושב בבית.

הדבר היחיד שיותר טוב מלצפות במירוץ ב- Daytona International Speedway הוא קמפינג על מסלול המרוצים ב RV שלך ואז לראות מרוץ. יש הרבה אפשרויות קמפינג של Daytona Speedway. יש להם אפילו חבילות קמפינג הכוללות גם מעברי מרוץ.

יש לנו כמה השכרות פנטסטיות פנטסטיות לדייטונה הבינלאומי המהיר. אתה יכול לבחור מתוך השכרת קרוואנים, השכרת קרוואנים, קמפרוונים ועוד, פשוט על ידי חיפוש מהיר באתר חיבור השכרת קרוואנים.

מסלול המרוצים של דרלינגטון
מחוז דרלינגטון, דרום קרוליינה
תמונה המציגה רוכב NASCAR מפורסם בתחנת הבור
“ג’וניור בדארלינגטון” מאת המשמר הלאומי של ארצות הברית / נחלת הכלל
הדרך למסלול לא השתנתה מאז הקמתה. אתה עדיין עובר ליד חצר העצים הישנה שסיפקה את עמודי הגדר הראשונים למסלול המרוצים של דרלינגטון. המסלול ממוקם בקהילה חקלאית שכנה שחבריה היו אומרים לך שכאן התכוון אלוהים למסלול הזה.

מסלול המרוצים דרלינגטון, הידוע כביתו של NASCAR במדינת דרום קרוליינה, מתגאה ביותר במירוץ ה -500 של בוג’אנגלס הדרומי שנערך במסלול ביום העבודה בכל שנה. אם אתה נוסע לדארלינגטון, תכנן להיות שם ביום העבודה למרוץ הגדול.

מסלול המרוצים דרלינגטון, SC הוא אחד המסלולים הוותיקים וההיסטוריים ביותר של NASCAR בהיסטוריה של מרוצי מכוניות. זהו מסלול בצורת ביצה עם סיבובים 1 ו -2 הדוקים יותר מפניות 3 ו -4. זאת בגלל עסקה שנעשתה במהלך מכירת הקרקע על ידי מעצב הקורס, הבטיח לחקלאי שרכש את הקרקע שלא יפריע בריכת דגיגים בצד המערבי של הנכס.

אינפיפילד קמפינג ומרוצי NASCAR הולכים יחד כמו בייסבול ונקניקיות, כך שאם אתה רוצה לשכור קרוואנים למסלול המרוצים של דרלינגטון ולחנות בשדה השדה יש ​​לך מזל

Leave a Reply

Your email address will not be published.