מתכוננים להרפתקת ה RV של בורנינג מן
הגעה לבלק רוק סיטי בקרוואן
מה להביא לאדם הבוער
טיפים לחיסכון במים לרכב שלכם
הביאו הרבה תאורה לגבר הבוער
אופניים, מנעולים, מושבים וסלים עבור Burning Man
עובדות לעיר ואבק אצל בורנינג מן
שורד את אבק הפלייה אצל בורנינג מן
מתכוננים להרפתקת ה RV של בורנינג מן
קרוואנה שצבועה עבור Burning Man
אתה יכול לבצע את עבודת ההכנה של Burning Man כל השנה, אך חודש או חודשיים קודם לכן הוא פריים טיים להכנה והעבודה שתעשה מראש תהפוך את זמנך ב- Burning Man להרבה יותר נוח ומהנה.

פריטים מרכזיים שאפשר לקבל ולחקור אותם לפני בורנינג מן

השג את הכרטיסים ואת כרטיס הרכב שלך.
קח רגע או שניים לעיין בקרוואן ובמערכות שלו, וודא שמערכות האוויר, המים ודלק פועלות כראוי ללא דליפות. אם אתה צריך לבצע עבודות מכניות, המכונאים עסוקים בקיץ שלפני Burning Man ומשתלם לבדוק את רכביכם מוקדם ולבצע את התיקונים.
אם יש לכם השכרת קרוואנים של Burning Man, נסו לבדוק זאת הרבה לפני היציאה. הרבה בעלי השכרות קרוואנים של Burning Man יאפשרו לכם לבדוק את ימי הקרוואנים שלכם מראש כדי למדוד ולבדוק את הדברים.
התחל לארגן ארון בגדים ורכוש מסכות אבק ומשקפי מגן (פרטים על סוג אחר בהמשך)
בדוק והשתתף בקבוצות פייסבוק של BM.
אבטח את המתקן או האוהל שלך וודא שאם אתה משכיר וקרוואנים עבור Burning Man, אתה מאפשר מספיק זמן נסיעה בעת החזרתו.
לפעמים חברות פרטיות להשכרת קרוואנים יספקו את הקרוואן או הקרוואן של Burning Man שלכם וכל מה שעליכם לעשות הוא להופיע, וזה נחמד.
החליטו האם אתם רוצים לחנות עם מחנה מאורגן ואם כן, יידעו את מארגני המחנה המתאימים לכם את התוכניות … זמן ההגעה הצפוי ותאריך, איזה סוג אסדה יש ​​לכם, ועם מי אתם נוסעים.
הגעה לבלק רוק סיטי: יש להשאיר את הכרטיסים והרכב שלך מוכן ליד השער, צפה להמתנה ארוכה הן עם הגעתך והן כשיוצאים

הגעה לבלק רוק סיטי בקרוואן

גבר רוכב על אופניים על הנוף המדב/רי החולי של הברייה של האיש הבוער.
הכוויה שלך מתחילה כאשר אתה נכנס לרכב ומתחיל לנהוג. צפה שזה עלול לקחת שעות ארוכות יותר משאתה יכול לדמיין לזחול פנימה, ברגע שהקו יתחיל להיות פקוק. השערים נפתחים לכל המבערים ללא כניסה מוקדמת חולפת 12:01 ביום ראשון בבוקר הראשון. בשנים האחרונות הייתה להם פתיחה ללא הודעה מוקדמת.

עם זאת, אם אתה מגיע לשער מוקדם מדי, אתה עלול להיקלע לאזור החזקה. החזיקו את הכרטיסים, תעודת הרכב ותעודת הזהות שלכם בגישה נוחה וצפו לטיול בבדיקה כדי לוודא שאתם לא מחזיקים אנשים נוספים או פריטים לא חוקיים.

שוב, ברגע שתפגע בהאטה ב -80 מזרחה בקרוואן שלך, זה יכול לקחת שעות להתפתל ברחבי הפילה ולבסוף להגיע למחנה שלך. התורים הארוכים וקווי הרכב המהירים הם חלק מהחוויה ובמידה מסוימת של טקס מעבר. 😉 הקו עצמו יכול להיות די מעניין.

לעולם אל תנהג מהר יותר מ -5 קמ”ש בשום מקום בבלק רוק סיטי בקרוואן, בקייטנה, במשאיות או במכוניות שלך. אכיפת החוק ממתינה בכל מקום לתרומתך הרווחית, שלא לדבר על סוגיית האבק שנוצרת כאשר אנשים ממהרים בעיר … היו חכמים והלכו לאט.

מה להביא לאדם הבוער

הביאו את כיסוי הראש הנכון להרפתקה שלכם Burning Man Burning Man
תחפושות של איש בוער
אני אוהב לארגן תלבושות בפחי הפלסטיק הנעולים. אתה יכול לתייג אותם מה שמקל מאוד למצוא דברים לערבב ולהתאים. הנחתי פח אחד בחוץ עם כל המגפיים שלנו. זה שומר על המכונית הרבה יותר נקי.

הביאו בגדים שאתם יכולים לשכפל כי הטמפרטורות יכולות להשתנות משפל הלילה (ראינו קרוב להקפיא, אבל זה נדיר) ועד שיאים ביום מעל 100. אני לא יכול להדגיש מספיק שמדובר בסביבה קשה, בסיסית.

כיסוי ראש ומשקפי ראייה של גבר בוער

סביבת הפלאיה גם היא רפלקטיבית ובהירה במיוחד, כך שעוצמת השמש אמיתית מאוד. חבשו כובעים, השתמשו בשמשיות, או הגדירו ג’רי בגוון בימיני מעל האופניים שלכם. בחר צל בכל פעם שאתה יכול, גם אם אתה צריך להסתובב בקרוואן שלך.

כסה את ראשך במשהו שנשאר קריר מספיק ואינו חוסם את ראייתך. ודא שאתה יכול לרכוב על אופניים בו.

משקפי יום ולילה הם גם חובה.

הנעלה וטיפוח כף הרגל של Burning Man

הקפד לבדוק את כיסוי הראש והנעליים לפני האריזה כדי להיות בטוח שאתה יכול לרכוב על אופניים בבטחה בזמן שאתה לובש אותם. אל תביא דבר שאינך יכול לרכוב עליו באופניים (ייתכן שיהיה עליך להתאים את עמוד המושב שלך לנעליים על הרציף).

תביא הרבה גרביים טובים. אני אוהב שיהיו לי זוג גרביים ייעודיות שאני לובשת במיטה שיש בהן כדור בריא של חמאת שיאה. לפני ההגעה לפילה נסה זאת בבית. אתה תאהב עד כמה רגליך מרגישות ולחות. הפלאה הבסיסית יכולה לפצח את הרגליים. בעל רגליים כואבות מדממות ישפיע על הכוויה שלך בצורה שלילית מאוד.

אספקת המים של האיש הבוער שלך

ביום ובלילה, שתו יותר מים ממה שאתם חושבים שאתם צריכים. הבדיקה אם אתה שותה מספיק מים היא s

Leave a Reply

Your email address will not be published.